روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام

یک منبع فوق العاده برای آشنایی با بهترین روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام – بخش 1

اگر شما هم به دنبال آشنایی با روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستید، در جای درستی قرار دارید. محبوبیت روزافزون اینستاگرام باعث شده است که اکثر کاربران نگاه هوشمندانه به این شبکه اجتماعی داشته باشند و علاوه بر سرگرمی از آن برای کسب درآمد بیشتر نیز استفاده کنند. ما تمام روش‌ها و راهکارهای فوق‌العاده را در یک مقاله دو بخشی ارائه می‌دهیم تا با کمک آنها، نحوه کسب درآمد از طریق اینستاگرام را به‌طور کامل یاد بگیرید. بعد از این‌که با روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام آشنا شدید، هیجان و انگیزه شما برای استفاده از اینستاگرام چند برابر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد از طریق اینستاگرام با ادامه این مقاله همراه باشید:

کسب درآمد از طریق اینستاگرام

امروزه اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان است. این اپلیکیشن برای اولین بار در اکتبر سال 2010 منتشر شد و اکنون تقریباً یک میلیارد کاربر دارد. بله! یک میلیارد کاربر! با این تعداد کاربر، جای تعجب نیست که اینستاگرام به یک ابزار بازاریابی و کسب درآمد مهم برای شرکت‌ها تبدیل شده است. ابزاری که بسیاری از مردم آن را به‌عنوان یک پله برای شروع یک حرفه جدید می‌دانند.

این واقعیت که یک فرد می‌تواند با اینستاگرام به درآمد خوبی دست پیدا کند، به دلیل محبوبیتی است که این پلتفرم به دست آورده است. درواقع، تنها جایی که می‌توان محصولات را با موفقیت به بازار عرضه کرد، سایت و اپلیکیشنی است که تعداد کاربر فعال زیادی دارد.

اینستاگرام محبوبیت فوق‌العاده خود را بیشتر از همه مدیون رابط کاربری ساده و استفاده آسان از آن است. کاربران در هر رده سنی به‌راحتی و خیلی سریع می‌توانند اصول اولیه استفاده از این برنامه را یاد بگیرند.

امکانات ویرایشی فوق‌العاده، دسترسی راحت به پست‌ها و استوری های سایر کاربران و اشتراک گذاری سریع محتوا از ویژگی‌های برتر اینستاگرام است که باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

همین محبوبیت و تعداد کاربر فعال است که باعث شده است این پلتفرم برای شرکت‌ها جذابیت بیشتری دارد و به یک ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای آنها تبدیل شود.

درواقع، اینستاگرام به شرکت‌ها اجازه می‌دهد که با تلاش کمتر، محصولات و خدمات خود را در معرض دید مشتریان بالقوه خود قرار دهند و اطلاعات لازم در مورد آنها را نیز ارائه دهند.

چرا باید برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام تلاش کنید؟

بر اساس گزارش influence.co، حساب اینستاگرام که بیش از یک میلیون دنبال کننده دارند می‌توانند به ازای هر پست، 100 دلار درآمد داشته باشند.

البته، برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام حتماً لازم نیست که یک شخص مشهور باشید. تعداد زیادی از کاربران با تعداد دنبال کننده کمتر نیز درآمد مناسبی دارند؛ که در ادامه با خواندن روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام متوجه می‌شوید که چه کار باید انجام دهید.

برای این‌که در این پلتفرم به درآمد دست پیدا کنید، به سه چیز نیاز دارید:

دسترسی، تاثیرگذاری و دنبال کنندگان متعهد.

دسترسی و تاثیرگذاری

تاثیرگذاری در کسب درآمد از طریق اینستاگرام

تنها دلیلی که کسب و کارها کاربران اینستاگرام را برای معرفی محصولات و خدمات خود انتخاب می‌کنند، مخاطبانی است که قرار است آن محصولات یا خدمات را ببینند. پس این کسب و کارها کاربران یا درواقع اینفلوئنسر هایی را انتخاب می‌کنند که مخاطبان زیادی دارند. هر چقدر که تعداد مخاطبان بیشتر باشد، درآمد حاصل از این کار بیشتر خواهد بود.

برای اینکه شروع قوی‌تری داشته باشید، قطعاً به حداقل چند هزار دنبال کننده نیاز دارید. چند صد دنبال کننده نشان می‌دهد که تعداد مخاطبان بالقوه شما کم است و محتوای موردنظر توسط افراد کمی دیده می‌شود. دیده شدن کمتر شانس فروش محصولات شما یا یک برند دیگر را کمتر می کند.

دنبال کنندگان متعهد

فالووران متعهد

مطمئناً دنبال کنندگان بیشتر باعث تقویت روحیه شما می‌شوند. از لحاظ آماری، تعداد دنبال کننده بیشتر احتمال حضور حساب کاربری شما در صفحه‌های اصلی اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

البته، تعداد دنبال کننده بالا لزوماً به معنای تعامل بالا نیست. اگر کاربران توجهی به پست و استوری های شما نداشته باشند، این نشان‌دهنده تاثیرگذاری کمتر شما است که احتمالاً در این شرایط کاربران تمایلی به خرید محصولاتی که شما تبلیغ می‌کنید، نخواهند داشت.

بنابراین، اگر افراد زیادی نسبت به پست‌های شما واکنش نشان نمی‌دهند و تعداد لایک و کامنت های پست‌های شما کم است، مهم نیست که تعداد فالوور های شما چقدر است و احتمالاً درآمد زیادی از طریق اینستاگرام کسب نخواهید کرد.

از طرف دیگر، حتی اگر 1000 فالوور داشته باشید و آنها به‌طور فعال با پست‌های شما درگیر باشند، پتانسیل کسب درآمد شما بیشتر است. درواقع، اقدامات مؤثری که شما انجام داده‌اید و کاربران را به دنبال کنندگان متعهد خود تبدیل کرده‌اید، باعث شده است که برندها مایل باشند شما را به‌عنوان اینفلوئنسر محصولات یا خدمات خود انتخاب کنند.

نحوه کسب درآمد از طریق اینستاگرام

اینستاگرام فرصت‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با استفاده از آنها بتوانند به درآمد خوبی دست پیدا کنند. این بستگی به سبک محتوا، مخاطبان و میزان تاثیرگذاری شما دارد که کدام استراتژی و تاکتیک را برای کسب درآمد انتخاب کنید.

در ادامه به 9 مورد از بهترین روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام می‌پردازیم:

1. همکاری با یک برند و ایجاد پست‌های تبلیغاتی برای محصولات و خدمات آن

پست اسپانسر در کسب درآمد از طریق اینستاگرام

این روش یکی از پرطرفدارترین روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام است. اگر طرفدار این پلتفرم هستید، احتمالاً تابه‌حال به پست و استوری های اسپانسر مواجه شده‌اید.

پست‌های اسپانسر عملکرد خوبی در اینستاگرام دارند اما اکثر شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که کار خود را به‌صورت طولانی‌مدت با یک اینفلوئنسر قابل‌اعتماد و تأثیرگذار ادامه دهند. پس برای موفقیت در این زمینه باید این توانایی را داشته باشید که با تولید محتوای مناسب، محصولات و خدمات یک شرکت را با دید مثبت تبلیغ کنید.

اما این روش چگونه کار می‌کند؟

اولاً شما برای فعالیت در این زمینه باید یک اینفلوئنسر باشید. البته درک معنی واقعی ” اینفلوئنسر ” می‌تواند کمی دشوار باشد چون این روزها معنا و مفهوم مختلفی را برای این واژه اختصاص می‌دهند. به‌طور خلاصه، اینفلوئنسرها افرادی هستند که با اشتراک گذاری محتوای مناسب فالوورهای زیادی جذب کرده‌اند و اکثر این فالوور ها پیگیر نظرات و فعالیت‌های آنها در مورد موضوعات مختلف هستند.

اینفلوئنسرهای خوب خود را به‌عنوان چهره‌های معتبر ثابت می‌کنند و هر چقدر که محتوای ارزشمندتری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد، اعتماد آنها را به دست می‌آورند. همانطورکه می‌دانید، چه در زندگی شخصی چه در زندگی حرفه‌ای، اعتماد چیزی است که به دست آوردن آن نیاز به زمان دارد و برندها نیز توجه زیادی به این نکته دارند. به همین خاطر برندها با اینفلوئنسرهایی همکاری می‌کنند که ارتباط خوبی با مخاطبان خود دارند.

یک پست یا استوری اسپانسر دربردارنده محتوای مربوط به محصولات یا خدمات خاص یک برند است. از آنجایی که صداقت و شفافیت (به‌ویژه در فضای مجازی) اهمیت زیادی دارد؛ کمیسیون تجارت فدرال (FTC) از اینفلوئنسرها می‌خواهد که نشان دهند پست موردنظر اسپانسر یک برند خاص است و به همین خاطر است که اغلب پست‌های اسپانسر دارای تگ ad# یا #تبلیغات هستند.

پست اسپانسر

میزان درآمد شما به ازای هر پست اسپانسر به جایگاه، تعداد فالوور و نرخ تعامل شما بستگی دارد؛ یعنی هر چقدر که فالوورهای فعالی داشته باشند و پست‌های شما لایک و نظر زیادی دریافت کند و نرخ اشتراک گذاری پست‌های شما بیشتر باشد، شانس شما برای درآمد بیشتر افزایش پیدا می‌کند.

البته تعدادی سایت پولی و رایگان وجود دارند که کار آنالیز حساب کاربری و محاسبه میزان درآمد به ازای ایجاد تعداد مشخصی پست و استوری اسپانسر را انجام می‌دهند. سایت inspire یکی از این سایت‌ها است.

اگر علاقه‌مند به این روش کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستید، بیشتر از همه‌چیز، نیازمند “اشتیاق” هستید. این نکته را نیز فراموش نکنید که شما از همان اول نباید به فکر کسب درآمد باشید، ابتدا باید ماه‌ها و شاید سال‌ها برای تولید محتوای مناسب و جالب برای تعداد انگشت شماری فالوور تلاش کنید تا روز به روز به قدرت لازم برای کسب درآمد برسید.

2. افیلیت مارکتینگ برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام

در این روش بازاریابی هم فروشنده و هم تبلیغ‌کننده سود می‌کنند. لینک‌های افیلیت به یک روش محبوب برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام تبدیل شده‌اند.

برخلاف یک اینفلوئنسر، کاربری که در زمینه افیلیت مارکتینگ برای یک برند کار می‌کند روی فروش محصول تمرکز می‌کند. (نه معرفی و ایجاد آگاهی در مورد محصول)

این کار با یک لینک قابل پیگیری یا کد تبلیغاتی منحصربه‌فرد انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که کلیک‌ها واقعاً به فروش می‌شوند یا خیر. حتماً تابه‌حال با قابلیت Swipe Up یا لینک‌های قابل کلیک موجود در استوری یا بیو اینستاگرام مواجه شده‌اید. همه این‌ها برای کسب درآمد از طریق افیلیت مارکتینگ هستند. البته، از آنجایی که در پست‌های اینستاگرام نمی‌توانید لینک قرار دهید، می‌توانید با ایجاد کدهای تبلیغاتی از زوایای مختلف کسب درآمد کنید.

افیلیت

پلتفرم‌هایی هستند که در زمینه ایجاد ارتباط بین کسب و کارها و افراد علاقه‌مند به همکاری در فروش فعالیت می‌کنند.

پلتفرم‌های محبوبی مانند:

البته شرکت‌هایی هستند که از سیستم همکاری در فروش بهره‌مند هستند که با یک جستجوی ساده می‌توانید با امکانات و شرایط همکاری با آنها آشنا شوید. برای آشنایی با چند مورد از این شرکت‌ها، به این لینک مراجعه کنید.

مهم نیست که تعداد فالوورهای شما چقدر است، شما به‌راحتی می‌توانید لینک مربوط به همکاری را در بیو خود قرار دهید و از این طریق در عرضه محصولات یا خدمات شرکت موردنظر نقش داشته باشید و به ازای هر فروش، درصد سود خود را دریافت کنید.

پست‌های اینستاگرام توجه فالوورها را بیشتر جلب می‌کنند، به خاطر همین، استفاده از کپشن های جالب همراه با لینک‌های افیلیت یک راه عالی برای جلب توجه آنها است.

البته، به این نکته نیز توجه داشته باشید که وقتی لینک را در کپشن قرار می‌دهید، لینک به‌عنوان یک متن ساده (غیرقابل کلیک) قرار می‌گیرند و کاربر ابتدا باید لینک را کپی کند و بعد به آن مراجعه کند. به همین خاطر، بهتر است که در کپشن پست‌ها یک فراخوان بنویسید و از فالوورها بخواهید که به لینک موجود در بیو مراجعه کنند.

3. راه‌اندازی یک فروشگاه برای محصولات فیزیکی یا دیجیتالی

راه اندازی فروشگاه برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام

در حال حاضر شاید فکر کنید که تنها راه کسب درآمد از طریق اینستاگرام، همکاری در تبلیغ و فروش محصولات برندهای دیگر است.

البته که چنین نیست. تولیدکنندگان به دنبال یک فرصت و موقعیت خوب برای فروش محصولات خود هستند: هر نوع کالا، خدمات یا محصولات دیجیتالی به‌راحتی در اینستاگرام قابل عرضه است. تولیدکنندگان و فروشندگان نیز با راه‌اندازی فروشگاه در حساب اینستاگرام به دنبال توسعه برند و جلب توجه کاربران هستند.

از آنجایی که مردم واقعاً از اینستاگرام برای کشف و خرید محصولات متنوع استفاده می‌کنند، ویژگی‌های اکانت تجاری در اینستاگرام مانند پرداخت درون برنامه‌ای، دکمه مربوط به خرید، برچسب‌های محصولات موجود در عکس پست و برچسب‌های قابل‌خرید، همگی برای آسان‌تر نمودن فرآیند خرید کاربران ارائه شده‌اند.

محصولاتی که عرضه آنها باعث کسب درآمد از طریق اینستاگرام می‌شود:

  • فروش هر نوع محصول تولیدی به‌طور مثال لباس، گل آپارتمانی، میوه خشک و …
  • چاپ متن و طرح روی تی‌شرت، بالش، لیوان یا ساخت قاب عکس و سایر هنرهای دستی و فروش آنها از طریق اینستاگرام _ اطلاع از میزان تقاضا و تولید بر اساس تقاضا
  • ارائه مشاوره و آموزش در زمینه‌های مختلف مانند برنامه‌نویسی، طراحی گرافیک، عکاسی و … _ هدایت علاقه‌مندان به بهره‌مندی از این خدمات به تماس با شما یا کلیک روی لینک مربوط به وب‌سایت
  • فروش محصولات دیجیتالی مانند دوره‌های آموزشی، کتاب‌های الکترونیکی یا قالب‌های طراحی

از لوازم آرایشی و بهداشتی ارزان‌قیمت و لباس‌ها و لوازم دست‌دوم گرفته تا آپارتمان‌های مجلل و خودروهای گران‌قیمت، همگی در اینستاگرام قابل عرضه و فروش هستند چون مردم در اینستاگرام به دنبال انواع و اقسام محصولات می‌گردند.

Square Online، یکی از ابزارهای جدیدی است که می‌توانید از آن برای فروش محصولات خود استفاده کنید. این ابزار پست‌های اینستاگرام شما را گرفته و در سه مرحله ساده آنها را به یک وب‌سایت فروش محصولات تبدیل می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از این ابزار به این لینک مراجعه کنید.

مهم نیست که چه محصولی را برای فروش در نظر گرفته‌اید چون به ‌احتمال زیاد مشتری بالقوه شما همان جا حضور دارد. با این حال، سعی کنید که با شناسایی جایگاه خود مسیر پیشرفت را برای خود هموارتر کنید چون از این طریق می‌توانید با جستجوی هشتگ ها و کلمات کلیدی موردنظر به عملکرد رقبای خود نگاه کرده و نکات لازم را برای عملکرد مناسب یاد بگیرید.

استفاده از ویژگی‌های اینستاگرام برای فروش

پست و استوری های مربوط به محصولات قابل‌خرید

فروش از طریق پست
  • استفاده از برچسب‌های محصول برای نمایش محصولات موجود در عکس و فیلم باعث می‌شود که شناسایی دقیق آنها برای کاربر راحت‌تر باشد. به این صورت که کاربران برای مشاهده محصولات، فقط باید یک ضربه بزنند.

بخش فروشگاه اینستاگرام

تب خرید اینستاگرام برای افرادی که به دنبال کشف برندهای جدید مرتبط با نیاز خود هستند، یک ویژگی فوق‌العاده است. این امکان به شما کمک می‌کند که به مشتریان جدید راحت‌تر دسترسی پیدا کنید.

فروش زنده

فروش زنده برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام

اگر به محتوای زنده علاقه‌مند هستید، پس ویژگی فروش زنده برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام جالب خواهد بود. برای این کار کافی است که یک ویدیوی زنده ایجاد کنید و محصولات را از کاتالوگ خود برچسب گذاری کنید تا در پخش زنده شما نمایش داده شود. محصولات در پایین صفحه نمایش داده می‌شود و کاربران به‌راحتی می‌توانند روی آنها ضربه بزنند.

ادامه...

ما در این بخش 3 روش محبوب کسب درآمد از طریق اینستاگرام را موردبررسی قرار دادیم. البته که روش‌های دیگری نیز وجود دارند که بررسی همه آنها به شما کمک خواهند کرد که انتخاب مناسبی داشته باشید. به همین خاطر، در بخش دوم نیز سایر روش‌ های کسب درآمد از طریق اینستاگرام را معرفی کردیم که مطالعه آن مقاله نیز به‌شدت توصیه می‌شود.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

Top

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟