بهترین انیمیشن های انگیزشی

15 مورد از بهترین انیمیشن های انگیزشی که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید – بخش 1

چه چیزی لذت‌بخش‌تر از اینکه روحیه و حال اکنون شما با دیدن یک انیمیشن انگیزشی فوق‌العاده تغییر کند؟ تأثیری که انیمیشن های انگیزشی روی میزان تمرکز و همچنین شادابی روحیه مخاطبان دارند، غیرقابل‌انکار است به همین خاطر این مقاله جذاب را تهیه کردیم. مقاله‌ای که با خواندن آن با 15 مورد از بهترین انیمیشن های انگیزشی آشنا خواهید شد. مخصوصاً اکنون‌که انیمیشن های انگیزشی به یکی از عناصر ضروری زندگی دانش‌آموزی تبدیل شده‌اند، وقت آن است که با مشاهده این انیمیشن های هیجان‌انگیز هم روحیه خود را تقویت کنید و هم اینکه انگیزه لازم برای دنبال کردن رویاهای خود را پیدا کنید.

پس فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر با بهترین انیمیشن های انگیزشی آشنا شوید. صد در صد بعد از تماشای این انیمیشن ها دید بهتر و البته قشنگ‌تری نسبت به زندگی خواهید داشت. معنادارتر شدن زندگی، نترسیدن از شکست‌ها و آمادگی برای تغییرها و تصمیم‌های بهتر ازجمله تأثیرات این انیمیشن های فوق‌العاده هستند. پس برای تبدیل‌شدن به عالی‌ترین نسخه از خودتان، با ادامه مطلب همراه باشید:

15 مورد از بهترین انیمیشن های انگیزشی برای درس خواندن

طبق تحقیقات، تماشای انیمیشن های انگیزشی تأثیر بسیار زیادی در تقویت اعتماد به نفس و خودکارآمدی دارد. چرا از این روش زیبا و لذت‌بخش برای بالا بردن انگیزه خود برای رسیدن به اهداف خودمان استفاده نکنیم؟ در ادامه بهترین انیمیشن های انگیزشی را معرفی می‌کنیم که تماشای آنها انرژی شما را به اوج خواهند رساند:

1- زوتوپیا (zootopia)

بهترین انیمیشن های انگیزشی برای درس خواندن

انیمیشن زوتوپیا یک نماد کامل از اعتماد به نفس، نترسیدن از شکست و داشتن جرئت و شجاعت است. همین ویژگی‌ها باعث شده است که این انیمیشن فوق‌العاده در رتبه 1 لیست بهترین انیمیشن های انگیزشی برای درس خواندن قرار بگیرد.

با تماشای این انیمیشن دید بهتر و قوی‌تری به توانایی‌های خود خواهید داشت که همین تغییر به یک قدم در مسیر موفقیتتان تبدیل خواهد شد.

داستان این انیمیشن از این قرار است که یک خرگوش با آرزوی پلیس شدن بزرگ می‌شود ولی چالش‌ها و تفاوت‌های ظاهری و نژادی مانعی برای رسیدن به این آرزو هستند. تلاش و پشتکار این خرگوش برای اثبات توانایی و شایستگی خود برای این سمت شغلی واقعاً تحسین‌برانگیز است.

شاید فکر کنید که این انیمیشن دارای ژانر اجتماعی است و هیچ جنبه کمدی و طنز ندارد. باید بگوییم که این تفاوت‌ها در عین لحظه‌های تلخ، لحظه‌های شیرین و دل‌نشینی رقم می‌زنند. سازگاری و دوستی حیوانات با اخلاق‌ها و ویژگی‌های ظاهری مختلف لحظات جذابی را برای تماشاگران رقم می‌زند.

دانش‌آموزان با دیدن این انیمیشن جذاب و دوست‌داشتنی، نحوه برخورد با تفاوت‌ها، تلاش برای رسیدن به اهداف، تسلیم نشدن در برابر مشکلات و در کل تلاش برای ساخت یک جامعه زیباتر و بهتر را یاد می‌گیرند.

2. روح (soul)

روح

آیا تا به حال به دلیل زندگی خود فکر کرده‌اید؟ سؤالاتی در مورد نحوه تشکیل شخصیت و اخلاق خود داشته‌اید؟ همه ما یک زمانی به این‌ها فکر کرده‌ایم. به عنوان مثال میزان صبر، شجاعت، ترس، انگیزه و … که هر کدام جزئی از شخصیت ما هستند، چگونه مشخص می‌شود؟

روح، یکی از زیباترین و پرمعناترین انیمیشن هایی است که پیدا کردن پاسخ سؤالات بنیادی زندگی را هدف قرار داده است. صداگذاری‌ها، کیفیت بالای صحنه‌های انیمیشن و ویژگی‌های ظاهری شخصیت‌ها باعث خلق یک اثر ممتاز شده است.

داستان اصلی این فیلم با مرگ یک نوازنده شروع می‌شود. شاید در با نگاه به اسم این انیمیشن فکر کنید که از ژانر ترسناک است ولی اصلاً چنین نیست. دلیل اصلی قرار گرفتن این انیمیشن در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی این است که حقیقت‌های زندگی، سؤالات و در کل ناشناخته‌های بعد از مرگ را با زیبایی و دل‌نشینی تمام به تصویر کشیده است.

نوازنده که بعد از مرگ وارد دنیای دیگری از روح‌ها با ویژگی‌ها و وظایف مختلف می‌شود، به دنبال راهی برای برگشت دوباره به دنیا و رسیدن به آرزوی واقعی خود است. مطمئناً با دیدن این فیلم دید متفاوت و البته قشنگ‌تری نسبت به فرصت زندگی خود خواهید داشت. بعد از پایان این انیمیشن از خود خواهید پرسید که ” من چرا به زندگی و ادامه دادن راه خود علاقمندم؟” امیدواریم که جواب این سؤال را با دیدن این انیمیشن دیدنی پیدا کنید.

3. فرار مرغی (Chicken run)

فرار مرغی در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی برای درس خواندن

شرایط عادی زندگی برایتان یکنواخت شده و انگیزه و جرئتی برای تغییر آن ندارید؟ از درس خواندن کم و گرفتن نمره‌های متوسط احساس بدی دارید ولی نمی‌توانید تلاش خود را چند برابر کنید؟ یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.

فرار مرغی یکی از جذاب‌ترین و بهترین انیمیشن های انگیزشی است که دیدن آنها باعث می‌شود که بهتر متوجه راه‌های رهایی از مشکلات خود شوید. تماشای این انیمیشن زیبا باعث می‌شود که بهانه را کنار گذاشته و با قدم‌هایی هر چند کوتاه برای حل مشکلات خود و درواقع رهایی خود تلاش کنید.

فرار مرغی حکایت مرغ‌هایی است که در یک مرغداری حبس شده‌اند و در صورت نداشتن عملکرد مناسب در تخم‌گذاری راهی کشتارگاه می‌شوند. بله راهی کشتارگاه! جایی که شانس زندگی از آنها گرفته می‌شود. فکر کردن به این پایان ترسناک نه‌تنها باعث سست شدن آنها نشد بلکه در قالب انگیزه‌ای برای فرار از آن مرغداری ظاهر شد.

مطمئناً با دیدن این انیمیشن متوجه خواهید شد که مشکلات زندگی شما نه‌تنها قابل‌حل هستند بلکه امتحان کردن مسیرها و راه‌حل‌های مختلف باعث بالا رفتن انگیزه و امید شما می‌شود. از تلاش کردن برای نجات زندگی خود نترسید. اگر نترسید، راه‌حل‌ها در مقابل شما ظاهر می‌شوند و این شما هستید که تعیین می‌کنید زندگی‌تان در چه جهتی حرکت کند.

4. موش سرآشپز (Ratatouille)

موش سرآشپز

موش سرآشپز حکایت یک موش به نام رمی است که رویای خود یعنی تبدیل‌شدن به یک سرآشپز حرفه‌ای را دنبال می‌کند. مطمئناً محدودیت‌ها و اختلاف‌های او با سایر سرآشپزها مانع راه او می‌شوند. البته که هر کدام از ما در مسیرمان با موانعی روبرو می‌شویم و مهم این است که با این موانع چگونه برخورد کنیم.

تسلیم بشویم؟ که در این صورت حسرت و پشیمانی ناشی از تسلیم شدن تا آخر عمر با ما خواهد بود.

با تلاش چند برابر موانع را از بین ببریم؟ بله درست است! فرصت زندگی که به ما داده شده است ارزش خیلی بالاتری دارد. بهتر است به بهترین نحو از این فرصت استفاده کنیم تا احساس اعتماد به نفس و مفید بودن ناشی از آن، زندگی را به یک فرصت رشد تبدیل کند.

رمی نه‌تنها تسلیم نمی‌شود بلکه با یک انسان دوست شده و با کمک او رویایش را محقق می‌سازد. این انیمیشن فوق‌العاده سرشار از درس‌های زندگی ارزشمند است که همین‌ها باعث شده است که در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی قرار بگیرد.

اگر به عنوان یک دانش‌آموز به دنبال بهترین انیمیشن های انگیزشی برای درس خواندن هستید، تماشای این انیمیشن را به شما توصیه می‌کنیم. با دیدن این انیمیشن نه‌تنها متوجه اهمیت مهارت‌های خود خواهید شد، بلکه اهمیت دادن به خانواده، خواسته‌ها، علاقه‌ها و استعدادهای خود را یاد می‌گیرید. چه ارزشی بالاتر از این‌ها که با شجاعت تمام به دنبال رویاهای خود حرکت کنید و اهمیت ارزش‌های زندگی خود را نیز درک کنید؟

اکنون که علاقمند به آشنایی با بهترین انیمیشن های انگیزشی هستید، پس توصیه می کنیم که مقاله معرفی بهترین فیلم های انگیزشی را نیز از دست ندهید.

5. پاندای کونگ‌فو کار (Kung Fu Panda)

پاندای کونگفوکار

تفاوت‌ها هیچ‌وقت مانعی برای رشد نیستند. استاد کونگ‌فو بودن برای یک پاندا رویای دست‌نیافتنی به نظر می‌رسد؟ اما مهم فاصله ما با خواسته‌هایمان نیست. مهم انگیزه و شدت خواستن ما است که هر چقدر زیاد باشد، افکار و اعمال ما نیز برای محقق ساختن آن خواسته جهت پیدا می‌کنند.

این انیمیشن دارای 3 قسمت می‌باشد که در هر کدام از این قسمت‌ها نه‌تنها از ته دل می‌خندید بلکه درس‌هایی می‌گیرید که باعث تغییر دید شما نسبت به زندگی می‌شود.

شوخی‌های کلامی این پاندا باعث سرگرمی و لذت شما خواهد شد. پس وقت آن است که با تماشا این انیمیشن دوست‌داشتنی نه‌تنها اوقات خوشی را برای خود رقم بزنید بلکه انگیزه خود را برای رسیدن به خواسته‌هایتان چند برابر کنید.

صمیمت گروه دوستی شخصیت‌های این انیمیشن باعث می‌شود که چالش‌ها را با بودن در کنار پشت سر می‌گذارند. کار تیمی، شجاعت و احترام گذاشتن به دیگران ازجمله موضوعاتی هستند که با دیدن این انیمیشن متوجه اهمیت آنها می‌شوید.

مخصوصاً دانش‌آموزان با دیدن رابطه بین پاندا و استادش متوجه می‌شوند که داشتن یک رابطه خوب با استاد چقدر می‌تواند تأثیر خوبی در یادگیری بهتر و مؤثرتر داشته باشد. در کل، این انیمیشن سرشار از لحظه‌های شیرین و دل‌نشین است که مطمئناً شما را به هیجان می‌آورند.

6. درون و بیرون (Inside Out)

درون و بیرون در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی

روبرو شدن با تغییرات جدید در زندگی تحت تأثیر احساسات مختلف است که ما را برای کنار آمدن با این تغییرات آماده می‌کنند. همانطورکه از اسم آن مشخص است انیمیشن درون و بیرون حکایت ارتباط ذهن شخصیت داستان و زندگی بیرون او است.

بهتر است کمی بیشتر در مورد داستان صحبت کنیم. شخصیت اصلی داستان، دختری به نام “رایلی” است که به خاطر نقل مکان به یک شهر و خانه جدید چرا نوعی پریشانی می‌شود. شادی، غم، خشم، ترس و نفرت، احساساتی که رایلی در این دوره با آنها درگیر می‌شود.

قسمت جالب این انیمیشن این است که این احساسات در قالب شخصیت‌هایی ظاهر می‌شوند که شما آنها را می‌بینید. جالب نیست؟ به عنوان مثال با هر رفتار و حرکت رایلی متوجه می‌شوید که کدام احساسات درگیر می‌شوند و باعث چه تغییری در اوضاع می‌شوند.

البته، این احساسات وظیفه ذخیره و ثبت خاطرات رایلی را نیز بر عهده دارند. محل ذخیره این خاطرات نیز به‌صورت یک بخش حاوی گوی‌های رنگی طراحی شده است. در کل مطمئناً از تماشای این انیمیشن متفاوت و جذاب بسیار لذت خواهید برد.

این انیمیشن پیچیدگی‌های ذهنی انسان را با زیبایی هر چه تمام‌تر به تصویر کشیده است. از نتایج ارزشمند این انیمیشن می‌توان به اهمیت خانواده، تأثیر کنترل ذهنی و مفید بودن تمام احساسات اشاره کرد.

7. لوکا (loca)

ساختن دنیایی بدون محدودیت برای رسیدن به آرزوها با دیدن بهترین انیمیشن های انگیزشی بسیار زیباتر می‌شود. رویاهایی که در سر داریم با دیدن سختی‌ها و تلاش‌های شخصیت‌های داستان‌ها باعث می‌شود که درس‌های ارزشمندی بگیریم و از همین درس‌ها برای تحقق آرزوهای خود استفاده کنیم.

انیمیشن لوکا نیز حکایت پسری به نام لوکا است که آرزوی قدم گذاشتن در آن سوی محدودیت‌های خود را دارد. درواقع، خانواده لوکا موجوداتی به زندگی در اقیانوس عادت کرده‌اند و لوکا را نیز برای زندگی در آنجا محدود کرده‌اند. البته، بهتر است بگوییم که ساختار بدن این موجودات به‌گونه‌ای است که با قدم گذاشتن در خشکی ظاهری انسانی پیدا می‌کنند و با لباس و برخورد مناسب هیچ تفاوتی با انسان‌های دیگر ندارند.

محتوای متنی و تصویری این انیمیشن به‌قدری قدرتمند است که لذت نبردن از دیالوگ‌ها و صحنه‌های آن غیرممکن است. لوکا ازجمله آثاری است که با تماشای آن استقلال، داشتن انگیزه برای رسیدن به خواسته و احترام به دیگران را یاد می‌گیرید.

دانش‌آموزانی که از شرایط فعلی خود خسته شده‌اند ولی انگیزه لازم برای پشت سر گذاشتن محدودیت‌های خود (چه در ذهن چه در زندگی واقعی) را دارند، با دیدن تلاش‌های لوکا به اوج می‌رسند. درواقع این انیمیشن به خاطر نمایش قابل پیش‌بینی‌ترین و انگیزشی‌ترین لحظات با حالت بسیار دلگرم‌کننده در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی برای درس خواندن قرار گرفته است.

ادامه بهترین انیمیشن های انگیزشی

تماشای انیمیشن انگیزشی تأثیر بسیار خوبی در عملکرد ذهن و افزایش انگیزه و امید نسبت به زندگی دارد. ما در این بخش 7 مورد از بهترین انیمیشن های انگیزشی را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم. اگر علاقه‌مند به آشنایی با چند مورد دیگر از این انیمیشن ها هستید، می‌توانید بخش دوم این مقاله را از طریق این لینک مطالعه کنید.

چه ایده‌ای بهتر از اینکه در کنار تماشای این انیمیشن های لذت‌بخش با استفاده از یک بازی آموزشی فوق‌العاده درس خواندن را نیز برای خود لذت‌بخش‌تر کنید!

بله پیشنهاد ما آموزنده ترین و لذت‌بخش‌ترین بازی آموزشی یعنی بازی تاپس است.

اگر به‌عنوان یک دانش‌آموز قصد دارید که با تماشای بهترین انیمیشن های انگیزشی، انگیزه و امید خود را برای درس خواندن افزایش دهید، مطمئن باشید که بازی تاپس نیز گزینه خوبی برای افزایش انگیزه شماست. شرکت در چالش‌های رقابتی متنوع و لذت نقش آفرینی در بازی‌های بیشتر در کنار یادگیری بهتر تأثیر بسیار خوبی در بالا رفتن انگیزه شما خواهد داشت. دسترسی به هزاران سؤالات طبقه بندی شده برای همه مباحث درسی، نمودارهای مربوط به عملکرد شما و اطلاع از نقاط ضعف و قوت باعث خواهد شد که مسیر روشن‌تری را پیش رو داشته باشید. پس بهتر است هر چه زودتر با نصب این بازی فوق‌العاده، وارد یک فضای رقابتی-درسی با امکانات آموزشی برابر شوید.
مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟