برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان

بهترین راهکارها در زمینه برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان

برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان از جمله اقدامات مهمی است که بهتر است از همان دوران ابتدایی انجام شود. منظور از برنامه ریزی شغلی این نیست که کودک از همان ابتدا وارد دنیای کار شود. بحث کلاً چیز دیگری است. دانش آموزان به‌مرورزمان دچار تکامل ذهنی می‌شوند و توانایی‌ها و علایقشان را کشف می‌کنند. برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان به این معنا است که به‌مرورزمان و با بالا رفتن مقطع تحصیلی انگیزه و اعتمادبه‌نفس لازم برای رقم زدن یک آینده شغلی عالی برای آنها فراهم شود. به یاد داشته باشید که شروع زودتر، زمان کافی برای شناسایی علایق و خواسته‌ها را در اختیار دانش آموز قرار می‌دهد. بااین‌حال، هیچ‌وقت برای شروع دیر نیست. ما در این مقاله، نحوه برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی را موردبررسی قرار می‌دهیم. پس نگرانی را کنار بگذارید و با ادامه مطلب همراه باشید:

 

اهمیت برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان

اهمیت برنامه ریزی شغلی برای داشن آموزان

برنامه ریزی شغلی باعث می‌شود که مسیر خود را مشخص کنید و نگاهی به آینده خود داشته باشید. این کار باعث می‌شود که نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید و در مورد مهارت‌ها و دانش موردنیاز برای رسیدن به اهدافتان آگاهی پیدا کنید.

فرقی نمی‌کند که در چه سنی هستید، اگر برای برنامه ریزی شغلی اشتیاقی نداشته باشید، زمان زیادی را برای مسیریابی صرف خواهید کرد. اگر در سال‌های اولیه زندگی خود اقدامات درستی در این زمینه انجام دهید کارتان برای ساختن آینده ای روشن­تر راحت‌تر می‌شود.

اهمیت برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان زمانی مشخص می‌شود که به این نکته مهم توجه داشته باشند:

تعداد بسیار کمی هستند که با ذهن روشن متولد می‌شوند و می‌دانند که می‌خواهند چه‌کار کنند و در آینده خود را کجا می‌بینند؛ اما اکثر ما مطمئن نیستیم که از زندگی چه می‌خواهیم و اینجاست که برنامه ریزی شغلی اهمیت پیدا می‌کند. درواقع، برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان در حال تحصیل چیزی است که به حرفه و سبک زندگی آنها معنی و هدف واقعی می‌دهد.

داشتن برنامه ریزی شغلی یک فرصت عالی برای بالا رفتن انگیزه دانش آموزان فراهم می‌کند. اگر به‌عنوان یک دانش آموز برنامه مناسبی برای آینده شغلی خود داشته باشید، درواقع علاوه بر این‌که در طول پیچ‌وخم‌های زندگی انگیزه خود را حفظ خواهید کرد، بلکه مسیر زندگی خود را نیز به‌طور کامل مشخص خواهید کرد. مهم‌تر از همه، در هر دوره از زندگی خود اگر به دنبال تغییر شغل یا صنعت کاری خود باشید، داشتن برنامه ریزی شغلی به شما کمک می‌کند که به‌راحتی در مورد منطقی و درست بودن انتخابتان تصمیم بگیرید.

برنامه ریزی برای این است که آینده را به زمان حال بیاورید چون در این صورت است که می‌توانید برای تغییر وضعیت و پیشرفت، کاری انجام بدهید.

آلن لیکین، نویسنده

برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی (پایه‌های اول تا ششم)

در این دوره تحصیلی دانش آموزان برای مواجه‌شدن با عناوین شغلی مختلف و انتخاب از بین آنها آماده نیستند. زمانی که از دانش آموزان مقطع ابتدایی خواسته می‌شود که شغلی را برای آینده انتخاب کنند درواقع به‌طور غیرمستقیم با محدودیت‌هایی روبرو می‌شوند که این انتخاب برای آنها ایجاد می‌کند. محدودیت‌هایی که پیدا کردن علاقه، استعداد و کشف توانایی را با چالش روبرو می‌کند.

در ادامه رویکردهایی ارائه ‌شده‌اند که تلاش والدین یا معلمان را برای توسعه شغلی دانش آموز ابتدایی مؤثرتر می‌کند:

آنها را با چالش‌ها، مسائل و فرصت‌ها درگیر کنید

به‌جای اینکه روی عناوین شغلی تمرکز کنید، فرصت‌هایی را برای روبرو شدن دانش آموز با چالش‌ها و مشکلات دنیای کار فراهم کنید. این اقدام این امکان را برای آنها فراهم می‌کند که به موضوعاتی فراتر از عناوین شغلی توجه کنند و متناسب با سن خود با دنیای کار آشنا شوند.

چالش‌های که در هر زمینه شغلی وجود دارند و شما با مطرح کردن تئوری یا عملی آنها می‌توانید در شناسایی و درک بهتر آنها به دانش آموزان کمک کنید. به عنوان مثال، اگر دوست دارید که میزان علاقه فرزندتان به آشپزی را اندازه بگیرید، بهتر است که اجازه دهید در کارهای ساده آشپزی در کنار شما حضور داشته باشد. با مشاهده میزان شور و شوق دانش آموز نسبت به انجام کارهای خاص است که می توان تصمیمات درست تری در زمینه برنامه ریزی شغلی گرفت.

یک روز شغلی مبتکرانه و چالش محور تدارک دهید

ترتیب دادن فعالیت‌های تعاملی در برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان نقش مؤثری دارد. چالش‌هایی که دانش آموزان بیشتر به آنها علاقه‌مند هستند را در اولویت خود قرار دهید. تمرکز دانش آموزان روی چالش‌ها و مسائل باعث افزایش تمرکز و دقت آنها می‌شود. این کار، زندگی حرفه‌ای آنها را به‌طور منحصربه‌فرد زنده می‌کند و دانش آموزان از این تغییر بسیار لذت می‌برند.

آشنایی دانش آموزان با افراد موفق و مسیر پیشرفت هرکدام از آنها باعث می‌شود که شور و اشتیاق دانش آموزان برای ادامه زندگی و پیدا کردن مسیر شغلی چند برابر بیشتر شود. اگر دانش آموزان با این حقیقت که جهان به آنها نیاز دارد، بزرگ شوند، احتمال افسردگی و حس پوچی آنها در آینده به‌شدت کمتر می‌شود. کنجکاوی، حل مسائل، حس مفید بودن و افزایش انگیزه از جمله مهم‌ترین عامل‌هایی هستند که اراده دانش آموزان را برای رسیدن به اهدافشان تقویت می‌کند.

برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان مقطع متوسطه (پایه‌های هفتم تا دوازدهم)

برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان دبیرستانی

بعد از وارد شدن به مقطع متوسطه، برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان معنادار می‌شود. دانش آموز نباید به چالش‌های مدرسه اکتفا کند، بلکه باید در این مسیریابی نقش پررنگ‌تری نسبت به قبل داشته باشد. برای این‌که این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید، اقدامات زیر را در اولویت خود قرار دهید:

خودتان را بشناسید

کارهایی که از انجام آنها لذت می‌برید را بشناسید. کارهایی که برای شما حس بدی مثل بی‌انگیزگی به دنبال دارند را در داخل یک لیست بنویسید. برای درک علایق خود از چالش‌هایی که در مدرسه با آنها روبرو می‌شوید، کمک بگیرید. مشارکت در فعالیت‌های فوق‌برنامه مدرسه کار را برای شما راحت‌تر می‌کند.

تکالیف درسی خود را با تمرکز بیشتری انجام دهید

با این‌که برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان بسیار مهم است ولی به این معنا نیست که از مطالب و تکالیف درسی خود دور شوید. در کنار برنامه ریزی شغلی برای تکالیف، امتحانات و سایر کارهای درسی نیز برنامه داشته باشید. مطالعه مطالبی که برای شما سخت و نامفهوم است باعث می‌شود که با چالش ترس از سختی روبرو شوید و آن را کنار بگذارید. سختی فقط برای دوره تحصیلی نیست، شما در هر مرحله و جایگاه از زندگی خود با سختی روبرو خواهید شد. پس هرچقدر که در حل این سختی‌ها موفق‌تر باشید، آمادگی بیشتری برای روبرو شدن با سختی‌های مربوط به زمینه شغلی خود خواهید داشت.

عملکرد شما در دوره متوسطه به دانشگاه‌ها این امکان را می‌دهد که بفهمند شما چه نوع دانش‌آموزی هستید و عملکرد شما در دانشگاه به کارفرمایان اجازه می‌دهد که بفهمند شما چه نوع کارمندی هستید. این‌ها همه به یکدیگر وابسته هستند. پس در هر دوره از زندگی، بهترین باشید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید. مهارت‌هایی که در مدرسه یاد می‌گیرید تا آخر عمر برای شما باقی می‌مانند.

حالا اگر به دنبال یک فرصت برای لذت بردن از مطالب درسی هستید. یه پیشنهاد فوق‌العاده برای شما داریم.

از بازی تاپس استفاده کنید 🧨

بازی تاپس جزو بهترین بازی‌هایی است که با هدف افزایش کیفیت و انگیزه یادگیری دانش آموزان توسعه داده شده است. چالش‌ها، امتحانات، جایزه‌های اختصاصی به نفرات برتر و کلی امکانات جذاب و جالب دیگر باعث محبوبیت این بازی در بین دانش آموزان شده است. شما هم فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر با دانلود و نصب این بازی فوق‌العاده از دوره تحصیلی خودتان لذت ببرید.

در مورد برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان با مشاور مدرسه صحبت کنید

مشاور مدرسه برای راهنمایی و کمک به شما آماده است. اگر بتوانید نگرانی‌ها، علایق، استرس‌ها و دغدغه‌های خود را با او در میان بگذارید، راحت‌تر می‌توانید با مسائل روبرو شوید و مسیریابی را به‌درستی انجام دهید.

از برنامه‌های ارزیابی یا برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان استفاده کنید

برنامه‌هایی هستند که در درک علایق، توانایی‌ها و گزینه‌های شغلی مناسب به شما کمک می‌کنند. آزمون‌های این برنامه‌ها برای ارزیابی توانایی‌های شما و پیشنهاد بهترین مسیرهای شغلی مناسب طراحی‌شده‌اند.

با خانواده، معلمان و افراد باتجربه مشورت کنید.

صحبت با معلمان، خانواده و دوستان باعث می‌شود که درک بهتری نسبت به حرفه‌ای که به آن علاقه دارید، داشته باشید. والدین و معلمان تجربه‌ای دارند که شما آن ها را ندارید. آنها به شما کمک می‌کنند که وضعیت فعلی خود را واضح‌تر ببینید. در هنگام مواجه‌شدن با چالش‌ها و مشکلات از شما حمایت می‌کنند. مشورت با آنها باعث می‌شود که ازنظر احساسی و اقتصادی برای زندگی آماده شوید.

با گزینه‌های شغلی مختلف آشنا شوید

از اینترنت برای پیدا کردن دوره‌های مناسب و مفید استفاده کنید. با شرکت در دوره های کارآموزی مربوط به شغل‌های مختلف در زمینه کشف شغل موردعلاقه خود اقدام کنید. کارآموزی و کسب تجربه اولیه از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن تجربه در دنیای واقعی است.

علاوه بر این، ملاقات با متخصصانی که زمینه شغلی موردعلاقه شما را انجام می‌دهند بهترین فرصت برای ارزیابی موقعیت شغلی موردنظر است. طرح سؤالات مختلف، مشاهده نحوه برخورد آنها با چالش‌ها و بهره‌مندی از تجربه‌های آنها کلیدهای موفقیت شما در مسیر شغلی خودتان است.

برنامه ریزی شغلی برای دانشجویان

اکثر دانش آموزان بعد از اینکه زمینه موردعلاقه خودشان را پیدا کردند برای کسب مدرک و مهارت‌های موردنیاز به دانشگاه می‌روند. تنها کسب نمره‌های خوب توجه تمام کارفرمایان را جلب نمی‌کند. دانشجویانی که در زمینه خاص حرفی برای گفتن داشته باشند و آمادگی لازم برای ارتقاء وضعیت فعلی شرکت یا سازمان موردنظر را داشته باشند، در اولویت قرار دارند.

از خدمات دانشگاه خود دیدن کنید.

برای آشنایی با مراکز خدماتی و شغلی دانشگاه خود، منتظر آخرین روزهای تحصیلی خود نباشید. اکثر دانشکده‌ها در انتخاب رشته، کارآموزی یا برخی از برنامه‌های خاص به دنبال متقاضیان هستند. این نوع تجربه‌های کاری در زمینه رشته تحصیلی شما را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا یا کار کردن بعد از اتمام دوره کارشناسی آماده می‌کند.

در مورد مشاغل مربوط به مدرک خود جستجو کنید.

برای فکر کردن در مورد کار منتظر روز فارغ‌التحصیلی نباشید. در مورد مشاغل مربوط به رشته تحصیلی خود تحقیق کنید. برای آشنایی بیشتر با مشاغل موردنظر با چند شخص مجرب که در این زمینه‌ها مشغول به فعالیت هستند، مصاحبه و مشورت کنید. در مورد، انتظارات و تجربیات کارفرمایان سؤال کنید تا با برنامه ریزی شغلی مناسب خودتان را برای آینده آماده کنید.

خودتان را بسنجید.

کارفرمایان می‌خواهند بدانند که چرا شما برای شرکت آنها مناسب هستید. پس برای کسب مهارت و تجربه وقت کافی بگذارید تا در این زمینه کمبودی نداشته باشید. ارزش‌ها، علایق، رفتار و شخصیت شما نیز روی انتخاب شدن برای شغل موردنظر تأثیر می‌گذارد. همچنین، آمادگی لازم را برای مصاحبه و ارائه یک رزومه عالی کسب کنید.

توجه داشته باشید که برای قبولی در استخدامی فقط نمره و معدل خوب کافی نیست. کارفرمایان انتظار دارند که مهارت و تجربه کافی نیز داشته باشید، پس فرصت شرکت در دوره‌های آموزشی و کارآموزی را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

در محیط کار عملکرد خوبی از خود نشان دهید.

مهم نیست که در این زمینه‌ای که استخدام شدید، چقدر تجربه دارید فقط موقعیت خود را جدی بگیرید. تمام نکات لازم برای موفقیت در کار را رعایت کنید. عادات کاری مثبتی در خود ایجاد کنید تا ادامه مسیر برای شما راحت‌تر شود.

نتیجه‌گیری در مورد برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان

برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر به‌درستی انجام شود، آینده روشنی در انتظار دانش آموز خواهد بود. ما در این مقاله تمام نکات لازم در مورد داشتن یک برنامه ریزی شغلی برای دانش آموزان از مقطع ابتدایی تا دانشگاه را مطرح کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شود و آشنایی با این راهکارها باعث شود که مسیر زندگی زیباتر و هدفمندتری داشته باشید.

بر گرفته از سایت bls

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟