بهترین بازی های انگیزشی

10 مورد از بهترین بازی های انگیزشی مخصوص دانش آموزان

اگر به دنبال بهترین بازی های انگیزشی برای افزایش شوق و هیجان خود به ادامه مسیر هستید، در جای درستی قرار دارید.

انجام بازی های انگیزشی علاوه بر سرگرمی، قدرت لازم برای دنبال کردن اهداف و دستیابی به خواسته‌ها را فراهم می‌کند. اگر متناسب با روحیه خود، بازی مناسبی را انتخاب کنید و اوقات فراغت خود را با کیفیت بالاتری طی کنید، اعتقادات قوی‌تری نسبت به توانایی‌های خود خواهید داشت. با داشتن اعتقاد قوی، استفاده از شرایط و پایبندی به اهداف راحت‌تر می‌شود و این اولین قدم برای دستیابی به آینده دلخواه شماست. در ادامه چند مورد از بهترین بازی های انگیزشی را خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم و این شما هستید که باید بازی مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید. با ما همراه باشید:

تأثیرات بازی های انگیزشی

طبق تحلیل های انجام‌شده، چند فاکتور برای افزایش انگیزه کاربران شناسایی شده است که حضور این فاکتورها در یک بازی، نه تنها باعث تقویت روحیه آنها می‌شود بلکه در بعضی مواقع، باعث افزایش خلاقیت نیز می‌گردد.

  • بازی های انگیزشی باعث بهبود توانایی بیان هویت و خلاقیت کاربر می‌شوند.
  • حس موفقیت ناشی از صعود به مراحل بعدی، باعث تجربه حس ثمربخشی تلاش‌ها می‌شود.
  • پیدا کردن راه‌ها و ایده‌هایی برای تقویت عملکرد و برنده شدن، باعث افزایش اراده و پشتکار گیمر می‌شود.
  • تمرکز روی پیروزی در رقابت‌ها و مراحل بازی باعث افزایش رضایت دانش آموز نسبت به توانایی‌های خود می‌شود.
  • بازی های انگیزشی، راهی برای غوطه‌ور شدن در دنیایی دیگر و فرار از واقعیت است که این برای گیمرها بسیار لذت‌بخش است.
  • حس آرامش ناشی از برنده شدن در بازی های ساده و کم سرعتی مانند پازل، می‌تواند دلایلی برای افزایش انگیزه باشند.

10 مورد از بهترین بازی های انگیزشی برای دانش‌آموزان

دانش‌آموزان بر اساس سلیقه و سبک خود، انگیزه و تمرکز لازم را از بازی ها دریافت می‌کنند. برخی دانش‌آموزان با انجام بازی های هیجانی مثل PUBG هیجان‌زده می‌شوند و بعضی از آنها با بازی های آرامش بخشی مثل پازل‌ها، انگیزه لازم برای درس خواندن را پیدا می‌کنند. بازی‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف دسته بندی شده‌اند و امیدواریم از بین این بازی ها، بازی متناسب با سبک موردعلاقه خود را پیدا کنید:

بازی تاپس در بین بهترین بازی ای انگیزشی

بازی تاپس برای دانش‌آموزانی که دوست دارند هیجان رقابت را با میزان دانش و تسلط خود بر روی مطالب درسی تجربه کنند، یک گزینه عالی است. در واقع، انگیزه لازم برای یادگیری بیشتر و داشتن عملکرد بهتر در رقابت‌های این بازی، دلیل اصلی قرار گرفتن این بازی فوق‌العاده در صدر لیست بهترین بازی های انگیزشی است.

دانش‌آموزان با شرکت در رقابت‌های انفرادی و گروهی، هم هیجان بیشتری برای ارزیابی میزان تسلط خود خواهند داشت و هم اینکه، با نقاط ضعف خود روبرو می‌شوند. دسترسی به نمودارهای تحلیلی، به دانش‌آموز کمک می‌کند انگیزه لازم برای یادگیری بیشتر و بهتر را به دست بیاورد.

در واقع، دلیل اصلی بی‌انگیزه بودن دانش‌آموزان برای یادگیری مطالب درسی این است که از سیستم تدریس سنتی خسته شده‌اند و نشستن پای دفتر و کتاب برای آنها کسل‌کننده است. به همین خاطر، بازی تاپس به‌عنوان یکی از جدیدترین مدل‌های یادگیری با استفاده از گیمیفیکشن (بازی وار سازی) و هوش مصنوعی تمام تلاش خود را برای افزایش علاقه، هیجان و انگیزه دانش‌آموزان انجام داده است.

بازی دولینگو

دانش‌آموزانی که به خاطر عدم تسلط بر زبان انگلیسی دچار کمبود اعتماد به نفس می‌شوند و از یادگیری جامع‌تر و بهتر عقب می‌مانند، مطمئناً رفته رفته انگیزه خود را برای ادامه دوره تحصیلی خود از دست می‌دهند. چرا با یک بازی آموزشی فوق‌العاده نتوانید با این ناامیدی خود مبارزه کنید؟

بازی دولینگو این فرصت را به شما می‌دهد که مهارت‌های چهارگانه انگلیسی را با یک شیوه جذاب‌تر یاد بگیرید. طراحی ساده و دوست‌داشتنی این بازی باعث می‌شود که از لحظه لحظه فرآیند یادگیری یک زبان جدید لذت ببرید و ضعف خود را به انگیزه و قدرت تبدیل کنید.

اگر با استفاده از این بازی، یادگیری زبان را به عادت روزانه تبدیل کنید، بعد از یک مدت، متوجه پیشرفت خود می‌شوید و دستاوردهای شما از این بازی، دلیلی برای ادامه مسیر شما خواهد بود.

اگر به‌عنوان یک دانش‌آموز آینده‌نگر، متوجه اهمیت یادگیری یک زبان جدید مخصوصاً زبان انگلیسی شده‌اید، این بازی را در لیست بازی های انگیزشی موردعلاقه خود قرار دهید.

3. Forest

بازی فورست در بین بازی های انگیزشی

اگر از انگیزه کافی برای درس خواندن برخوردار نیستید و این موضوع باعث عدم تمرکز شما برای یادگیری می‌شود، یک پیشنهاد عالی برای شما داریم.

Forest یکی از زیباترین تایمرها است که به شما کمک می‌کند تمرکز خود را حفظ کنید و بهره‌وری خود را افزایش دهید.

شاید با خودتان بگویید که این تایمر چرا در لیست بهترین بازی های انگیزشی قرار گرفته است؟ باید در جواب بگوییم که درج یک زمان مشخص برای یادگیری، تمرکز یا هر کار دیگر حالت گیمیفیکشن دارد و مانند این است که یک بذر می‌کارید. با گذشت زمان این بذر شروع به رشد می‌کند و تبدیل به درخت می‌شود.

اگر تسلیم شوید و از ادامه دادن منصرف شوید، ترک برنامه باعث پژمرده شدن درخت می‌شود. در واقع، همه تلاش این بازی این است که حداقل برای حفظ رشد این درخت‌ها (رشدی که با انرژی مثبت برای شما همراه است و حس رشد و پیشرفت را در شما ایجاد می‌کند) به برنامه خود پایبند باشید.

اگر تا پایان روز با کاشت بذرهای مختلف، یک جنگل زیبا برای خود درست کنید که هر درخت نشانه فداکاری و تعهد شما است، انگیزه لازم برای کاهش اهمال‌ و ایجاد عادت‌های جدید را به دست خواهید آورد.

جهت آشنایی با بهترین روش های افرایش انگیزه درس خواندن می توانید این مقاله فوق العاده را مطالعه کنید.

4. Property Brothers Home Design

دانش‌آموزان با انجام این بازی، تلاش می‌کنند تا طراحی خانه، باغ و … را به طور عالی و کامل انجام دهند. اینجاست که به طور خودکار متوجه می‌شوند برای دستیابی به کل اهداف خود نیاز به تلاش مداوم و مستمر دارند. انگیزه ناشی از درک اهمیت تلاش برای زندگی باعث افزایش مهارت‌های دانش‌آموز می‌شود.

اگر علاقه زیادی به طراحی داخلی دارید و به دنبال فرصتی برای شکوفایی استعدادهای خود هستید، این بازی گزینه خوبی برای شماست.

آرام بخش بودن، یکی دیگر از دلایلی است که باعث قرار گرفتن این بازی در دسته بازی های انگیزشی شده است. فضای آرام و خلاقانه این بازی، تمرکز و انگیزه لازم برای انجام کارهای دیگر مانند درس خواندن و کار کردن را فراهم می‌کند.

5.Extreme Balancer

بازی balancer در بین بازی های انگیزشی

این بازی فوق‌العاده، مخصوص دانش‌آموزانی است که با افزایش توانایی خود در حفظ تعادل، حس بهتری نسبت به کنترل شرایط زندگی خود دارند.

عبور از مسیرهای چوبی و موانع برای رسیدن به مقصد، دلیلی برای افزایش انگیزه لازم در برخورد با چالش‌های زندگی است. دانش‌آموزانی که علاقه‌مند به تجربه یک بازی با طراحی ساده و آرامش بخش هستند از بازی Extreme Balancer بسیار لذت خواهند برد.

این بازی ماجراجویی با هدف افزایش آرامش و تقویت قدرت حفظ تعادل در شرایط سخت طراحی شده است و با کنترل‌های بهبودیافته، آماده ارائه یک تجربه شیرین و لذت‌بخش برای کاربران می‌باشد.

بازی های پازل

حل پازل‌های مختلف یک ایده عالی برای افزایش دوپامین مغز است. دوپامین مسئول تنظیم خلق‌وخو است و بر یادگیری، حافظه، تمرکز و انگیزه تأثیر می‌گذارد. هر بار که این بازی را انجام می‌دهید، دوپامین آزاد می‌شود و تولید این ماده باعث تشویق به ادامه و برطرف کردن چالش‌ها می‌شود.

همان‌طور که از اسم آن مشخص است، بازی Smart Puzzles Collection یک مجموعه جذاب و دوست‌داشتنی از پازل‌های محبوب است که مخصوصاً دانش‌آموزان علاقه‌مند به بازی های فکری، تمایل زیادی به انجام این بازی خواهند داشت.

حجم کم، دسترسی بدون اینترنت و تنوع بالا از پازل‌ها باعث قرار گرفتن این بازی در دسته بهترین بازی های انگیزشی شده است. پازل بلوک، لوله‌ای، کبریت، کریستال و … از جمله بازی های پرطرفدار هستند که آماده تقویت عملکرد مغز و افزایش انگیزه لازم برای کارهای دیگر هستند.

7. Cover Fire

در بازی های انگیزشیCover Fire

انجام بازی های نقش‌آفرینی، مخصوصاً بازی هایی که امکان انجام گروهی آنها وجود دارد باعث تقویت قدرت همکاری تیمی و افزایش انگیزه لازم برای برقراری ارتباط با دیگران برای پیشرفت می‌شود. ارتقا همین فاکتورها، قدم مهمی در تغییر دیدگاه دانش‌آموز نسبت به مسائل واقعی زندگی و افزایش توانایی‌های فکری او می‌شوند.

Cover Fire نیز از این قاعده مستثنا نیست و یک گزینه عالی برای تجربه یک رقابت گروهی شبیه به واقعیت است.

دانش‌آموزانی که احساس تنهایی می‌کنند و همکاری با دوستان دیگر، احساس خوبی به آنها می‌دهد، با نقش‌آفرینی در بازی های انگیزشی محبوبی مثل Cover Fire و PUBG می‌توانند انرژی و انگیزه لازم برای زندگی خود را به دست بیاورند.

8. SCORE MATCH

SCORE MATCH

دانش‌آموزانی که رویای فوتبالیست شدن را در سر می‌پرورانند و قرار گرفتن در یک زمین ورزشی فوتبال، انگیزه آنها را بالا می‌برد، بدون هیچ مکث یا تردیدی می‌توانند از بازی SCORE MATCH استفاده کنند.

کمی بازی کردن بعد از ساعت‌ها درس خواندن می‌تواند دلیل افزایش انگیزه لازم جهت ساخت آینده‌ای باب میل شما باشد.

با این بازی، به روش خود بازی کنید، کاپیتان تیم خود باشید و در یک سری رویدادها و رقابت‌های انگیزشی شرکت کنید. تجربه هیجان موردعلاقه با دوستان هم مسیر می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد تغییر در روحیه شما باشد.

استفاده از گرافیک سه‌بعدی، هوش مصنوعی، صدا و انیمیشن منحصربه‌فرد باعث ایجاد یک تجربه نزدیک به واقعیت خواهد شد. همان چیزی که دانش‌آموزان فوتبال دوست، علاقه‌مند به تجربه آن هستند

در صورت علاقمند بودن به نحوه ساخت بازی فوتبال با هوش مصنوعی، این مقاله را از دست ندهید.

9. Rise Up

Rise up در بین بهترین بازی های انگیزشی

انگیزه از چه چیزی ناشی می‌شود؟ هر موقع که بتوانید در برابر ناامیدی‌ها، چالش‌ها و موانع از اهداف خود محافظت کنید و برای دستیابی به نتیجه دلخواه خود تلاش کنید، یعنی از انگیزه کافی برخوردارید.

ایده Rise Up نیز از همین فرآیند محافظت از انگیزه برای رسیدن به هدف گرفته شده است. پس منطقی است که این بازی در لیست بهترین بازی های انگیزشی قرار بگیرد.

کاری که باید در این بازی انجام دهید، حرکت دادن شیلد با انگشت برای حفاظت از بادکنکتان است. کنترل این شیلد کار راحتی است و تنها باید روی رسیدن به بالاترین امتیازات تمرکز کنید. دقیقاً همان کاری که باید برای عملی ساختن اهدافتان انجام دهید.

10. Color Switch

در بازی های انگیزشی Color Switch

بازی Color Switch یکی از پرطرفدارترین و متفاوت‌ترین بازی های انگیزشی است که در یک زمان کوتاه به تعداد دانلود بالا دست پیدا کرد.

تمرکز برای حفظ تعادل و حرکت در مسیر مشخص دلیلی برای افزایش انگیزه رسیدن به هدف است که این بازی به‌خوبی از عهده شبیه‌سازی این فرآیند برمی‌آید. عبور توپ از بخش هم‌رنگ خود بدون برخورد با بخش های دیگر، چالشی است که در این بازی با آن روبرو هستید.

اگر علاقه‌مند به یک بازی با رابط کاربری ساده ولی مراحل سخت و چالش‌برانگیز هستید، بازی Color Switch گزینه خوبی برای شما می‌باشد.

نتیجه‌گیری در مورد بهترین بازی های انگیزشی

هر شخص متناسب با روحیه و سلیقه خود از بازی های متفاوتی لذت می‌برد و انگیزه لازم برای زندگی واقعی را از طریق بازی های انگیزشی مختلف به دست می‌آورد.

مهم این است که تمام تلاش لازم را برای حفظ انگیزه و امید خود برای ساخت آینده‌ای بهتر انجام دهید. فرقی نمی‌کند، با خواندن کتاب، دیدن فیلم انگیزشی، ورزش، مدیتیشن یا انجام بازی های انگیزشی؛ مهم این است که از فرصت زندگی خود به نحو احسن استفاده کنید و جایی برای افسوس و پشیمانی باقی نگذارید. انجام بازی های انگیزشی نیز یک گزینه دیگر برای استفاده بهتر از اوقات فراغت است. ما در این مقاله، بهترین بازی های انگیزشی را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم، امیدواریم، بازی موردپسند خود را از این لیست پیدا کنید و شروع جدیدی برای خودتان رقم بزنید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

Top

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟