فیلم های برتر در مورد درس خواندن

9 مورد از فیلم های برتر در مورد درس خواندن و مدرسه

هر فیلمی که می‌بینید، فرقی نمی‌کند که از چه ژانری باشد، روی احساسات، روحیه و اوضاع  کنونی شما تأثیر می‌گذارد. تصور کنید که به خاطر اوضاع بد زندگی، احساس ناامیدی و خستگی می‌کنید. در این مواقع، صد در صد دیدن فیلم فوق‌العاده‌ای مثل نظریه همه چیز که جزو فیلم های برتر در مورد درس خواندن است، باعث فراموشی احساسات منفی می‌شود و این احساسات را به انگیزه و هیجان تبدیل می‌کند. این موضوع خیلی جالب است که شما این طرف دنیا هستید و یک جمله، یک حرکت، یک اتفاق، خنده یا گریه شخصی در یک فیلم نسبت به یک مسئله باعث ایجاد تغییر در طرز فکر یا طرز زندگی شما شود. 

با این اوصاف، به این فکر کنید که دیدن فیلم‌ های برتر در مورد مدرسه و درس خواندن چقدر می‌تواند شما را نسبت به درس خواندن امیدوارتر کند؟ چقدر می‌تواند روحیه شما را نسبت به خواندن درس‌های تکراری، سخت یا کسل‌کننده تقویت کند؟ در این مقاله چند مورد از بهترین فیلم‌های انگیزشی در مورد درس خواندن را معرفی می‌کنیم. دیگر وقت آن است که همه تفکرات منفی و بی‌انگیزگی را کنار بگذارید و انرژی لازم برای یک شروع قدرتمند را به دست بیاورید. ادامه مطلب را از دست ندهید:

9 مورد از فیلم های برتر در مورد درس خواندن و مدرسه

1. نظریه همه چیز (The Theory of Everything)

بدون شک یکی از بهترین فیلم‌های سینمایی که انسان را نسبت به زندگی امیدوارتر می‌کند، فیلم فوق‌العاده نظریه همه چیز است. این فیلم، زندگی استیون هاوکینگ، فیزیکدان معروف را به تصویر می‌کشد. مشکلات، چالش‌ها و انگیزه او در برخورد با همه اتفاقات منفی که در زندگی­ش اتفاق می‌افتد با بازی فوق‌العاده ادی ردمین تجربه دل‌نشینی را برای مخاطبان رقم میزند. فیلم نظریه همه چیز نماد فوق‌العاده‌ای از سختی، شجاعت، جرئت و امید به زندگی است.

 فیلم زندگی شخصی که به خاطر بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) تقریباً کنترل تمام بدنش را از دست داد و علاوه بر آن رابطه‌اش با همسرش نیز به هم خورد ولی باز هم توانست نظرات بنیادین و علمی متفاوتی که در مورد کیهان‌شناسی و زمان وجود داشت را تغییر دهد، چرا نتواند دید شما را نسبت به زندگی تغییر کند؟ چرا به‌عنوان یکی از فیلم‌های برتر در مورد مدرسه و درس خواندن، نتواند دلیل انگیزه شما برای درس خواندن باشد؟ مطمئن باشید که با دیدن این فیلم ضرر که نمی‌کنید هیچ بلکه آن‌قدر تحت تأثیر قرار می‌گیرید که زندگی را ساده‌تر و قشنگ‌تر از هر آنچه است می‌بینید.

به خاطر بسپار که نگاهت به ستاره‌ها باشد نه به پاهایت، تلاش کن آنچه را که می‌بینی حس کنی و کنجکاو باشی که چه چیزی باعث به وجود آمدن جهان شده است.

(استیون هاوکینگ)

2. شبکه اجتماعی (The Social Network)

فیلم برتر در مورد درس خواندن

این روزها رقابت، خلاقیت و جرئت از اصول اساسی موفقیت است. وقتی از این‌ها صحبت می‌شود، بدون شک فیلم شبکه اجتماعی جزو اولین فیلم‌هایی است که به ذهن می‌رسد. شما که به‌عنوان یک دانش‌آموز به دنبال فیلم‌ های برتر در مورد درس خواندن و مدرسه هستید، نیاز به فیلمی دارید که جرقه‌ای در ذهن شما ایجاد کند و شما را در رسیدن به رویاهایتان مصمم‌تر کند، پس مطمئن باشید که دیدن این فیلم شما را به اهدافتان نزدیک‌تر می‌کند. 

فیلم شبکه اجتماعی در مورد یک پسر جوان است که به کمک استعداد فوق‌العاده و انگیزه خود برای رسیدن به موفقیت قدم برمی‌دارد. این پسر جوان کسی نیست جز مارک زاکربرگ، خالق فیسبوک. جرئت و مصمم بودن او بود که باعث شد در 20 سالگی به یک میلیاردر تبدیل شود. مخصوصاً اگر علاقه زیادی به برنامه‌نویسی دارید و خلق ایده‌های جدید به دستان خودتان یکی از رویاهای قشنگ شما برای آینده است، این فیلم بهترین گزینه برای افزایش انگیزه و هیجان شما است.

نیروی یک نفر با ایمان برابر است با نیروی نود و نه نفر که فقط علاقه دارند. آ‌‌ن‌ها که می‌دانند چگونه از فرصت‌ها بهره گیرند، غالباً پی می‌برند که می‌توانند آن فرصت‌ها را خلق کنند. آنچه می‌توانیم به دست بیاوریم بیشتر به استفاده‌ای که از وقتمان می‌کنیم بستگی دارد تا میزان وقتی‌که در اختیار داریم.

(مارک زاکربرگ)

3. x+y در دسته فیلم های برتر در مورد درس خواندن

x+y

برخی از دانش‌آموزان فکر می‌کنند که موفقیت در گرو درس خواندن مداوم و بی توجهی به اطراف است. درواقع، به خاطر این طرز فکر آرامش و حس زندگی را از دست می‌دهند و از موفقیت واقعی محروم می‌شوند. این فیلم نماد زیبایی از این مسئله است و مطمئناً دیدن این فیلم، تغییری در ذهن این‌گونه دانش‌آموزان ایجاد می­کند. کسی که همه چیز را قربانی درس خواندن می‌کند و روزهای خود را فقط با درس خواندن، غذا خوردن و خوابیدن می‌گذراند، بعد از این که مسیر خود را طی کرد و حتی به خواسته‌های خود رسید نیز به خاطر نادیده گرفتن خیلی چیزها خود را سرزنش خواهد کرد. 

اصل زندگی تعادل بین شادی، محبت به خانواده، غم، تلاش، هم دردی، کمک، امید و … است. فراموش نکنید که شما زمانی می‌توانید احساس خوشبختی کنید که از لحظه لحظه زندگی خود به‌خوبی استفاده کنید. این فیلم نیز ماجرای پسری است که به خاطر برنده شدن در یک مسابقه آرامش را از زندگی خود گرفته است. حتی با مادر خود نیز رابطه سردی دارد و بعدها به خاطر عدم تمرکز مشکلاتی در زندگی‌اش به وجود می‌آید. دیدن این فیلم باعث خواهد شد که کمی بیشتر در مورد تعادل زندگی خود فکر کنید. با ایجاد این تعادل است که واقعاً احساس خوشبختی می کنید. پس قرار گرفتن فیلم x+y در دسته فیلم‌ های برتر در مورد درس خواندن و مدرسه ایده بسیار خوبی است.

بسیاری از مردم موفقیت را در کار کردن می‌جویند و فکر می‌کنند که این آنها را شاد می‌کند. اما واقعیت این است که شادی در کار باعث موفقیت می‌شود.

(الکساندر کجرولف)
روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام
علم و تکنولوژی
زهرا پیرجانی

یک منبع فوق العاده برای آشنایی با بهترین روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام – بخش 1

اگر شما هم به دنبال آشنایی با روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستید، در جای درستی قرار دارید. محبوبیت روزافزون اینستاگرام باعث شده

مطالعه بیشتر

4. شلاق (Whiplash) در دسته فیلم های برتر در مورد درس خواندن

شاید اسم فارسی این فیلم کمی برای شما خشن باشد ولی فیلم شلاق نماد کاملی از تلاش، پشتکار، انگیزه، جرئت و دوری از ناامیدی است که این عوامل در آخر نیز با موفقیت همراه شدند. قرار نیست که فیلم‌ های برتر در مورد درس خواندن و مدرسه فقط در مورد مطالعه منظم و مداوم باشند. مهم این است که دیدن فیلم باعث شود که انگیزه شما برای رسیدن به هدفتان چند برابر شود. 

این فیلم روایت پسری است که می‌خواهد یک نوازنده درامز موفق باشد و برای رسیدن به این رویای خود از هر فرصتی استفاده می‌کند و هیچ ترسی از ریسک کردن ندارد. انگیزه و هیجانی که بخش آخر این فیلم در مخاطب ایجاد می‌کند، آن‌قدر ارزشمند است که مطمئناً فیلم را چند بار به عقب برمی‌گردانید تا دوباره آن صحنه را نگاه کنید. راهی که این پسر برای رسیدن به هدفش طی می‌کند، پستی‌های زیادی دارد که با یک استاد بسیار جدی و خشمگین سخت‌تر و البته جذاب­تر شد. در کل، توصیه می‌کنیم که این فیلم را هر چه زودتر تماشا کنید تا انرژی‌تان برای ادامه مسیر چند برابر شود.

صرف‌نظر از هر پاداشی که زندگی به تلاش‌هایمان بدهد یا ندهد، آنگاه که لحظه مرگ فرا می‌رسد هرکدام از ما باید این حق را داشته باشیم که با صدای بلند بگوییم:«من آنچه در توان داشته‌ام انجام داده‌ام».

( لویی پاستور)

5. ویل هانتینگ خوب (Good Will Hunting)

ویل هانتیگ خوب

فرقی نمی‌کند که شرایط زندگی شما چگونه است، چه قدر توانایی این را دارید که دنبال علایق و استعدادهایتان بروید. اگر استعداد خودتان را کشف کرده‌اید یا این که شخص دیگری باعث شده است که متوجه توانایی‌های خود شوید، یعنی بسیار خوش‌شانس هستید. از این به بعد باید تلاش کنید که این جنبه از زندگی‌تان را تقویت کنید. حتی اگر قدم‌هایی که برمی‌دارید بسیار کوتاه و ابتدایی باشند. 

این فیلم زندگی پسری را روایت می‌کند که استعداد خود در ریاضیات را نادیده می‌گیرد و خود را با کارهای ساده و پیش‌پاافتاده سرگرم می‌کند. استادی که متوجه توانایی او می‌شود، مسیر را برای او روشن‌تر می‌سازد و باعث بالا رفتن انگیزه او می‌شود. مطمئناً دیالوگ‌های این فیلم برای شما که به دنبال فیلم‌ های برتر در مورد درس خواندن هستید، بسیار ارزشمند هستند. پس فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر این فیلم انگیزشی فوق‌العاده را تماشا کنید.

استعدادهای خود را پنهان نکنید. استعداد برای این خلق‌شده است که به کار گرفته شود. گذاشتن ساعت آفتابی در سایه چه فایده‌ای دارد؟

( بنجامین فرانکلین)

6. جنگجوی درون (Peaceful Warrior)

جنگجوی درون

انگیزه، هیجان برای رسیدن به هدف، اعتمادبه‌نفس و … همگی فاکتورهایی هستند شما را به سمت قله هدایت می‌کنند. البته اعتمادبه‌نفس را با غرور افراطی اشتباه نگیرید. شخصی که اعتمادبه‌نفس دارد، قدرت ادامه را در خود می‌بیند.در مقابل، شخصی که به خاطر غرور بیش‌ازحد، خود واقعیش را فراموش کرده است نه‌تنها وضعیت کنونی خود را درک نمی‌کند بلکه هدف‌گیری را هم نمی‌تواند به‌درستی انجام دهد.

 این فیلم داستان زندگی پسری است که قدرت بدنی لازم برای شرکت در مسابقات جهانی را دارد ولی غرور باعث شده است که از بقیه فاصله بگیرد و روز به روز تنهاتر و خودخواه‌تر شود. اینجاست که به خاطر یک شکست بزرگ همه امید خود را از دست می‌دهد ولی حضور یک پیرمرد در زندگی او باعث شد که کلاً نوع دید او نسبت به زندگی و نحوه برخورد با مشکل تغییر کند. این بار با قدرت بیشتر و افکار درست‌تر خود را برای موفقیت آماده می کند. دلیل قرار گرفتن این فیلم در لیست فیلم‌ های برتر در مورد درس خواندن و مدرسه این است که صبر، دوری از غرور بیش‌ازحد و تلاش در مسیر درست را به شما عزیزان یادآوری کند.

یک انسان خودخواه، هرگز نمی‌تواند شادمان بوده و آرامش ذهنی داشته باشد.

(پرمودا باترا)

7. رستگاری در شاوشنگ (The Shawshank Redemption)

رستگاری در شاوشنگ

رستگاری در شاوشنگ، یکی از بهترین فیلم‌هایی است که می‌تواند انگیزه شما را در مورد درس خواندن و ادامه تحصیل چند برابر کند. کلید رهایی مردی که به خاطر گناه انجام نداده خود اسیر فضای محدود زندان شد، هوش و ذکاوتی بود که در اثر ادامه تحصیل و رسیدن به شغل بانکداری بود. 

با دیدن این فیلم متوجه می‌شوید که شرایط هرچقدر هم که بد باشد، هرچقدر هم که احساس ناامیدی کنید بازهم راه رهایی به روی شما باز است. فقط کافی است که هوشمندانه فکر کنید و از محدودیت‌هایی که وجود دارد به نفع خود استفاده کنید. مردمی که بلد نیستند هوشمندانه عمل کنند، برای رهایی خود حاضرند که با افراد باهوش همکاری کنند. این فیلم یک نمونه برجسته و فوق‌العاده از تلاش برای عملی کردن ایده درست برای رهایی است و به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های انگیزشی ارزش تماشا را دارد.

بهتر است که در راه آزادی بمیرید به‌جای اینکه تمام روزهای زندگی‌تان را زندانی باشید.

(باب مارلی)

8. ستاره ­های روی زمین (Taare Zameen Par)

ستاره های روی زمین در فیلم های برتر در مورد درس خواندن

فیلم ستاره­ های روی زمین یک نمونه بارز از قدرت و تأثیر افرادی است که حامی ما می‌شوند. این فیلم روایت پسری است که به خاطر مشکلات ذهنی تمرکز لازم برای درس خواندن را ندارد. تغییر زمانی اتفاق می افتد که این پسر کلاً از رفتن به مقاطع تحصیلی بالاتر ناامید می شود. استعداد او در نقاشی با ورود معلم هنر جدید آشکار می‌شود و این اتفاق، نقطه شروع جدیدی در زندگی او می‌شود. 

هر اتفاقی که در زندگی می‌افتد، هر شخصی که با یک عنوان وارد زندگی شما می‌شود، دلیلی دارد. این دلیل شاید تا ابد برای شما مبهم بماند. اما اگر توانستید که متوجه قدرت آن شخص در رشد شما شوید، حتماً قدرش را بدانید. سعی کنید که با استفاده از این فرصت به نسخه بهتری از خودتان تبدیل شوید.

مهم نیست که از کجا می‌آیید. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که به کجا می‌روید.

(برایان تریسی)

9. 3 احمق (3 Idiots) در دسته فیلم های برتر در مورد درس خواندن

سه احمق در فیلم برتر در مورد درس خواندن

فیلم 3 احمق یکی از امیدبخش‌ترین فیلم‌های هندی است. بدون شک این فیلم شایستگی این را دارد که در دسته فیلم‌ های برتر در مورد درس خواندن و مدرسه قرار بگیرد. شاید در نگاه اول فکر کنید که این فیلم فقط جنبه شوخی دارد. البته که چنین نیست. درواقع این فیلم اتفاقات دنیای واقعی را به زبان ساده‌تر نشان می‌دهد و یکی از بزرگ‌ترین درس‌هایی که می‌توان از این فیلم گرفت این است که رقابت‌های افراطی، استرس برای گرفتن نمره بالا و بی‌علاقه بودن به رشته تحصیلی بعد از یک مدت باعث افت عملکرد دانش‌آموز می‌شود. 

توجه داشته باشید که نحوه مدیریت زندگی به طرز فکر و نگاه ما وابسته است. اگر مسائل را سخت بگیریم، کارمان نه‌تنها آسان‌تر نمی‌شود بلکه استرس و اضطراب ناشی از آن باعث از بین رفتن تمرکز نیز می‌شود و کار را سخت‌تر می‌کند. این فیلم، زندگی دانشجویی 3 پسر را روایت می‌کند که هرکدام اخلاق، طرز فکر و رفتار متفاوتی دارند. تماشای این فیلم باعث می‌شود که عقیده شما در مورد خیلی از قضاوت‌های اولیه تغییر کند.

۱۰درصد از زندگی‌تان وقایعی است که با آن روبه‌رو می‌شوید و ۹۰درصدِ باقی‌مانده شیوه‌ی برخورد و پاسخ‌گویی به آن‌هاست.

(لو هولتر)

نتیجه‌گیری در مورد فیلم های برتر در مورد درس خواندن

این 9 فیلم برتر برای بالا بردن انگیزه شما برای درس خواندن و رفتن به مدرسه معرفی شدند. شاید کلید رهایی شما از احساسات منفی یکی از این 9 فیلمی باشد که در اینجا قرار دادیم و فراموش نکنید که همیشه این ما هستیم که به احساساتمان قدرت می‌دهیم پس سعی کنید به احساسات مثبت خود توجه کنید و از این موضوع در راستای موفقیت خود استفاده کنید. امیدواریم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. اگر فیلم­های دیگری سراغ دارید که برای بالا بردن انگیزه برای درس خواندن گزینه خوبی است، خوش‌حال می­شویم که در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

بازی تاپس، بهترین بازی برای یک دوره آموزشی لذت بخش

فراموش نکنید که درست به‌اندازه فیلم‌های انگیزشی ( یا شاید هم بیشتر)، بازی‌های آموزشی همراه با مسابقات و جوایز متنوع نیز می‌توانند انگیزه شما را برای درس خواندن چند برابر کنند. الآن که صحبت از بازی آموزشی شد، معرفی نکردن بازی فوق‌العاده تاپس کار غیرمنطقی است. شما با استفاده از این بازی به‌راحتی و به‌صورت رایگان می‌توانید به سؤالات طبقه‌بندی‌شده متنوع برای مقاطع تحصیلی مختلف دسترسی پیدا کنید. همچنین، شرکت در مسابقات می‌تواند انگیزه‌ای برای افزایش مطالعه و بالا بردن سطح علمی شما باشد. پس فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر با دانلود و نصب این بازی فوق العاده فرصت رشد بیشتر را برای خود فراهم کنید.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟