بازی های آموزش زبان انگلیسی

5 مورد از بهترین بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی

امروزه یادگیری زبان انگلیسی بیشتر از هر چیز دیگر اهمیت دارد. استفاده از دوره‌های آموزشی برای کسب مهارت، استخدام شدن در مشاغل جدید و مبتنی بر تکنولوژی‌های رایج و … همگی نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی هستند. مغز دانش آموزان تشنه اطلاعات جدید است و از همان دوران کودکی و نوجوانی توانایی بسیار بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی دارند. البته، آموزش زبان انگلیسی چالش‌ها و روش‌های خاص خود را دارد و زمانی با بهترین بازده را همراه خواهد بود که از طریق روش‌های آموزشی مناسب انجام شود. استفاده از بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی یکی از بهترین روش‌های یادگیری است. با استفاده از این ابزارها به راحتی می‌توان در تقویت رشد مغز، افزایش خلاقیت، بهبود تحصیل، افزایش مهارت‌های ارتباطی، تقویت قدرت تفکر و حل مسئله به دانش آموزان کمک کرد. ما در این مقاله 5 مورد از بهترین بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی را معرفی می‌کنیم که با کمک آنها می‌توانید زبان انگلیسی را به ‌صورت اصولی‌تر و باکیفیت تر یاد بگیرید. ادامه مطلب را از دست ندهید:

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

در طول قرن‌ها زبان انگلیسی به زبان اصلی ارتباطات بین‌المللی، تجارت، پزشکی، تکنولوژی و … تبدیل شده است. در حال حاضر که تقریباً 1.5 میلیارد انگلیسی زبان در سراسر جهان وجود دارد و به عنوان زبان اصلی برای اکثر حوزه‌های مهم شناخته می‌شود. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم یادگیری زبان انگلیسی را به عنوان راهی برای افزایش کیفیت زندگی و بهره‌مندی از فرصت‌های پیشرفت برای خود و فرزندانشان انتخاب کنند.

از مزایای اصلی یادگیری زبان انگلیسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. بهبود فرصت‌های شغلی

بهبود فرصت های شغلی با بازی های آموزش زبان انگلیسی

تسلط کامل بر زبان انگلیسی، فرصت‌های شغلی بیشتر و پردرآمدی را برای علاقه‌مندان به مشاغل بین‌المللی فراهم می‌کند. از لحاظ آماری، متقاضیانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند، پتانسیل استخدام بیشتری دارند. مخصوصاً در این دوره که شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل را مختل کرده است، برای اینکه بتوانید در مشاغل جدید فعالیت کنید باید با زبان انگلیسی آشنا باشید.

همچنین بررسی‌ها نشان می‌دهد که کسانی که علاوه بر زبان اصلی خود به زبان خارجی دیگری تسلط داشته باشند، در حالت کلی می‌توانند انتظار حقوق بالاتری (10 تا 15 درصد بیشتر) نسبت به سایر افراد داشته باشند.

در حال حاضر، زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی جستجو در اینترنت نیز شناخته می‌شود. بر اساس تخمین‌ها، روزانه 565 میلیون نفر از اینترنت استفاده می‌کنند و 55.5 درصد از پربازدید ترین وب‌سایت‌های جهان به زبان انگلیسی نمایش داده می‌شود.

شرکت‌های آمریکایی مانند IBM، مایکروسافت و … به عنوان پیشگامان فناوری، اولین زبان‌های برنامه‌نویسی را اختراع کردند. هنوز هم ‌زبان انگلیسی پرکاربرد ترین و مهم ترین زبان در جهان برنامه‌نویسی است. پس فعالیت در زمینه برنامه‌نویسی هم نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی است چون در این صورت، مسیر آشنایی با تکنولوژی‌های جدید و برخورد با چالش‌ها هموارتر می‌شود.

2. جهان گردی با اعتمادبه‌نفس بیشتر

علاوه بر کشورهایی که زبان اصلی آنها انگلیسی است مانند، انگلستان، ایالات‌متحده، کانادا، نیوزلند و استرالیا، کشورهای دیگری مانند مالزی، سنگاپور، فیجی، کنیا، هنگ کنگ، هند، موریس و فیلیپین نیز انگلیسی را به عنوان زبان رسمی ذکر کرده‌اند.

اگر با استفاده از بازی آموزش انگلیسی یا دوره‌های آنلاین یا حضوری آموزش انگلیسی، این زبان را به‌طور کامل فرا بگیرید، در واقع ابزار لازم برای سفر و برقراری ارتباط مؤثرتر با مردم نقاط مختلف جهان را به دست می‌آورید.

3. دسترسی به سیستم‌ها و دوره‌های آموزشی در سطح جهانی

دسترسی به سیستم های آموزشی

یکی دیگر از دلایل یادگیری زبان انگلیسی، دسترسی به بهترین منابع و سیستم‌های آموزشی در جهان است. بسیاری از بهترین دانشگاه‌های جهان با در انگلستان و ایالات‌متحده واقع شده‌اند یا این که از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی برای دوره‌های خود استفاده می‌کنند.

اگر تمایل به تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی زبان ازجمله، دانشگاه‌های هاروارد، استنفورد، آکسفورد، کمبریج، MIT یا … دارید، هر چه زودتر باید نسبت به یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنید.

4. افزایش قدرت مغز

افزایش قدرت مغز

یادگیری زبان دوم یکی از بهترین راه‌ها برای به چالش کشیدن و فعال نگه‌داشتن مغز است. در واقع، فعالیت، ساختار و حتی اندازه مغز در حین یادگیری یک زبان دیگر دچار تغییر می‌شود. تغییری که هنگام یادگیری هر کار یا مهارت دیگر رخ نمی‌دهد.

فرقی نمی‌کند که در چه سنی هستید، مهم این است که بتوانید علاوه بر زبان مادری، زبان جدید مخصوصاً انگلیسی را نیز یاد بگیرید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. بهترین روش برای آموزش کودکان و دانش آموزان ابتدایی استفاده از بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی است. در حالی که دانش آموزان متوسطه به بالا در کنار بازی‌ها و کتاب‌های آموزشی می‌توانند با شرکت در کلاس‌های آنلاین و حضوری سرعت یادگیری خود را افزایش دهند.

تحقیقات نشان می‌دهد که افرادی که بیش از یک زبان را به‌صورت روان صحبت می‌کنند، حافظه بهتری دارند و به‌مراتب خلاق‌تر از بقیه هستند. همچنین، شروع زوال عقل و بیماری آلزایمر برای افرادی که بر دو زبان تسلط دارند، دیرتر از افرادی که بر یک زبان تسلط دارند، اتفاق می‌افتد. 

5. آمادگی برای شروع زندگی در یک کشور انگلیسی زبان

یکی دیگر از مزایای یادگیری زبان انگلیسی این است که فرصت را برای مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان فراهم می‌کند. به این صورت که برای شهروند شدن در یک کشور انگلیسی زبان، باید به سطح خاصی از مهارت انگلیسی دست پیدا کنید.

صحبت و درک زبان انگلیسی، فرصت را برای پیدا کردن شغل در یک کشور دیگر را فراهم می‌کندو برقراری ارتباط با اطرافیان زندگی در یک کشور دیگر را راحت‌تر می‌نماید.

لذت تماشای فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی انگلیسی زبان بدون زیرنویس، افزایش اعتمادبه‌نفس و انگیزه برای ساخت آینده‌ای بهتر از مزایای دیگر آموزش زبان انگلیسی می‌باشد.

معرفی 5 مورد از بهترین بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی نباید فقط به کتاب‌ها و منابع آموزشی دیگر بسنده کرد. دیگر زمان آن رسیده است که در کنار این روش‌ها از بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی استفاده کنیم. بازی‌ها با محیط تعاملی و جذابی که دارند، یادگیری را برای دانش آموزان و البته همه افراد علاقه‌مند به یادگیری لذت‌بخش تر می‌نماید. مخصوصاً با توجه به این که گوشی‌های موبایل به عضو جدانشدنی زندگی ما تبدیل شده‌اند و بخش زیادی از روز را برای استفاده با برنامه‌های مختلف صرف می‌کنیم، نصب و استفاده از بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی نیز ایده خوبی برای افزایش مهارت محسوب می‌شود. در ادامه 5 مورد از تأثیرگذارترین بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی را معرفی می‌کنیم:

زبان های آموزش زبان انگلیسی

duolingo - محبوب‌ترین بازی در بین بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی

همیشه در هر زمینه‌ای، افرادی وجود دارند که در اوج باقی می مانند. بازیکنان فوتبال زیادی وجود دارند ولی وقتی کریستیانو رونالدو در زمین بازی می‌کند، شاید متوجه بازی قشنگ بقیه نشوید.

duolingo نیز در آموزش زبان دقیقاً چنین جایگاهی دارد. دلایل زیادی وجود دارد که این بازی آموزشی را به این شهرت و محبوبیت رسانده است. از همه مهم‌تر این که دسترسی به ویژگی‌های مختلف این بازی به‌صورت رایگان امکان‌پذیر است. همین ویژگی باعث می‌شود که کودکان، دانش آموزان و … که به دنبال یک روش رایگان برای تقویت مهارت خود هستند، مسیر خود را پیدا کنند.

یکی از بهترین ویژگی‌هایی که این بازی را در رتبه اول بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی قرار داده است، این است که در حین آموزش مطالب جدید از کلمات و گرامر قبلی استفاده می‌کند. این یادآوری و تکرار باعث ماندگاری بهتر تمام مطالب در حافظه بلندمدت می‌شود.

البته duolingo Plus، نسخه پولی این بازی است که امکانات اضافی مانند حذف تبلیغات، دانلود درس‌ها و … را فراهم می‌کند.

سبک آموزشی duolingo به این صورت است که یادگیری طی مراحل تکمیلی انجام می‌شود؛ به‌عبارت‌دیگر، سطوح جدید با تقویت مهارت‌ها انجام می‌شود. این ویژگی برای این است که اطمینان لازم برای آمادگی کاربر برای یادگیری مطالب جدید فراهم شود.

از امکانات جذاب بازی آموزشی duolingo می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حالت سازمان‌یافته و تکمیلی دروس
 2. ویژگی تقویت مهارت‌ها برای یادگیری بهتر مطالب
 3. عملکرد فوری در ساخت جملات
 4. پشتیبانی از بیش از 30 زبان مختلف
 5. برخورداری از بخش تنظیمات برای ایجاد لیست اهداف
 6. استفاده از Gamification برای سرگرم کردن کاربران

در صورت تمایل می‌توانید نسخه دلخواه این بازی آموزشی را از طریق لینک های زیر دانلود کنید:

بهترین بازی های آموزش زبان انگلیسی

Memrise - یکی از بهترین بازی های آموزش زبان انگلیسی

Memrise یک گزینه عالی برای آموزش بیش از 20 زبان خارجی محسوب می‌شود. طراحی سرگرم کننده و هیجان انگیز این بازی باعث می‌شود که آموزش زبان به کودکان بسیار راحت‌تر انجام شود.

برنده شدن جایزه Editor’s Choice در Google Play و Apple App Store نشان می‌دهد که کیفیت و اثربخشی این بازی در آموزش زبان قابل‌تحسین است. بااینکه برای بهره‌مندی از چند ویژگی اضافی باید نسخه پولی آن را نصب کنید ولی در کل این برنامه به‌صورت رایگان قابل استفاده است.

از امکانات جذاب بازی آموزشی Memrise می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آموزش از طریق فایل‌های صوتی و تصویری
 2. آموزش سطح‌بندی زبان برای حفظ جذب و سرگرم کردن کاربران
 3. امکان ایجاد لیست اهداف و وظایف
 4. پشتیبانی از بیش از 20 زبان مختلف
 5. دسترسی آفلاین به بازی
 6. کامل بودن تمامی بخش های بازی

در صورت تمایل می‌توانید نسخه دلخواه این بازی آموزشی را از طریق یکی از لینک های زیر دانلود کنید:

پرکاربرد ترین بازی های آموزش زبان انگلیسی

Hello English - یکی از بهترین بازی های آموزش مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی

Hello English یکی از بهترین بازی‌های آموزش زبان انگلیسی و … است. در واقع، این بازی ترکیبی از یک معلم زبان، دوره آنلاین و بازی ویدیویی است.

بازی Hello English تقریباً دارا 500 درس صوتی و تصویری تعاملی و همچنین بازی‌های سرگرم کننده برای خواندن، نوشتن و صحبت کردن است. فرهنگ لغت این برنامه بیش از 10,000 کلمه انگلیسی دارد.

ویژگی تشخیص صدای این بازی باعث می‌شود که مهارت‌های تلفظی خود را نیز ارزیابی کنید. علاوه بر زبان انگلیسی، تقریباً 22 زبان بومی دیگر نیز وجود دارد که تحت پشتیبانی این بازی قابل یادگیری هستند.

عضویت pro این بازی به‌صورت پولی قابل استفاده است و امکان دسترسی آفلاین نامحدود و بدون تبلیغات را ارائه می‌دهد.

از امکانات جذاب بازی آموزشی Hello English می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امکان شرکت در چالش‌ها و مقایسه سطح و رتبه کاربران
 2. برنامه‌ریزی تکمیلی و تخصیص دروس مناسب برای هر روز
 3. بهره‌مندی از سکه‌های پاداش به ازای هر درس تکمیل‌شده تا پایان روز
 4. پشتیبانی از بیش 22 زبان بومی
 5. آموزش مهارت‌های خواندن، ترجمه، دستور زبان و املا
 6. امکان بهره‌مندی از راهنمایی مدرسان برنامه
 7. وجود ربات‌های تقویت دانش زبانی

در صورت تمایل می‌توانید نسخه دلخواه این بازی آموزشی را از طریق یکی از لینک های زیر دانلود کنید:

Learnit - یکی از بهترین بازی های آموزش زبان انگلیسی ( ایرانی)

Learnit به عنوان یکی از بهترین بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی روش فوق‌العاده را برای آموزش زبان ارائه داده است. این برنامه توسط برنامه نویسان ایرانی توسعه داده شده و با سبک ترجمه گرامری خود (GTM) خواندن و درک ادبیات انگلیسی را برای زبان آموزان راحت‌تر نموده‌اند. این سبک آموزشی مناسب بزرگ‌سالان است. به این صورت که مفاهیم زبان انگلیسی با ترجمه به زبان فارسی آموزش داده می‌شود.

شاید فکر کنید که این برنامه برای کودکان و دانش آموزان ابتدایی مناسب نیست ولی روش آموزشی این برنامه با بازی ترکیب شده است و همین ویژگی باعث شده است که کودکان نیز از طریق این برنامه بتوانند مهارت‌های خود را تقویت کنند.

از امکانات جذاب بازی آموزشی Learnit می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. سطوح طبقه بندی شده و دروس منظم
 2. تمرینات متنوع به سبک بازی
 3. پوشش 4 مهارت اصلی در یادگیری زبان
 4. ساختار یافته بودن محتوا
 5. امکان استفاده از جعبه لاینتر

در صورت تمایل می‌توانید نسخه اندروید این بازی آموزشی را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

بازی های آموزش زبان انگلیسی

Learn English 15,000 Words - لذت یادگیری کلمات انگلیسی به سبک بازی

اگر می‌خواهید مهارت انگلیسی خود را افزایش دهید و با استفاده از بازی‌ها آموزش زبان انگلیسی، کلمات انگلیسی بیشتری یاد بگیرید، بازی Learn English – 15,000 Words یک گزینه ایده ال برای شماست.

این بازی، زبان انگلیسی را با یک روش سرگرم کننده آموزش می‌دهد و کاربر با استفاده از آن به راحتی می‌تواند واژگان انگلیسی خود را تقویت کند. سبک آموزش بازی Learn English – 15,000 Words به این صورت است که مجموعه بزرگی از کلمات را با تصاویر، تلفظ صحیح و رونویسی آوایی ارائه می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که یادگیری آن برای دانش آموزان از هر رده سنی راحت است.

این برنامه علاوه بر کلمات به آموزش اصطلاحات و جملات هم می‌پردازد و با آموزش نکات روخوانی باعث تقویت درک مطلب کاربر می‌شود.

از امکانات جذاب بازی آموزشی Learn English – 15,000 Words می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آموزش بصری برای افزایش کیفیت یادگیری
 2. دسته‌بندی کلمات و عبارات بر اساس موضوعات و شرایط مختلف برای تأثیرگذاری بیشتر
 3. پشتیبانی از بیش از 61 زبان مختلف
 4. بررسی آماری پیشرفت کاربر

در صورت تمایل می‌توانید نسخه مناسب این بازی آموزشی را از طریق یکی از لینک های زیر دانلود کنید:

نتیجه‌گیری

اهمیت و کاربرد زبان انگلیسی تقریباً برای همه واضح است. یادگیری این زبان نیازمند پشت سر گذاشتن مراحل تکمیلی است که با یادگیری دروس طبقه شده در بازی‌ های آموزش زبان انگلیسی امکان‌پذیر است. استفاده از این بازی‌ها در کنار روش‌های آموزشی دیگر باعث تقویت مهارت دانش آموزان و سایر کاربران می‌شود. امیدواریم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. اگر بازی آموزشی دیگری سراغ دارید که فکر می‌کنید باید در این لیست قرار بگیرد، در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا با همکاری همدیگر به علاقه‌مندان آموزش زبان انگلیسی کمک کرده باشیم.

اگر دوست دارید که در کنار آموزش زبان انگلیسی برای آموزش سایر درس‌ها نیز از بازی آموزشی استفاده کنید، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم!

از بازی تاپس استفاده کنید

بازی آموزشی تاپس

بازی تاپس جزو بهترین بازی‌هایی است که با هدف افزایش کیفیت و انگیزه یادگیری دانش آموزان توسعه داده شده است. چالش‌ها، امتحانات، جایزه‌های اختصاصی به نفرات برتر و چندین امکانات جذاب و جالب دیگر باعث محبوبیت این بازی در بین دانش آموزان شده است. بازی تاپس برای آموزش زبان انگلیسی نیز امکانات ویژه ای ارائه می دهد. تست ها و چالش های این بازی برای زبان انگلیسی فرصت مناسبی برای تقویت مهارت های دانش آموزان است. دسترسی به بیش از 3 هزار سوال تالیفی، آن هم به صورت رایگان، تنها بخشی از امکانات بازی تاپس است. پس فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر با دانلود و نصب این بازی فوق‌العاده از دوره تحصیلی خودتان لذت ببرید.
مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

Top

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟