بازی فوتبال و هوش مصنوعی

بازی فوتبال چگونه توسط هوش مصنوعی آنالیز می‌شود؟

هوش مصنوعی و تاثیر آن در دنیای واقعی

هوش مصنوعی

آیا تابه‌حال واژه‌ی هوش مصنوعی به گوش‌تان خورده‌است؟ برخی افراد دیدگاهی بسیار تخیلی به هوش مصنوعی دارند و فکر می‌کنند هوش مصنوعی همان ربات‌های هوشمندی هستند که قرار است در آینده جای انسان‌ها را گرفته و کره‌ی زمین را تصاحب کنند. این دیدگاه که معمولا از فیلم‌های تخیلی نشات می‌گیرد، جنبه غیرواقعی داشته و با آن‌چه که در دنیای واقعی تحت عنوان هوش مصنوعی با آن مواجه هستیم، تفاوت اساسی دارد.

اگر بخواهیم هوش مصنوعی را در قالب جمله‌ای ساده تعریف کنیم،‌ می‌توانیم بگوییم هوش مصنوعی نوعی تکنولوژی است که به هر نحوی قابلیت تفکر دارد. البته منظور از تفکر، قدرت تفکر انسانی که ما می‌شناسیم نیست. هوش انسانی توانایی مشاهده، تجزیه تحلیل و تصمیم‌گیری نهایی را دارد. در صورتی که هوشمند کردن اشیا به واسطه هوش مصنوعی، با استفاده از انتقال اطلاعات و تعبیه قوانین از پیش تهیه شده روی سیستم انجام می‌گیرد.  در واقع در هوش مصنوعی سعی داریم  با دادن داده و اطلاعات کلی به یک شی، آن را وادار کنیم تا رفتارهای مطلوب و مد نظر ما را تقلید کند.

کاربرد هوش مصنوعی در دنیای واقعی

کاربرد هوش مصنوعی

هوش مصنوعی در دنیای امروزی کاربرد گسترده‌ای دارد. با این‌که کاربرد هوش مصنوعی در زندگی ما به قدری ناملموس است که حتی ممکن است خودمان متوجه آن نشویم، اما همه ما به طور مستقیم یا غیرمستقیم به نوعی با هوش مصنوعی سروکار داریم.

حتی اگر شما ارتباط زیادی با تکنولوژی نداشته‌باشید، حتما ساعات مشخصی را پشت چراغ راهنمایی صرف کرده‌اید. کلمات پیش‌فرضی که کیبورد گوشی هنگام تایپ نشان می‌دهد را دیده‌اید، ساعات زیادی را صرف بازی‌های موبایلی یا ویدیویی کرده‌اید.

هر بار که وارد اینستاگرام یا صفحات خرید اینترنتی شده‌ و محتواهای مشابه با محتواهای دلخواه‌تان را در قسمت پیشنهادات مشاهده کرده‌اید، در حقیقت در ارتباط تعاملی با هوش مصنوعی بوده‌اید.

 تمام این فعالیت‌های ساده نشان می‌دهد که زندگی ما به شدت با هوش مصنوعی پیوند خورده است. درواقع هوش مصنوعی میان‌بری است که ما بتوانیم فعالیت‌های خود را سرعت بخشیده و زندگی آرام‌تری بسازیم.

 

هوش مصنوعی چگونه کار می‌کند؟

سوالی که ممکن است برای خیلی از افراد پیش بیاید این است که هوش مصنوعی چگونه یاد می‌گیرد؟ چگونه مدت زمان و ترتیب چراغ‌های راهنمایی در خیابان‌های مختلف شهر را تشخیص می‌دهد؟ یا چگونه شکل صحیح کلمات پیش‌فرض را هنگام تایپ کردن شناسایی کرده و نمایش می‌دهد؟

هوشمند سازی یک شی را می‌توان در حالت‌های مختلفی انجام داد. ساده‌ترین روشی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، آزمون و خطاست. همان‌طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم هدف اصلی در هوش مصنوعی تعلیم دادن اشیا برای تقلید رفتارها است.

یک بازی شطرنج را در نظر بگیرید. چگونه به یک کامپیوتر یاد خواهید داد که با رقیب شطرنج بازی کند؟ کامپیوتر یک شی است که از هوش انسانی و قدرت تفکر برخوردار نیست. اما شما می‌توانید طی یک برنامه کامپوتری مهره‌های شطرنج را به حرکت دربیاورید. در چنین شرایطی از هوش مصنوعی انتظار می‌رود که رفتار و حرکت تمام مهره‌ها را در حافظه خود ذخیره کند تا اگر در دفعات بعدی بازی هر کدام از مهره‌ها در شرایط مشابهی قرار گرفتند، بتواند الگوریتم مناسب برای رسیدن به پیروزی را انتخاب کند.

این استراتژی رایج‌ترین نوع آموزش به اشیا است که در آن تلاش می‌شود از تجربیات پیشین برای تصمیم‌گیری در شرایط مشابه قبلی (نه صرفا دقیقا همان شرایط) استفاده شود.

 

 

بازی فوتبال چگونه با هوش مصنوعی آنالیز می‌شود؟

بازی فوتبال و ارتباط آن با هوش مصنوعی

آیا تابه‌حال به این موضوع که چه کسی پشت بازی‌های موبایلی و ویدیویی شما نشسته‌ و نقش رقیب شما را بازی می‌کند فکر کرده‌اید؟

مسلما اکنون این قضیه برایتان شفاف شده‌است که هوش مصنوعی تا چه حد تاثیر گسترده‌ای روی بازی‌سازی می‌تواند داشته باشد.

یکی از بازی‌های محبوب و پرطرفدار ویدیویی که نقش هوش مصنوعی را به خوبی می‌توان در آن حس کرد، بازی تیمی فوتبال است. یک تیم فوتبال از ۱۱ نفر تشکیل شده‌است. همان‌‌طور که احتمالا خودتان هم حدس می‌زنید رهبری و عملکرد بازیکنان در این تیم با هوش مصنوعی انجام می‌گیرد.

تحلیل عملکرد هوش مصنوعی در آنالیز بازی فوتبال

عملکرد هوش مصنوعی در آنالیز بازی فوتبال را می‌توان در ۲ حالت مورد بررسی قرار داد.

روش تقویتی

روش‌ تقویتی یکی از روش‌هایی است که در هوش مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش به ازای هر اکشن یا فعالیت فیدبک مخصوصی به سیستم ارسال می‌شود تا در حافظه سیستم ذخیره شده و بعد از گذشت مدتی در اثر تکرار، یادگیری در سیستم اتفاق بیفتد.

این روش تحلیل و یادگیری می‌تواند به عنوان  یکی از روش‌های استفاده شده برای آنالیز بازی فوتبال مورد استفاده قرار بگیرد. به این صورت که هنگام بازی و به محض انجام هر اکشن فیدبک مخصوص آن به سیستم ارسال شود. برای مثال به محض این‌که توپ وارد حریم دروازه شد، فیدبک مخصوص گل به سیستم فرستاده شود. در این صورت سیستم می‌تواند به کمک هوش مصنوعی تمامی رفتارها از جمله دفاع، حمله، خطا، گل، کورنر و … را یاد گرفته و بعد از مدتی به کمک الکوریتم‌های ذخیره شده در حافظه، تمام این فعالیت‌ها را در تمام بازی‌ها تشخیص دهد. بنابراین بعد از دریافت چندین سری داده در قالب فیدبک‌های ارسالی، یک بازی کامل فوتبال را رهبری کند.

روش نظارتی

در این روش برخلاف روش قبلی که اطلاعات در هنگام رخ‌ دادن عمل خاصی به سیستم ارسال می‌شد، داد‌ه‌های ارسالی به همراه لیبل حاوی نام فعالیت، مشخص شده در ابتدای کار به سیستم ارسال می‌شود. به عنوان مثال عمل ضربه زدن به توپ یا دویدن بازیکن همراه با برچسب نام و اطلاعات این اکشن قبل از شروع بازی به سیستم معرفی می‌شود.

داده‌های مورد نیاز سیستم از همین طریق در حافظه ذخیره شده و سیستم هوشمند می‌شود. این سیستم هوشمند توانایی رهبری و اجرای بازی فوتبال و مدیریت فعالیت‌های تمام بازیکنان را دارد.

هوش مصنوعی در چه بخش‌هایی از بازی فوتبال تاثیرگذار است؟

تصمیم‌گیری‌های استراتژیک

بازی فوتبال مجموعه‌ی تصمیم‌گیری‌ها و واکنش‌های تیمی است. هر تصمیم اولیه برای رسیدن به موفقیت نهایی نیاز به پلن از پیش تهیه شده‌ای دارد و هوش مصنوعی می‌تواند در تنظیم پلن، تهیه و پرورش استراتژی‌ها و رویکرد‌های تیمی و تصمیم‌گیری‌های تغییر دهنده نتیجه بازی، موثر باشد. در دنیای واقعی یک مربی فوتبال برای پیروزی تیم خود باید شناخت خوبی از بازیکنان تیمش و بازیکنان تیم حریف داشته باشد تا بتواند با بررسی و تحلیل دقیقی از نقاط قوت و ضعف آن‌ها، تجربه‌های قبلی و داده‌های موجود، تیم خود را به سمت پیروزی سوق دهد. تمام این تحلیل‌ها در دنیای بازی، به عهده هوش مصنوعی است.

بازی فوتبال با هوش مصنوعی

طرح نقشه‌ای برای رسیدن به پیروزی

همان‌طور که گفته شد، هوش مصنوعی به بازیکنان کمک می‌کند تا به عنوان یک تیم استثنایی با امکانات مشخص ظاهر شوند. الگوریتم‌های هوش مصنوعی این قدرت تحلیل را می‌توانند از مسابقات و داده‌های مختلف تقلید کنند.

به کمک این قابلیت هوش مصنوعی می‌توان تصمیمات صحیحی در مورد بازیکنان و واکنش آن‌ها در مراحل مختلفی از بازی گرفت. این تصمیمات شامل فرمول‌بندی‌هایی از جمله تعیین تاکتیک‌ها به کمک پیش‌بینی‌های انجام گرفته، تصمیم‌گیری و انتخاب تیم خاص برای مسابقه و در نهایت برنده شدن است.

انتخاب تیم مناسب

هوش مصنوعی از زمان پیدایش با استقبال خوبی مواجه شد و اکثر شرکت‌های مطرح در دنیا،‌ به گسترش الگوریتم‌های آن پرداختند. در نتیجه این الگوریتم‌ها چنان هوشمند هستند که می‌توانند فعالیت‌های حرکتی تمامی بازیکنان مانند دویدن، پریدن، پاس دادن، لگد زدن به توپ و … را شناسایی کرده و از بین آن‌ها بهترین بازیکنان را تشخیص دهند. این تشخیص هوشمندانه باعث می‌شود تا بهترین بازیکنان برای شرکت در تیم انتخاب شوند. انتخاب هوشمندانه بازیکنان در کنار تشخیص و قدرت تحلیل موقعیت‌ها و استراتژی‌های مختلف، باعث می‌شود بهترین تیم ممکن برای یک بازی فوتبال ساخته شود.

یکی از مثال‌های خوب در این زمینه، هوش مصنوعی WATSON IBM’s است.واتسون هوش مصنوعی ساخته شده توسط شرکت IBM است که جزو برترین و شناخته‌شده‌ترین هوش مصنوعی‌ها در جهان می‌باشد. شرکت IBM پس از سه سال تلاش مستمر در زمینه هوش مصنوعی توانست واتسون را به صورت کاملا تخصصی بسازد. واتسون آموزش دیده‌است که آمار وسیعی از بازیکنان را تحت نظر گرفته و گزارش‌های مورد بررسی در مورد آن‌ها را گردآوری کند. اصلاح تجزیه و تحلیل پس از بازی در دنیای واقعی انسان‌ها توانایی نامحدودی برای یادگیری، تحلیل وضعیت و تصمیم‌گیری دارند. این ویژگی انسانی باعث تکامل هوش مصنوعی شد. طبق این دستاورد هوش مصنوعی می‌تواند خیلی هوشمندتر از آن‌چه ما تصور می‌کنیم عمل کند. بازی فوتبال را در نظر بگیرید. در یک بازی فوتبال تمام بازیکنان علاوه بر داشتن طرح و نقشه قبلی برای رسیدن به پیروزی، به طور هماهنگ حرکت می‌کنند. در واقع شاخص اصلی حرکت بازیکنان، در نظر گرفتن موقعیت توپ و سایر بازیکنان است. به کمک هوش مصنوعی تکامل یافته می‌توان این سیستم حرکت و جابه‌جایی بازیکنان را روی یک بازی مدل سازی کرد و به کمک آن عملکرد بازیکنان، مانند وضعیت بدنی آن‌ها، ضربان قلب و حتی امکانات بازی را مورد مطالعه قرار داد. در این صورت، سیستم مدل‌سازی شده یک سیستم کاملا هوشمند خواهد بود که نه تنها می‌تواند مهارت‌های بازیکنان فعلی را تخمین بزند، بلکه در صورت بروز اختلال در بازی می‌تواند پیش‌بینی و تحلیل کند که عملکرد کدام بازیکن در تیم باعث بروز مشکلات طی بازی شده‌است.

همان‌طور که در مقاله اشاره کردیم، هوش مصنوعی یا یادگیری ماشین بستری را فراهم کرده‌است که امکان تصمیم‌گیری برای ماشین یا سیستم‌های کامپیوتری در زمینه بازی‌های کامپیوتری تسهیل شود. با تحلیل بازی فوتبال توسط ماشین هوشمند دیدیم که چگونه الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند شبکه‌ای برای رهبری و هدایت تک‌تک بازیکنان و اعضای تیم تشکیل داده و آن‌ را به سمت پیروزی سوق دهند. 

آنالیز بازی فوتبال توسط هوش مصنوعی

برای اطلاعات بیشتر
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

Top

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟