بهترین کتاب های غیردرسی برای دانش آموزان

معرفی 8 مورد از کتاب های مناسب برای دانش آموزان – بخش اول

"دوست دارم کتاب بخوانم، دیوانه‌وار. تا تمام زندگی‌هایی که من نتوانستم بشناسم را تجربه کنم."

"اریک امانوئل اشمیت"

عمر ما به حدی زیاد نیست که بتوانیم همه تجربه‌های ممکن را داشته باشیم و از آنها درس گرفته و در زندگی خود بکار ببریم. خواندن کتاب باعث می‌شود که از تجربه اشخاصی که در شرایط و موقعیت‌های مختلف قرار گرفته‌اند، بهره‌مند شویم و بدون اینکه خودمان آنها را تجربه کنیم، در جهت پیشرفت و رشد خود از تجربه نویسندگان استفاده کنیم. ما در این مقاله، چند مورد از بهترین کتاب ها برای دانش آموزان را معرفی می‌کنیم. خواندن کتاب های مناسب برای دانش آموزان امتیازی است که باعث یادگیری بهتر مهارت‌های زندگی می‌شود. 

درواقع، کتاب ها بهترین دوستان دانش آموزان هستند و نقش مهمی در زندگی آنها دارند. خواندن کتاب هایی با موضوعات مناسب نه تنها سطح زندگی آنها را بهبود می‌بخشد بلکه شجاعت و امید آنها را نیز افزایش می‌دهد. به همین خاطر است که این مقاله فوق‌العاده را برای دانش آموزان عزیز تهیه کردیم و اگر می‌خواهید که قدم‌های محکم‌تری در مسیر موفقیت خود بردارید، خواندن این کتاب ها را فراموش نکنید:

اهمیت خواندن کتاب های مناسب برای دانش آموزان

مزایای مطالعه کتاب های مناسب برای دانش آموزان

دانش و تجربه‌ای که خواندن کتاب برای دانش آموزان به همراه دارد، تأثیر زیادی در بالا بردن کیفیت زندگی آنها دارد. افزایش حافظه و دامنه لغات تنها بخش کوچکی از تأثیرات مطالعه است. کتاب ها فضایی را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند که احساسات جدیدی را تجربه کنند و بر اساس این تجربیات، تغییرات لازم را در زندگی خود ایجاد کنند.

1. تقویت هوش

خواندن کتاب های مناسب برای دانش آموزان باعث افزایش دانش و تقویت عقل آنها می‌شود. کتاب ها مفاهیم مختلف را آشکار کرده و جنبه‌های متعدد فرهنگ جهانی را معرفی می‌کنند. دانش آموزان با خواندن کتاب با جوامع و تمدن‌های مختلف سراسر جهان آشنا می‌شوند و با کشف گذشته، حال و آینده، بسیاری از مشکلات را حل می‌کنند.

2. بهبود حافظه

بسیاری از دانش آموزان آنچه را که دیروز یاد گرفته‌اند را فراموش می‌کنند، اما خواندن کتاب می‌تواند به بهبود حافظه دانش آموزان کمک کند. درواقع، دانش آموز با خواندن کتاب، شخصیت‌ها، موضوعات و اتفاقات را در ذهن خود تجسم می‌کند به همین خاطر به‌راحتی می‌توانند مطالب را به خاطر بسپارد. خواندن منظم کتاب های مناسب برای دانش آموزان باعث فعال شدن حافظه بصری و تقویت حافظه می‌شود.

3. کاهش استرس

مطالعه بهترین کتاب ها برای دانش آموزان یک داروی مناسب برای کاهش استرس آنها است. خواندن کتاب باعث درگیری ذهن دانش آموزان شده و آنها را به عالم دیگری می‌برد و همین باعث کاهش استرس آنها می‌شود. انگیزه‌ای که خواندن کتاب برای دانش آموزان به همراه دارد، دلیلی برای افزایش انرژی مثبت آنها نسبت به شرایط زندگی و تلاش برای تغییر آنها می‌شود.

راه های افزایش تمرکز هنگام درس خواندن

دانش آموزانی که راه های کنترل استرس و افزایش تمرکز را بلد باشند، مطمئناً دوره تحصیلی موفق تری را پشت سر خواهند گذاشت.

4. افزایش دامنه لغات

خواندن کتاب یک راهکار عالی برای دانش آموزانی است که دوست دارند با لغات بیشتری آشنا شوند و آنها را در جمله‌بندی‌های خود استفاده کنند. وقتی دانش آموزان کتاب هایی با موضوعات مختلف را مطالعه می‌کنند، کلمات جدیدی یاد می‌گیرند که این نه تنها به آنها کمک می‌کند دایره لغات خود را توسعه دهند بلکه باعث ایجاد آگاهی در مورد موضوعات مختلف می‌شود.

5. افزایش تمرکز

وقتی دانش آموزان با مطالعه کتاب، استرس خود را کاهش می‌دهند، طبیعتاً همین کاهش استرس به آنها کمک می‌کند که روی درس و زندگی خود تمرکز کنند. تمرکز زیاد باعث بهبود عملکرد تحصیلی و یادگیری بهتر می‌شود. وقتی‌که دانش آموز بتواند استرس خود را کنترل کند به‌راحتی و بدون هیچ مانعی روی درس‌های خود تمرکز می‌کند و شانس بیشتری برای کسب نمرات بالاتر دارد.

6. یادگیری زبان‌های مختلف

ما در این مقاله کتاب هایی را معرفی می‌کنیم که مهارت‌های زبانی دانش آموزان را بهبود می‌بخشند. دانش آموزان با خواندن این کتاب ها زبان جدیدی را یاد گرفته و نحوه برقراری ارتباط را یاد می‌گیرند. این کتاب ها برای دانش آموزانی که علاقه زیادی به کار، تحصیل یا زندگی در خارج از کشور دارند، بسیار مفید است.

7. توسعه مهارت‌های تحلیلی

کتاب ها، توانایی دانش آموز را برای تفکر تقویت می‌کنند و همین باعث می‌شود که راه‌حل ‌های بهتری برای مشکلات خود پیدا کنند. خواندن کتاب درک و آگاهی دانش آموزان را افزایش می‌دهد. خودآگاهی، دلسوزی، افزایش اعتماد به نفس، تفکر مثبت و تقویت قوه تخیل و خلاقیت از نتایج دیگر مطالعه کتاب های مناسب برای دانش آموزان است.

8 مورد از کتاب های مناسب برای دانش آموزان

با توجه به تأثیرات مطالعه کتاب که در بالا ذکر شد، اگر ترجیح می‌دهید که وقت خالی خود را با مطالعه کتاب بگذرانید، مطمئناً در راه درستی قرار گرفته‌اید. خواندن کتاب باعث نرمش مغز و اعصاب و همچنین آرامش فکری و یادگیری نکته‌های جدید می‌شود و آیا راهکار دیگری وجود دارد که این تأثیرات خوب را به‌صورت یکجا در زندگی شما داشته باشد؟

با ادامه مقاله همراه باشید تا 8 مورد از بهترین کتاب ها برای دانش آموزان را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. مطمئناً این کتاب های ارزشمند قدرت شما را برای ایجاد یک آینده زیباتر چند برابر خواهند کرد.

1. 10 قدم تا بهترین نمره

کتاب های مناسب برای دانش موزان

کتاب 10 قدم تا بهترین نمره نوشته توماس فرانک یک از بهترین منابع برای کمک به دانش آموزان در کسب بهترین نمره است. ابزار و روش‌هایی که کتاب 10 قدم تا بهترین نمره در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد باعث شده است که این کتاب در لیست کتاب های مناسب برای دانش آموزان قرار بگیرد.

این کتاب به دانش آموزان یاد می‌دهد که در کنار درس خواندن، زمانی را برای یادگیری مهارت‌های دیگر نیز اختصاص دهند. اختصاص دادن زمان کافی (دقت کنید، کافی! نه زیاد) برای مطالعه درسی باعث افزایش تمرکز می‌شود و به این ترتیب، دانش آموز زمان لازم برای توسعه مهارت‌های خارج از کلاس را نیز در اختیار خواهد داشت.

یک جمله خوب از کتاب 10 قدم تا بهترین نمره:

” محیط اطراف، اشیایی که در دسترس شما هستند و نیز ابزاری که به کار می‌گیرید، تأثیر بالایی در کیفیت درس خواندن شما دارند.”

این کتاب مناسب دانش آموزانی است که به دنبال راهکارهایی برای گرفتن نمره عالی، یادگیری بهتر و بالا بردن بازده مطالعه خود هستند. مطمئناً بعد از مطالعه این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه تمرکز خود را برای مطالعه مناسب، انجام به‌موقع و منظم تکالیف درسی و سایر کارهای خود به کار ببرید.

روش­های آموزشی زیادی نیز وجود دارند که نه تنها باعث افزایش انگیزه شما می‌شوند بلکه مباحث درسی را با یک سبک جذاب‌تر به شما یاد می‌دهند. این همان تکنیکی است که کتاب 10 قدم تا بهترین نمره نیز به آن اشاره دارد. حفظ انگیزه و هیجان هنگام یادگیری باعث افزایش تمرکز برای درس خواندن می‌شود. بازی‌های آموزشی درسی یکی از این روش های مفید برای درس خواندن است.

اگر به دنبال یک بازی آموزشی درسی فوق‌العاده هستید که از اوقات فراغت خود نیز به‌صورت بهینه استفاده کنید، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم:

تاپس به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های آموزشی به دانش آموزان کمک می‌کند که با بر اساس میزان دانش خود با هم رقابت داشته باشند. با شرکت در رقابت‌های بیشتر نه تنها در مورد میزان اطلاعات و نقاط ضعف و قوت خود آگاه می‌شوید، بلکه میزان اطلاعات خود در مورد مباحث درسی مختلف را نیز توسعه می‌دهید. پس فرصت را از دست ندهید و با نصب این بازی فوق‌العاده وارد یک فضای رقابتی هیجان‌انگیز شوید.

2. داستان‌های خوب برای دختران بلند پرواز | پسران بلند پرواز

کتاب داستان‌های خوب برای دختران بلند پرواز اثر النا فاویلی در ویرایش‌های مختلفی موجود است. نسخه مخصوص دختران و پسران به‌صورت جداگانه در دسترس است. در ویرایش‌های مختلف این کتاب، داستان‌هایی در مورد زندگی و مسیر موفقیت افراد مختلف آورده شده است که هرکدام دربردارنده نکات مهم و انگیزشی مخصوص به خود هستند.

درواقع، یک دانش آموز با خواندن این داستان‌ها شاهد اتفاقات و تجربیات زندگی دختران و پسران موفق می‌شود و شاید جرقه‌های موفقیت خود خواننده نیز در داخل همین داستان‌ها پنهان شده است.

زندگی‌نامه این افراد موفق این انگیزه را به خواننده کتاب می‌دهد که ” من نیز مانند این افراد می‌توانم قوی باشم، موفق باشم و به چیزهایی که می‌خواهم برسم.” احساسات خوب و انرژی مثبت این داستان‌ها باعث افزایش انگیزه و هیجان یک دانش آموز می‌شود و این یعنی شروع تغییرات مثبت در زندگی.

در این کتاب، داستان زندگی مریم میرزاخوانی نابغه ریاضی کشورمان را نیز روایت شده است. صد در صد زندگی‌نامه مریم میرزاخوانی برای اکثر دانش آموزان الهام‌بخش خواهد بود. باوری که خانم میرزاخوانی به موفقیت خود داشت در جمله زیر کاملاً مشخص است:

” گاهی احساس می‌کنم در یک جنگل بزرگ هستم و نمی‌دانم به کجا می‌روم. ولی بالاخره به بالای تپه‌ای می‌رسم و می‌توانم همه‌چیز را واضح‌تر ببینم. آنچه آنگاه رخ می‌دهد، واقعاً هیجان‌انگیز است.”

3. چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟

چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد

کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد اثر دکتر اسپنسر جانسون یکی از کتاب های داستانی پرفروش است. آقای جانسون در این کتاب داستان زندگی انسان‌ها را در قالب یک قصه بیان کرده است و منظور از پنیر همان اهداف زندگی است که شخصیت‌های داستان در جستجوی آن هستند.

یک جمله زیبا از کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟

“قبل از پیدا کردن پنیر تازه، خود را در حال لذت بردن از آن تجسم کن، این عمل تو را به طرف پنیر تازه راهنمایی می‌کند.”

این کتاب به‌گونه‌ای نوشته‌شده است که امکان ندارد هنگام مطالعه آن احساس خستگی یا بی‌حوصلگی داشته باشید. با خواندن این کتاب، افکار شما در مورد تغییر سبک زندگی، رفتار، اهداف یا … دگرگون خواهد شد.

افرادی که به دنبال اصول بهتری برای زندگی هستند، از گرفتار شدن در موقعیت‌های سخت می‌ترسند یا توانایی لازم برای تغییر دادن رفتار یا وضعیت زندگی خود را ندارند با مطالعه این کتاب می‌توانند با ترس‌های خود مقابله کرده و کم‌کم برای بهبود شرایط زندگی خود آماده شوند.

4. قله‌ها و دره‌ها

قله ها و دره ها در کتاب های مناسب برای دانش آموزان

قله‌ها و دره‌ها اثر دیگر دکتر اسپنسر جانسون است که به‌عنوان یکی از کتاب های برتر در زمینه افزایش قدرت تصمیم‌گیری شناخته می‌شود. موضوع کلی این کتاب به این صورت است که راه‌ها و نتایج هرکدام از این راه‌ها که یا قله است یا دره، بیان می‌شود.

یک جمله زیبا از کتاب قله‌ها و دره‌ها:

” تصمیمات خوب در روزهای بد، می‌تواند روز خوب شما را بسازد و تصمیمات بد در روزهای خوب می‌تواند روز بد شما را بسازد.”

این جمله، اهمیت تصمیم‌گیری در زندگی را یادآور می‌شود. شما با مطالعه این کتاب متوجه می‌شوید که باید دقت بیشتری در تصمیم‌گیری های کل زندگی داشته باشید چون این تصمیم‌گیری ها هستند که ما را به قله‌ها یا دره‌ها می‌رسانند.

دره‌ها و قله‌ها به‌عنوان یکی از بهترین کتاب ها برای دانش آموزان یک کتاب عالی برای تمام افرادی است که دوست دارند با تصمیم‌گیری بهتر کنترل اوضاع زندگی خود را به دست بگیرند و در مسیر موفقیت خود قدم‌های محکم‌تری بردارند.

ادامه ...

در این بخش، 4 مورد از کتاب های مناسب برای دانش آموزان را معرفی کردیم. اگر علاقمند به آَشنایی با 5 مورد دیگر از این کتاب های فوق‌العاده هستید، می‌توانید بخش دوم این مقاله را از طریق این لینک مطالعه کنید.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟