درس خواندن بدون استرس

9 راهکار طلایی برای درس خواندن بدون استرس

درس خواندن بدون استرس و مدیریت کامل اضطراب قبل از امتحان، بهترین روشی است که با کمک آن می‌توانید از زمان خود به نحو احسن استفاده کنید و به نتایج فوق‌العاده دست پیدا کنید. اینکه همیشه برای انجام تکالیف درسی، پروژه‌های کلاسی و امتحان استرس دارید، یک مسئله کاملاً عادی است و نیازی به نگرانی نیست. شما با استفاده از 9 راهکار درس خواندن بدون استرس که در ادامه به‌صورت مفصل در مورد هرکدام صحبت می‌کنیم، به‌راحتی می‌توانید این استرس رنج‌آور خود را کنترل کنید.

 فراموش نکنید که این استرس و فشار روحی یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در دوره امتحانات روی عملکرد شما تأثیر منفی بگذارد. پس با استفاده از راهکارهای درس خواندن بدون استرس، هم استرس خود را کنترل کنید و هم پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید. اگر در مسیر رسیدن به اهدافتان مصمم هستید و دوست ندارید که استرس و اضطراب شما را از مسیر دلخواهتان دور کند، در جای درستی قرار دارید. دیگر وقت آن رسیده که با مطالعه 9 مورد از بهترین راهکارهای کاهش استرس به بهترین نسخه خود تبدیل شوید:

استرس در دوره تحصیلی

در این بخش،  دلایل استرس را مورد بررسی قرار می دهیم.

استرس یک بخش عادی از دوره تحصیلی است. بهتر است بدانید که داشتن کمی استرس، تأثیر مثبتی روی عملکرد دانش‌آموزان می‌گذارد چون باعث می‌شود که برای غلبه بر چالش‌ها، انگیزهدر بیشتری داشته باشند.

اما این به معنای این نیست که اگر قبل از امتحان به خاطر استرس تمرکز ندارید یا حتی دچار مشکل جسمی و روحی می‌شوید، حتماً در مسیر درستی قرار دارید و انگیزه شما بیشتر است. استرس زمانی با تأثیر مثبت همراه می‌شود که تحت کنترل باشد. استرس بیش‌ازحد نه‌تنها باعث کاهش پتانسیل یادگیری و تمرکز می‌شود، بلکه اغلب با مشکلات جسمی مثل سردرد، حالت تهوع، احساس درد در ناحیه شکم، لرزش بدن و … نیز همراه می‌شود. اینجاست که باید به فکر درمان استرس درس خواندن خود باشید و راهکارهایی که برای درس خواندن بدون استرس وجود دارند را به‌طور کامل انجام دهید.

از مهم‌ترین دلایل استرس هنگام درس خواندن می‌توان به ترس از عدم کسب نمره دلخواه، فشار روحی از طرف خانواده و نگرانی در مورد آینده شغلی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که هرچقدر به این احساسات بیشتر فکر کنید، قدرت بیشتری به آنها می‌دهید تا شما را تحت کنترل خود نگه دارند.

جمله انگیزشی برای غلبه بر استرس برای درس خواندن

شما از اتفاقات آینده خبر ندارید و اینکه چند سال بعد چه اهدافی برای زندگی خواهید داشت یا چه مسیری برای شما باز خواهد شد، تقریباً نامشخص است. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که استرس خود را کنترل کنید و امروز را بهتر از دیروز بسازید. تجربه‌هایی که با موفقیت و شکست‌ها به دست می‌آورید، تنها کلید تبدیل شما به بهترین نسخه از خودتان است.

مشکلات ما را متوقف نمی‌کنند، بلکه به ما آموزش می‌دهند.

برایان تریسی

پس آرامش داشته باشید و با دنبال کردن 9 راهکار درس خواندن بدون استرس از هر لحظه خود لذت ببرید و برای ساخت آینده‌ای بهتر تلاش کنید.

9 راهکار درس خواندن بدون استرس

راهکارهای زیادی برای درمان استرس درس خواندن و افزایش کیفیت مطالعه وجود دارد که در ادامه 9 مورد از بهترین راهکارهای استرس را بررسی می‌کنیم:

1. زمان خود را مدیریت کنید.

مدیریت زمان برای درس خواندن بدون استرس

درس خواندن مداوم و بی‌وقفه ایده چندان خوبی برای افزایش کیفیت مطالعه نیست. شما به‌عنوان یک دانش‌آموز نمونه باید متناسب با راهکارهای مدیریت زمان، کارهای روزانه خود را اولویت‌بندی کنید. سپس بر اساس این اولویت‌بندی برای هرکدام بازه زمانی تعیین کنید و نسبت به آن پایبند باشید. سبک یادگیری هر شخص متفاوت است، اول باید روش مطالعه مؤثر (چند ساعت با چه سرعت و کیفیتی) مخصوص خود را شناسایی کنید و سپس متناسب با آن جدول زمانی خود را ایجاد کنید.

پیدا کردن روش مطالعه مؤثر و ایجاد جدول زمانی نه‌تنها باعث افزایش کیفیت درس خواندن شما می‌شود بلکه با استراحت‌های به‌موقع، حجم درسی را متعادل نگه می‌دارد و باعث تمرکز و آرامش شما می‌شود.

2. استراحت کنید.

استراحت

تمرکز و قدرت حفظ اطلاعات بعد از حدود نیم ساعت مطالعه کاهش می‌یابد. هرچقدر مدت بیشتری به مطالب یک کتاب خیره شوید، درواقع قدرت درک و تحلیل شما کمتر و کمتر می‌شود. اگر می‌خواهید که مطالعه مؤثری داشته باشید، استراحت را فراموش نکنید. بهتر است بعد از هر نیم ساعت درس خواندن، یک ربع استراحت کنید. این کار باعث می شود که ذهن شما آمادگی درک مطالب جدید را داشته باشد.

اگر می‌خواهید لذت درس خواندن بدون استرس را بیشتر تجربه کنید، پیاده‌روی در طبیعت و فضای باز را فراموش نکنید. حتی 5 دقیقه استراحت در نزدیک‌ترین فضای سبز تأثیر زیادی روی کاهش استرس شما خواهد گذاشت.

البته، اگر میخواهید که در کنار استراحت، سرگرمی آموزشی هم داشته باشید، بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم برای شما داشته باشیم این است که هر چه زودتر بازی تاپس رو دانلود و نصب کنید.

بازی تاپس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که درس خواندن بدون استرس، یادگیری و … رو به‌صورت لذت‌بخش‌تر جلو ببرید. علاوه بر این، می توانید با شرکت در چالش های رقابتی انگیزه خود را چند برابر کنید. اینجاست که هیچ اثر منفی از استرس باقی نمی‌ماند و هیجان و انگیزه باعث افزایش علاقه‌مندی شما می‌شود.

3. مصرف غذای مقوی و آب کافی را فراموش نکنید.

هر آنچه برای تغذیه بدن خود مصرف می‌کنید روی توانایی تحصیلی و سلامت روانی شما تأثیر می‌گذارد. مطالعات ثابت کرده‌اند که مصرف برخی از مواد غذایی باعث کاهش استرس و اضطراب می‌شود. به‌جای قهوه و نوشیدنی‌های مضر، به‌اندازه کافی آب و چای مصرف کنید. مصرف آب کافی در کنار حرکت‌های ورزشی مناسب باعث کاهش خستگی و تنظیم ضربان قلب و دمای بدن می‌شود.

از بهترین و خوشمزه‌ترین میان وعده‌های تقویت‌کننده روحیه می‌توان به زغال‌اخته، شکلات تلخ و مغز پسته اشاره کرد. البته مصرف کدوتنبل و تخم آفتابگردان هم به تنظیم احساسات کمک می‌کند. یکی از نیازمندی‌های درس خواندن بدون استرس، تغذیه مناسب و حفظ تعادل غذایی است پس نه بیش‌ازحد غذا بخورید که احساس سنگینی و خستگی داشته باشید و نه اینکه کلاً غذا را فراموش کنید و احساس ضعف و بی‌حالی باعث از بین رفتن تمرکز شما شود.

4. هنگام مطالعه، تکنیک‌های تنفسی و حرکت‌های کششی مناسبی را انجام دهید.

حرکات کششی

تکنیک‌های تنفسی، یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌های درمان استرس درس خواندن و آرامش ذهن است. لذت درس خواندن بدون استرس با نفس‌های عمیق و آهسته و آرامش ناشی از آن، چند برابر می‌شود. تکنیک 7:7:7 یکی از بهترین تکنیک‌های کنترل استرس است.

برای انجام این تکنیک کافی است که:

  • به مدت 7 ثانیه آرام نفس بکشید.
  • در ادامه 7 ثانیه نفس خود را نگه دارید.
  • سپس 7 ثانیه نفس خود را بیرون بدهید.

انجام حرکات کششی به رفع تنش عضلانی، افزایش گردش خون و تمرکز مغز کمک می‌کنند. به همین خاطر، هرچند وقت یک‌بار از روی صندلی بلند شوید و حرکات کششی مناسبی را انجام دهید.

5. از شبکه‌های اجتماعی فاصله بگیرید.

اگر واقعی‌تر به مسئله نگاه کنیم، اکثر مردم فقط برای حواس‌پرتی و سرگرمی از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. علاوه بر این، تأثیرات منفی که اخبار و حوادث بد روی زندگی ما می‌گذارند هم غیرقابل‌انکار است. اطلاع‌رسانی شبکه‌های اجتماعی باعث افزایش درک و شناخت ما از زندگی می‌شود. با این حال افزایش مدت زمان استفاده از شبکه های اجتماعی برابر است با کاهش زمان درس خواندن. زمان کم برای مطالعه برابر است با افزایش استرس و ترس.

سعی کنید که از شبکه‌های اجتماعی به‌عنوان پاداش استفاده کنید. به این صورت که اگر توانستید برنامه درسی خود را مطابق جدول زمانی پیش ببرید، زمان مشخصی را برای استفاده از گوشی و شبکه‌های اجتماعی اختصاص دهید.

6. با هم‌کلاسی‌ها و افراد هم سن خود صحبت کنید.

همفکری با همکلاسی ها برای درس خواندن بدون استرس

افرادی که هم‌سن هستند، دغدغه‌های تقریباً مشابهی دارند و همین‌که بتوانید در مورد نگرانی‌ها و استرس خود با آنان صحبت کنید، احساس تنهایی و نگرانی شما با به اشتراک گذاشتن وضعیت و روحیه خود با همدیگر تقریباً نصف می‌شود.

اگر حس می‌کنید که وقتی هم‌زمان با یک شخص دیگر برای مطالعه برنامه‌ریزی می‌کنید، استرس شما کمتر می‌شود، بهتر است دوستی پیدا کنید که به‌عنوان دوست مطالعه شما در کنارتان باشد. درس خواندن بدون استرس با یک دوست خوب باعث تقویت روحیه و تمرکز شما می‌شود. علاوه بر این، پایبند بودن دو یا چند نفر به یک بازه زمانی برای مطالعه، حواس‌پرتی‌های ناشی از شبکه‌های اجتماعی، خیال‌پردازی و نگرانی در مورد امتحانات را به حداقل می‌رساند.

7. برای خود هدیه در نظر بگیرید.

هدیه

اگر مطالعه درسی را مطابق با جدول زمانی مطالعه مؤثر خود پیش بردید، شایسته این هستید که از یک پاداش انگیزشی بهره‌مند شوید. بعدازاین که به نتیجه دلخواه خود رسیدید، کاری که دوست دارید را انجام دهید و نوع پاداش بستگی به خود شما دارد پس لذت‌بخش‌ترین پاداش ممکن را برای این نظم و مطالعه مؤثر خود در نظر بگیرید.

در کنار درس خواندن، برای چیزهایی که از آنها لذت می‌برید هم وقت بگذارید. توجه داشته باشید که برنامه زمانی شما زمانی با درس خواندن بدون استرس همراه خواهد بود که در کنار مطالعه مؤثر، کارهای لذت‌بخش دیگر را نیز در بربگیرد. ورزش، بازی، گوش دادن به موسیقی، مدیتیشن، نقاشی و رنگ‌آمیزی و … همگی به‌نوبه خود باعث کاهش استرس و بهبود سلامت روانی می‌شوند.

البته، فراموش نکنید که شما با انجام بازی تاپس در کنار تثبیت مطالب درسی خود از پاداش و جوایز متنوع این بازی هم بهره‌مند می‌شوید که انگیزه شما را برای درس خواندن بدون استرس چند برابر می‌کند.

8. از اجبار دوری کنید.

اگر ذهن شما آماده درس خواندن نیست و احساس خستگی یا … باعث از بین رفتن انگیزه شما شده است، به‌اجبار درس نخوانید. اگر به‌زور تلاش کنید که هنگام درس خواندن تمرکز کنید، نتیجه چندان هم خوب نخواهد بود. دلیل هم این است که به‌هرحال با این شرایط مطالب را حفظ نخواهید کرد.

دانشی که همراه با اجبار کسب شود در ذهن نمی‌ماند.

افلاطون

در این گونه مواقع، یک خواب خوب، دیدن یک فیلم و صحبت با دوست به شما بیشتر از درس خواندن کمک می‌کند. این به معنای این نیست که کلاً درس را کنار بگذارید، بلکه مهم این است که یاد بگیرید زمانی که حواس شما پرت است، اول به چیزی که شما را اذیت می‌کند توجه کنید بعدازاینکه آرامش خود را به دست آوردید، به درس خواندن بدون استرس ادامه دهید.

حتماً بخوانید: 6 راهکار شگفت انگیز برای حفظ و افزایش تمرکز هنگام مطالعه

9. خواب منظم داشته باشید.

خواب کافی

براساس مطالعات خواب مناسب برای نوجوانان 8 تا 10 ساعت و برای بزرگ‌سالان 7 تا 9 ساعت است. باید بتوانید زمان مشخصی را برای خوابیدن در نظر بگیرید. سپس با تکرار مداوم، بدن خود را برای خوابیدن در آن زمان آماده کنید. اگر خواب کافی داشته باشید، درواقع به‌طور غیرمستقیم آرامش ذهنی و استرس کمتر را به خود هدیه می‌دهید.

بهتر است حداقل نیم ساعت قبل از خواب، وسایل الکترونیکی خود را خاموش کنید. کتاب، جزوه یا هر محتوای درسی را کنار بگذارید چون اگر حین خواب نیز به درس خواندن ادامه بدهید درواقع استرس خود را تقویت می‌کنید.

خوابیدن در طول روز به مدت کوتاه (به‌اصطلاح شارژ سریع – 20 دقیقه) باعث افزایش انرژی و کاهش استرس می‌شود. البته، اگر بیشتر از 20 دقیقه باشد، بیدار شدن را سخت‌تر می‌کند و احساس خستگی را افزایش می‌دهد. مهم این است که مدت مناسب خواب در طول روز را برای خود مشخص کنید تا با ترکیب آن با اولویت‌های روزانه خود از درس خواندن بدون استرس لذت ببرید.

نتبجه گیری در مورد درس خواندن بدون استرس

ما در این مقاله تمام کارهایی که برای درمان استرس هنگام درس خواندن لازم دارید را مطرح کردیم. راهکارهای درس خواندن بدون استرس به شما کمک می‌کنند که در کنار حفظ آرامش، دقت و تمرکز خود را بالا ببرید و از زمان خود به نحو احسن استفاده کنید. امیدواریم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

برگرفته از student

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

Top

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟