مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه

بررسی کامل مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه

مهارت های موردنیاز برای دانش آموزان مقطع متوسطه نقش بسیار مهمی در رشد شخصیت و افزایش انگیزه آنها دارد. به این صورت که اگر بتوانید مهارت های ذکرشده در این مقاله را یاد بگیرید و در زندگی واقعی خود از آنها استفاده کنید، راه برای موفقیت شما باز می‌شود. کافی است که بخواهید زندگی خود را تحت کنترل خودتان نگه دارید، بعد از آن دیگر مسیر شما برای رسیدن به اهداف و خواسته هموارتر و روشن‌تر می‌شود.

یادگیری مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه باعث می‌شود که تصمیم‌گیری در مورد موضوعات مختلف بهتر و درست‌تر انجام بگیرد. رشته تحصیلی و مسیر شغلی تنها بخشی از موضوعاتی است که دانش آموزان در مقطع تحصیلی در مورد آنها تصمیم می‌گیرند. مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه زمانی باعث رشد فکری آنها می‌شوند که به شیوه درست بیان شوند. ما در این مقاله، هر آنچه که یک دانش آموز مقطع متوسطه به آن نیاز دارد را موردبررسی قرار می‌دهیم. مطمئناً هر دانش آموزی با مطالعه این مقاله در مورد مهارت هایی که برای ادامه زندگی خود نیاز دارد، تصمیم می‌گیرد. پس برای یادگیری این مهارت های مهم و ضروری، ادامه مطلب را از دست ندهید:

چرا دانش آموزان مقطع متوسطه نیازمند یادگیری مهارت های خاص هستند؟

یادگیری مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه به آنها کمک می‌کند که در زمان درست، برنامه زندگی مناسبی را برای خودشان ایجاد کنند. وجود برنامه زندگی به دانش آموزان کمک می‌کند که قدم‌های خود را محکم‌تر و درست‌تر بردارند. کارهای خود را بر اساس افکار مثبت و سازنده جلو ببرند. زمانی که یاد بگیرند بین گوش دادن و شنیدن تمایز قائل شوند درواقع آماده شناسایی ارتباطات نادرست، رفتارهای افراطی و واکنش‌های غیرعادی هستند.

دانش آموزان با یادگیری مهارت های زندگی ارزش خانواده و دوستان را بهتر درک می‌کنند. داشتن رابطه و رفتار درست با خانواده و دوستان باعث می‌شود که در آینده با همکاران خود نیز به‌درستی رفتار کنند. از مهم‌ترین دلایل نیاز به یادگیری این مهارت ها می‌توان به مورد زیر اشاره کرد:

تصمیم‌گیری بهتر

در کل، زندگی مجموعه‌ای از تصمیماتی مانند تحصیل، شغل و ازدواج است. حتی، تصمیمات کوچکی مثل سبک لباس پوشیدن، نوع تغذیه و … هم روی زندگی هر شخص تأثیر می‌گذارند به همین خاطر است که یادگیری نحوه تصمیم‌گیری مطمئن و آگاهانه برای دانش آموزان اهمیت بسیار زیادی دارد. یادگیری مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه بهترین راهی است که می‌توان برای کنترل و مدیریت زندگی انجام داد.

کنترل تأثیر همسالان

متأسفانه اکثر دانش آموزانی که به خاطر نداشتن مهارت های موردنیاز، توانایی کافی برای تصمیم‌گیری ندارند، تسلیم تأثیر و فشار همسالان خود قرار می‌شوند. به عنوان مثال، دانش آموز در کلاس و مدرسه دعوا راه می‌اندازد چون همکلاسی‌ها یا هم‌مدرسه‌ای هایی که این کار را انجام می‌دهند، قوی به نظر می‌رسند. در حالی که این کاملاً اشتباه است و چیزی جز توهم و فشار اطراف نیست.

وجود یک برنامه زندگی بر اساس مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه باعث می‌شود که این چالش‌ها و تأثیرها به سمت درست هدایت شوند. درواقع، این برنامه به دانش آموزان کمک می‌کند که اهمیت خودآگاهی و مسئولیت‌پذیری در قبال کارهای خود را یاد بگیرند.

آموزش نحوه ارزیابی موقعیت‌ها از دیدگاه منطقی و عاطفی، مهارت تصمیم‌گیری نوجوانان را بهبود می‌بخشد.

آماده‌سازی دانش آموزان برای موفقیت

دانش آموزان مقطع متوسطه سرشار از استعدادهای مخفی هستند. آنها به مهارت های خاصی نیاز دارند که این استعدادها را کشف و از آنها در زمینه درست استفاده کنند. یادگیری مهارت های زندگی به معلمان، والدین و سرپرستان کمک می‌کند که دانش آموزان را در مسیر درست قرار دهند. دانش آموزانی که بتوانند از هر گونه دغدغه و نگرانی خلاص شوند و مهارت های زندگی را به طور کامل یاد بگیرند، قدم‌های محکم‌تری در مسیر موفقیت برمی‌دارند.

مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه

یکی از بهترین توصیه‌هایی که می‌توان به دانش آموزان مقطع متوسطه ارائه داد این است که به اندازه مطالب درسی، امتحانات، تمرین‌ها و نمرات به مهارت های کاربردی دیگر نیز اهمیت بدهند. ما در این مقاله هم مهارت های لازم برای یادگیری مطالب درسی و هم مهارت های کاربردی که در زندگی اجتماعی به کمک دانش آموز می‌آیند را موردبررسی قرار می‌دهیم.

بخش 1: 7 مهارت های لازم برای افزایش کیفیت یادگیری مطالب درسی

مهارت های یادگیری

1. مدیریت زمان

شما در طول روز فقط 24 ساعت وقت دارد. هر آنچه که در طول این 24 ساعت انجام می‌دهید، تفاوت‌ها را رقم می‌زند. اگر بتوانید برنامه مناسبی برای درس خواندن داشته باشید و زمان خالی خود را مدیریت کنید، بسیاری از نگرانی‌ها و استرس‌های خود را کنار خواهید گذاشت. برای آشنایی بیشتر با راه‌حل‌های درمان استرس درس خواندن می‌توانید این مقاله فوق العاده را نیز مطالعه کنید.

اگر هنوز برای زمان خود برنامه‌ریزی نکرده‌اید، هر چه زودتر اقدام کنید و با ثبت آن در دفترچه یادداشت یا اپلیکیشن های برنامه‌ریزی، مدیریت زمان خود را شروع کنید. زمان را به‌درستی مدیریت کنید تا از هر روز خود، نهایت استفاده را ببرید.

2. عادت‌های صحیح برای درس خواندن

از مهم‌ترین عادت‌های صحیح برای درس خواندن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همیشه در کلاس‌ها (حضوری یا آنلاین) حضور داشته باشید.
  • تکالیف خود را به‌موقع و به طور کامل انجام دهید.
  • یادداشت‌ها و جزوه‌های درسی خود را به‌صورت روزانه بررسی کنید تا در شب امتحان از حجم زیاد مطالب خسته نشوید.
  • در طول روز، زمانی را برای درس خواندن اختصاص دهید؛ حتی اگر روز بعد تکلیف یا امتحانی ندارید. این کار به شما کمک می‌کند که مطالب درسی را به‌ خوبی یاد بگیرید و به خاطر بسپارید.

3. توانایی تعیین اهداف قابل دستیابی

تعیین اهداف زندگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به شرطی توانایی و انگیزه لازم برای دستیابی به آنها را داشته باشید. اگر اهداف غیرقابل دستیابی برای خودتان مشخص کنید، بعد از یک مدت به خاطر فاصله گرفتن از این اهداف، افسرده خواهید شد. درواقع، شما با تعیین اهداف غیر معقول خودتان را به سرخوردگی و ناامیدی محکوم می‌کنید.

4. تمرکز

در حین تدریس، به حرف‌های معلم خود گوش دهید و تمرکز خود را حفظ کنید. مطمئن باشید که مطالب درسی را به طور کامل درک کرده‌اید. اگر قسمتی از درس را متوجه نشدید، بدون هیچ تردیدی سؤالات خود را از معلم بپرسید.

5. یادداشت برداری

شما قادر نیستید که تمام گفته‌های معلم را بنویسید به همین خاطر یادداشت برداری از مطالب مهم، بهترین کاری است که می‌توانید برای حفظ اطلاعات انجام دهید.

اگر بعد از امتحان متوجه شدید که یادداشت برداری شما به نحوی نبود که جواب سؤالات خود را از آن پیدا کنید، بهتر است برای امتحانات بعدی جزوه‌های همکلاسی‌های خود را نیز مطالعه کنید.

درس خواندن با یک همکلاسی نیز ایده خوبی است. البته، به شرطی که زمان خود را فقط صرف مطالعه کنید و آن را برای بحث و گفتگو تلف نکنید. اگر قدرت یادگیری بصری شما قوی است، بهتر است یادداشت‌های خود را روی کارت‌های رنگی بنویسید. همچنین موسیقی نیز می‌تواند به حافظه شما کمک کند البته تا حدی که باعث حواس‌پرتی نشود.

6. تکمیل تکالیف

معلمان با دلایل خاصی، تکالیفی را برای شما مشخص می‌کنند. درواقع، انجام این تکالیف باعث می‌شود که مطالب درسی را بهتر یاد بگیرید. به یاد داشته باشید که شما فقط به اندازه تلاش‌های خود از زندگی بهره‌مند می‌شوید. در واقع، شما با یادگیری مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه برای برداشتن قدم‌های محکم‌تر و تلاش بیشتر، اعلام آمادگی می‌کنید.

7. انگیزه

شما باید انگیزه داشته باشید تا یاد بگیرید و سخت کار کنید. وقتی که برای کلاس‌ها و مطالب درسی هیجانی ندارید باید به خودتان انگیزه بدهید. بی‌انگیزه بودن را برای خود یک مانع در نظر بگیرید و سپس با اراده و تلاش زیاد سعی کنید که آن را کنار بگذارید. موفقیت شما در گرو مسیری است که قرار است آن را بدون هیچ‌گونه بهانه‌ای طی کنید.

اگر به دنبال راهی هستید که مطالب درسی خود را با کیفیت بالاتری یاد بگیرید و درس‌های خود را با یک روش لذت‌بخش تر بخوانید، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم:

بازی تاپس – بهترین بازی آموزشی برای مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه

بازی تاپس با ارائه میلیون‌ها سؤالات طبقه بندی شده برای همه مباحث درسی در کنار شما عزیزان است. شما با استفاده از این بازی می‌توانید با انگیزه بیشتری مطالب درسی را یاد بگیرید و با شرکت در چالش‌ها و امتحان‌ها و برنده شدن انواع جایزه، سطح اطلاعات خود را بالا ببرید. پس فرصت را از دست ندهید و همین الآن با نصب بازی تاپس، مسیر را برای پیشرفت خود باز کنید.

بخش 2: 9 مورد از مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه برای مدیریت زندگی و حفظ انگیزه برای پیشرفت

مهارت های اجتماعی

1. همکاری

ارائه گروهی و همکاری برای انجام پروژه ازجمله کارهایی هستند که دانش آموزان آنها را برای اولین بار در مقطع متوسطه تجربه می‌کنند. دانش آموزان هنگام همکاری با یکدیگر، خود را کشف می‌کنند با توانایی‌ها، نقاط قوت و نقاط ضعف خود روبرو می‌شوند. توانایی همکاری تیمی از امتیازات مهمی است که در نیروی کار جلب‌توجه می‌کند.

2. اعتمادبه‌نفس

دانش آموزان مقطع متوسطه، بیشتر وقت خود را صرف کشف خود و اطرافیانشان می‌کنند و ممکن است همین باعث شود که حس بهتر یا بدتری نسبت به خود داشته باشند. تقویت روحیه و تشویق دانش آموزان به کشف خود به دانش آموزان کمک می‌کند که به بزرگ‌سالان قوی و جسوری تبدیل شوند و هنگام امتحان کردن چیزهای جدید به خودشان اعتماد داشته باشند. ورزش، سرگرمی و وقت گذرانی با دوستان به دانش آموزان کمک می‌کند که اعتمادبه‌نفس خود را تقویت کنند. اعتمادبه‌نفس یکی از مهم‌ترین مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه است چون شخصیت آنها در این دوره شکل می‌گیرد.

3. اخلاق کاری

تحقیقات نشان می‌دهد که ایجاد اخلاق کاری از طریق کارهای روزمره باعث می‌شود که دانش آموزان در دوران بزرگ‌سالی خود موفقیت و مسئولیت‌پذیری بیشتری داشته باشند. انجام کارهای ساده با یک نظم مشخص نقش مهمی در شکل‌گیری اخلاق کاری دانش آموزان دارد و به آنها کمک می‌کند که از کارها لذت ببرند و به انجام آنها ادامه دهند.

4. رهبری

همه ما می‌دانیم که بعضی از افراد ذاتاً از توانایی و قدرت رهبری برخوردار نیستند و برخی افراد هم از همان دوران کودکی و نوجوانی برخی از نشانه‌های رهبری را از خود نشان می‌دهند. صرف‌نظر از این مسئله، همه دانش آموزان این پتانسیل را دارند که در همان دوران متوسطه به‌خوبی از عهده رهبری بربیایند. دانش آموزان با ورزش، آموزش مطالب درسی و … به همسالان خود، شرکت در مسابقات مختلف و … می‌توانند قدرت رهبری خود را تقویت کنند.

5. نحوه برقراری ارتباط با دیگران

دانش آموزان در مقطع متوسطه باید نحوه برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند. مهارت های ارتباطی خوب از طریق مکالمه، گوش دادن، صحبت کردن، نوشتن، احساس همدلی و درون‌گرایی به دست می‌آیند. کارمندان و دانشجویانی که از توانایی کتبی و کلامی مناسبی برخوردار هستند، نسبت به بقیه یک قدم جلوتر هستند.

6. خلاقیت

اگرچه دانش آموزان از دوران ابتدایی با مفهوم خلاقیت آشنا می‌شوند ولی مقطع متوسطه دوره‌ای است که تمایل برای کشف ایده های پیچیده‌تر افزایش پیدا می‌کند. دانش آموزانی که ایده های خلاقانه ای دارند باید مورد تشویق قرار بگیرند تا انگیزه ادامه دادن به این ایده پردازی‌ها و عملی ساختن آنها را داشته باشند.

7. هنر خوب گوش دادن

شنونده خوب بودن یکی از ویژگی‌های شخصیتی فوق‌العاده است که کمتر کسی نسبت به یادگیری آن اقدام می‌کند. درواقع، یک شنونده خوب توانسته است که مهارت های موردنیاز دانش آموزان مقطع متوسطه مانند نحوه برقراری ارتباط، بلوغ عاطفی و احساس همدلی را یاد بگیرند.

8. خود نظارتی

خود نظارتی به توانایی شخص در سنجش و مقایسه رفتارها با یک استاندارد خاص و تلاش برای تغییر و کنترل آن رفتارها اشاره دارد. دانش آموزان با به دست آوردن این مهارت، نحوه سازگاری با موقعیت‌های اجتماعی را نیز یاد می‌گیرند. خودآگاهی، تمایل به بهبود مداوم رفتار و شخصیت و برآورده کردن نیازهای اجتماعی از زیرمجموعه های خود نظارتی هستند. توانایی ارزیابی رفتار و تلاش برای تغییر آن می‌تواند به تقویت مهارت های دیگر مانند رهبری، سازگاری، کنترل هیجان و سایر مهارت های اجتماعی کمک کند.

9. خود نظارتی

یکی از مهارت های موردنیاز دانش آموز مقطع متوسطه این است که نحوه پذیرش کامل خود را یاد بگیرد. درست به اندازه توانایی سازگاری با محیط‌ها و احساسات خاص، خود پذیری نیز اهمیت زیادی دارد. مطابق نبودن با استانداردهای تعیین‌شده توسط جامعه نباید باعث افسردگی دانش آموز شود. خود پذیری منجر به سطوح بالاتری از عزت نفس می‌شود که این هم باعث انگیزه بیشتر و نگرش مثبت‌تر می‌شود.

نتیجه‌گیری

مقطع متوسطه بخش مهمی از دوره رشد هر نوجوان است. در این دوره است که دانش آموزان یاد می‌گیرند بیشتر برای خود وقت بگذارند. تجربیاتی که از این دوره به دست می‌آید برای شکل‌گیری مهارت های اجتماعی و عاطفی موردنیاز است و زمینه را برای موفقیت در دوره بزرگ‌سالی فراهم می‌کند. امیدواریم که با یادگیری مهارت های بالا، قدم به قم به اهداف و خواسته های خود نزدیک تر شوید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، متشکریم.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟