بهترین انیمیشن های انگیزشی

آشنایی با 15 مورد از بهترین انیمیشن های انگیزشی – بخش 2

در بخش اول این مقاله، 7 مورد از بهترین انیمیشن های انگیزشی را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم. انیمیشن هایی که دیدن آنها نه تنها باعث لذت بردن شما از لحظات خنده‌دار و دل‌نشین می‌شود، بلکه تأثیر بسیار خوبی در انگیزه رسیدن به خواسته‌هایتان خواهد داشت. با ادامه مقاله همراه باشید تا با چند مورد دیگر از بهترین انیمیشن های انگیزشی آشنا شوید:

ادامه معرفی بهترین انیمیشن های انگیزشی

8. داستان اسباب‌بازی (Toy Story)

داستان اسباب بازی در انیمیشن های انگیزشی

جذابیت و ویژگی‌های فوق‌العاده قسمت‌های مختلف داستان اسباب‌بازی باعث شده است که در رده پرفروش‌ترین و بهترین انیمیشن های انگیزشی قرار بگیرد.

انگیزه فقط از شنیدن یا تماشای داستان موفقیت یک شخص به وجود نمی‌آید. تماشای یک فیلم یا انیمیشن با موضوع روابط دوستانه می‌تواند انگیزه‌ای برای داشتن یک رابطه بهتر با دوستان باشد. مهم این است که در چه زمینه از زندگی خود نیاز به انگیزه دارید.

داستان اسباب‌بازی ها حکایت پسربچه‌ای است که اسباب‌بازی های زیادی دارد و البته، برخورد خوبی با بعضی از آنها ندارد. قسمت جالب داستان اینجاست که بعد از اینکه اتاق خلوت شد، اسباب‌بازی ها با ظاهر و لهجه‌های دوست‌داشتنی زنده می‌شوند و با هم صحبت می‌کنند.

روابط دوست‌داشتنی این اسباب‌بازی ها با همدیگر باعث می‌شود که حس خوبی نسبت به دوستی و وفاداری پیدا کنید. ازجمله درس‌های زیبای این انیمیشن فوق‌العاده می‌توان به وفاداری نسبت به دوستان، احترام به احساسات دیگران، توجه به احساسات خود و زندگی در لحظه (آن هم با تمام وجود) اشاره کرد.

9. شگفت انگیزان (The Incredibles)

شگفت انگیزان

شگفت انگیزان از محبوب‌ترین انیمیشن هایی است که اهمیت روابط خانوادگی را یادآور می‌شود. این انیمیشن که حوادث زندگی یک خانواده ابرقهرمان را به تصویر کشیده است. منظور از ابرقهرمان این است که هر کدام از اعضای این خانواده 5 نفره دارای قدرت فرا انسانی هستند که باعث تمایز آنها از بقیه می‌شود.

ابرقهرمان های داستان مانند هر شخص دیگر نقطه ضعف هایی دارند که به هیچ وجه از روبرو شدن با آنها ترس ندارند. شاید در نگاه اول فکر کنید که این انیمیشن جنبه طنز دارد و دور از واقعیت است ولی روابط بین اعضای این خانواده و نقشی که در بالا بردن توانایی همدیگر دارند، واقعاً تحسین‌برانگیز است.

انگیزه‌ای که هر کدام از این ابرقهرمان‌ها در مقابله با مشکلات به همدیگر می‌دهند مطمئناً به عنوان یک انرژی مثبت در زندگی شما ظاهر می‌شود. تلاش این خانواده برای نجات جهان از ظلم و فساد باعث خواهد شد که نسبت به مشکلات زندگی خود جسورتر باشید.

فراموش نکنید که برای نجات زندگی خود نیاز به قدرت‌های ابرقهرمانی ندارید. کافی است در مقابله با مشکلات جسور باشید و راه‌هایی که برای حل آنها وجود دارند را با جرئت تمام دنبال کنید. درواقع، با حل آن مشکلات پله‌های ترقی خود را طی می‌کنید که این شروع تبدیل شدن شما به یک نسخه عالی از خودتان است.

10. والی (WALL-E)

والی

والی از انیمیشن های جذاب استودیوی پیکسار است که یک شخصیت فانتزی و زیبا دربردارنده بسیاری از عناصر دنیایی است. با نگاه کردن به شخصیت والی در نگاه اول متوجه مسئولیت‌پذیری این شخصیت می‌شوید که همه این کارها را بدون هیچ چشم‌داشتی انجام می‌دهند.

جمع‌کردن زباله‌ها از مهم‌ترین کارهایی است که والی بدون هیچ انتظاری انجام می‌دهد. حس مفید بودن ناشی از انجام این کار تنها نتیجه مثبتی است که این شخصیت به آن دست پیدا می‌کند. ما در زندگی عادی خود نیز وظایفی بر عهده داریم که انجام دادن آنها نه تنها انگیزه ادامه دادن بلکه برای نجات زندگی‌مان است. پس لزومی ندارد که به خاطر سستی یا بی‌انگیزگی از انجام آنها نیز دست برداریم.

جمله‌های فلسفی این انیمیشن فوق‌العاده زیبا و انگیزشی است. والی با ظاهر شبیه به ربات خود به دنبال ارزش‌هایی است که هر انسان نیز به آنها نیاز دارد. تلاش‌های که این ربات کوچک برای رسیدن به خواسته‌های خود انجام می‌دهد واقعاً تحسین‌برانگیز است.

تلاش برای پیدا کردن یک یار، جرئت بالا، زندگی در لحظه، استفاده از فرصت‌ها، مهربانی و احترام و درنهایت جستجوی یک هدف بزرگ و تلاش برای رسیدن به آن ازجمله نتایج اخلاقی است که می‌توان از والی یاد گرفت. همین نتایج هستند که باعث شده‌اند این انیمیشن زیبا در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی قرار بگیرد.

11. قهرمانی به نام کوالا (The Outback)

کوالا در انیمیشن های انگیزشی

به یاد داشته باشید که روی هر بخش از وجود خود تمرکز کنید، درواقع زمینه را برای رشد آن فراهم می‌کنید. بهتر نیست که به جای تفاوت‌ها چه در ظاهر، چه در زندگی و چه در رفتار روی توانایی‌ها و استعدادهای خود تمرکز کنید؟ انیمیشن قهرمانی به نام کوالا یکی از بهترین انیمیشن های انگیزشی است که توجه نکردن به تفاوت‌ها را به شما یاد می‌دهد.

کوالایی که به خاطر سفید بودن از طرف بقیه دوستان خود طرد می‌شود، نه تنها ناامید نمی‌شود بلکه از این تفاوت خود برای شکوفایی بیشتر خود استفاده می‌کند. همین تفاوت ظاهری او باعث می‌شود که در یک سیرک مورد استقبال زیاد قرار بگیرد.

درواقع، کوآلا به خاطر تفاوتش دارای اعتماد به نفس کمی است ولی بالاخره یاد می‌گیرید که باید ترس را کنار گذاشته و راه تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی را پیدا کند.

تفاوت‌ها فقط در ظاهر خلاصه نمی‌شوند. ممکن است طرز فکر و اهدافتان نیز با بقیه فرق داشته باشید، چرا به جای مأیوس شدن و فراموش کردن رویاهایتان به خاطر طرد یا مسخره شدن، با قدرت بیشتر به دنبال آنها حرکت نمی‌کنید؟ فرصت زندگی شما ارزش بسیار بالاتری دارد و بهتر است به جای از دست دادن تمرکز و انگیزه خود، تمام قدرت و انرژی خود را برای رسیدن به خواسته‌هایتان صرف کنید.

12. رایا و آخرین اژدها (Raya And The Last Dragon)

رایا در دسته انیمیشن های انگیزشی

انیمیشن رایا و آخرین اژدها از ژانر ماجراجویی و کمدی یکی از جدیدترین و بهترین انیمیشن های انگیزشی محبوب است. طراحی گرافیکی بسیار ماهرانه این انیمیشن باعث شده است که مخاطب محو همه صحنه‌های این انیمیشن جذاب شود.

این انیمیشن روایت یک دختر جنگجو است که برای نجات شهر محل سکونت خود نیاز به این دارد که آخرین اژدهای باقیمانده از نسل گذشته خود را پیدا کند. رایا می‌داند که برای گذشت از این مسیر سخت و پیدا کردن اژدها یا همان نجات مردم شهر خود، فقط جادوی اژدها کافی نیست. بیشتر از این جادو جرئت و اعتماد به نفس است که رایا را به سمت جلو حرکت خواهد داد.

البته دوستی رایا و یک شخصیت دوست داشتنی در این مسیر باعث رقم خوردن لحظات شیرین و خنده‌دار نیز می‌شود. در کل پیام اصلی این انیمیشن فوق‌العاده اهمیت اعتماد به نفس، اتحاد و اعتماد به یکدیگر است.

اگر بتوانید در مسیر موفقیت خود اعتماد به نفس داشته باشید و در عین حال، برای اعتماد کردن و جلب اعتماد همراهان در این مسیر تلاش کنید، این مسیر بسیار لذت­بخش تر خواهد شد.

13. خوش‌قدم (happy feet)

خوش قدم

نقش اول این انیمیشن فوق‌العاده، پنگوئنی به نام مامبل است که به خاطر یک حادثه در دوره‌ای که در داخل تخم برایش افتاد، ویژگی‌ها رفتاری و ظاهری متفاوتی نسبت به سایر پنگوئن داشت. بعدها که پنگوئن‌ها این تفاوت‌ها را دیدند و از حادثه دوران قبل از تولد او خبردار شدند، فکر کردند که دلیل قحطی و کمبود غذا در آن منطقه وجود چنین پنگوئنی است.

بیرون کردن مامبل از محل زندگی‌اش باعث شد که دوره جدیدی در زندگی این پنگوئن شروع شود. چه کسی فکرش را می‌کرد که این پنگوئن یک راه نجات برای هم نوعان خود پیدا کند؟

کودکان و دانش‌آموزانی که به خاطر تفاوت در رفتار و ظاهر خود احساس بدی دارند، بسیار آموزنده خواهد بود. الگوبرداری از شجاعت و انگیزه مامبل و کنار آمدن او با تفاوت‌هایش باعث می‌شود که مخاطب حس بهتری نسبت به خود داشته باشد.

در کل، این انیمیشن حاوی درس‌های اخلاقی زیادی است که الگوبرداری آنها باعث ایجاد انرژی مثبت نسبت به زندگی حال و آینده می‌شود. این کاملاً غیرمنطقی است که انیمیشن خوش‌قدم در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی قرار نگیرد.

14. سفر به ماه (Over The Moon)

سفر به ماه در انیمیشن های انگیزشی

ما قصد داریم که در این مقاله انیمیشن هایی با موضوعات انگیزشی مختلف را معرفی کنیم. انیمیشن سفر به ماه نیز حکایت دختری است که بعد از مرگ مادرش در گذشته می‌ماند و درهای یک شروع جدید را به روی خود و پدرش می‌بندد.

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که بعضی از اتفاقات از کنترل ما خارج هستند. مهم این است که در هر شرایط از پس کنترل احساسات و زندگی خود بربیاییم.

این دختربچه برای اثبات اینکه پدرش نباید با یک شریک زندگی جدید آشنا شود، تصمیم می‌گیرد با شخصیتی به اسم ” چانگ‌او” که در ماه زندگی می‌کند، ملاقات کند و در این باره با او صحبت کند.

اما هنگام روبرو شدن با این شخصیت متوجه حقایقی می‌شود که دید او را نسبت به زندگی تغییر می‌دهد. فراموش نکنید که زندگی پر از فراز و نشیب است و اگر نتوانید خود را با شرایط وفق دهید، کنترل زندگی از دست می‌رود. این انیمیشن آمادگی برای تغییرات جدید و قوی بودن در شرایط سخت را به مخاطب می‌آموزد.

15. چگونه اژدهای خود را تربیت کنید؟ (How To Train Your Dragon)

مربی اژدها

این انیمیشن در 3 قسمت مختلف ارائه شده است که هر کدام از این قسمت‌ها دربردارنده نکات اخلاقی هستند که انگیزه شما را برای لذت بردن از زندگی چند برابر می‌کنند. آموزش نکات اخلاقی ارزشمند باعث شده است که این انیمیشن در دسته بهترین انیمیشن های انگیزشی قرار بگیرد.

انیمیشن “چگونه اژدهای خود را تربیت کنید؟” به زیبایی هر چه تمام­تر، نکاتی را در مورد استفاده از روش‌های مرسوم، بهره‌مندی از چالش‌ها برای تقویت شرایط زندگی و همچنین تلاش مداوم برای رسیدن به اهداف و خواسته‌ها را به تصویر می‌کشد.

در کل داستان این انیمیشن در مورد جنگ با اژدهاهای خطرناک است. شخصیت هیکاپ که در ابتدا به خاطر ضعف جسمی توانایی جنگیدن با اژدها را نداشت، بعداً با امتحان فرصت‌ها و تمرین کردن، پایه‌های خود را برای موفق شدن در این جنگ قوی‌تر می‌کند.

دوستی هیکاپ با یکی از اژدهاهای دوست‌داشتنی و آشنایی با ویژگی‌ها و نقاط ضعف این موجودات باعث شد که برای پیروزی در این نبرد قوی‌تر شود. با تماشای این انیمیشن فوق‌العاده یاد می‌گیرید که چگونه با ترس‌های خود مقابله کنید و آن‌ها را به منبع قدرت و جسارت خود تبدیل کنید.

نتیجه گیری در مورد بهترین انیمیشن های انگیزشی

انیمیشن های انگیزشی زیادی وجود دارند که هر کدام متناسب با مضمونشان می‌توانند به منبع انگیزه و انرژی مثبت ما تبدیل شوند. با تماشای بهترین انیمیشن های انگیزشی می‌توانید راهی برای تقویت قدرت خود برای مقابله با چالش‌ها و تبدیل آنها به فرصت‌ها پیدا کنید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟