عادت های دانش آموران موفق

18 مورد از بهترین عادت های دانش آموزان موفق

هر دانش آموزی در زمینه‌های مختلف استعدادهایی دارد و کشف این استعدادها نیازمند انجام دادن کارهای خاصی است که موفقیت را به همراه خواهد داشت. آشنایی با عادت های دانش آموزان موفق باعث می‌شود که آمادگی لازم را برای یادگیری بهتر مطالب درسی داشته باشید. تبدیل‌شدن به یک دانش آموز ممتاز زمانی امکان‌پذیر است که این رازها را با انگیزه و اراده خود در دستیابی به نمرات برتر و همچنین آینده بهتر ترکیب کنید. درواقع، دانش آموزان موفق عادت هایی دارند که با انجام آنها قدم به قدم در موفقیت در دوره تحصیلی خود نزدیک‌تر می‌شوند. توجه داشته باشید که تنها با خواستن نمی‌شود به آرزوها رسید، خواسته‌های شما زمانی عملی می‌شوند که با استفاده از تکنیک‌ها و عادت های درست به سمت آنها حرکت کنید. امیدواریم که با مطالعه عادت های دانش آموزان موفق، تغییرات درست و مؤثری در زندگی خود ایجاد کنید:

18 مورد از عادت های دانش آموزان موفق

اشتیاق برای موفقیت مهم‌ترین راز موفقیت است. اگر در زندگی به نقطه‌ای رسیدید که جز رسیدن به خواسته‌ها هیچ فکر و خیالی نداشتید، زمان آن است که با استفاده از تکنیک‌های درست، عادت های خوبی برای درس خواندن ایجاد کنید. در ادامه 18 مورد از عادت های مؤثر برای موفقیت در درس خواندن مؤثر را مطرح می‌کنیم:

1. مطالعه سیستماتیک

مطالعه سیستماتیک از عادت های دانش آموزان موفق

دانش آموزانی که عملکرد خوبی در درس‌ها و کسب نمرات برتر دارند، منتظر لحظه رسیدن به اوج انگیزه و تمرکز نمی‌شوند. خودشان برای سازمان‌دهی زمان مطالعه، به سیستمی تکیه می‌کنند که مطمئن باشند پیروی از آن سیستم باعث می‌شد که کارهای لازم را با یک نظم خاص جلو ببرند. ایجاد یک برنامه و تکرار مداوم آن باعث خواهد شد تا ذهن شما در جهت شرطی سازی قرار بگیرد. منظور از شرطی‌سازی این است که خوشحالی ناشی از اجرای برنامه را به ناراحتی ناشی از بی‌حوصلگی و سستی برای درس خواندن ترجیح دهید.

2. مدیریت زمان

مدیریت زمان

اگر می‌خواهید که مطالعه مؤثری داشته باشید، باید به جای کمیت روی کیفیت تمرکز کنید. اگر بلوک‌های زمانی کوتاه­تری را برای درس خواندن در نظر بگیرید و تمام تمرکز خود را به کار بگیرید، بازده بسیار بهتر خواهد شد. تحقیقات نشان می‌دهند که بلوک‌های زمانی 30 الی 45 دقیقه‌ای برای مطالعه ایده آل هستند. بهتر است بعد از هر بلوک به مدت 5 الی 10 دقیقه به خود استراحت دهید تا تمرکز خود را برای ادامه درس خواندن حفظ کنید.

3. مرور آموخته‌ها

مرور درس ها

تنها یادگیری کافی نیست. اگر وقتی برای مرور مباحث درسی خود جدا نکنید، به احتمال زیاد آموخته‌های خود را فراموش خواهید کرد. این فراموشی در دوره امتحانات برای شما مشکل‌ساز خواهد بود. مرور روزانه مباحث درسی نیاز به زمان زیادی ندارد ولی یک گام مهم برای تضمین ماندگاری مباحث درسی در ذهن شماست. مرور کردن به شما کمک می‌کند که اطلاعات را سریع‌تر به حافظه بلندمدت خود منتقل کنید و این یکی از بهترین عادت های دانش آموزان موفق است.

4. یادداشت‌برداری

یادداشت برداری از عادت های دانش آموزان موفق

برای اینکه بتوانید همه چیز را به خاطر بسپارید، باید یادداشت‌برداری را به صورت دقیق و مؤثر انجام دهید. یادداشت کردن تکالیف، تاریخ امتحان، مهلت پروژه و همه رویدادهای مربوط به مدرسه و خانواده باعث می‌شود که به صورت همگام عمل کنید.

همچنین اگر یادداشت‌برداری و جزوه نویسی از مباحث درسی را به صورت دستی انجام دهید، بخش‌های بیشتری از مغز فعال می‌شوند و این باعث تقویت حافظه نیز می‌شود. هنگام استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ یا گوشی برای یادداشت‌برداری، درک مطلب کاهش می‌یابد.

5. دوری از انجام کارها به صورت موازی

دوری از مالتی تسکینگ

مطمئناً موازی کاری جزو عادت های دانش آموزان موفق نیست. هر موقع که چند کار را با هم انجام می‌دهید، درواقع بین آن کارها جابه‌جا می‌شوید. اگر این تکنیک را هنگام مطالعه خود اعمال کنید، بازده مطالعه شما به‌شدت پایین می‌آید.

بنابراین وقتی در حال درس خواندن یا انجام تکالیف خود هستید، چند کار به صورت هم‌زمان انجام ندهید. در عوض، هر بار روی یک کار تمرکز کنید. در این صورت، متوجه می‌شوید که در زمان کمتر می‌توانید کارهای بیشتری انجام دهید.

6. کنترل حواس‌پرتی

کنترل حواس پرتی از عادت های دانش آموزان موفق

بزرگ‌ترین مانع برای موفقیت در مدرسه، حواس‌پرتی است. به عنوان مثال، فرض کنید در حال درس خواندن هستید، از یک طرف نوتیفیکیشن های گوشی توجه شما را جلب می‌کند، از یک طرف خواهرتان در حال تعریف کردن ماجراهای کلاسش است و از طرف دیگر مشغول درس خواندن هستید. در این صورت ذهن نمی‌تواند تمام انرژی خود را برای درس خواندن اختصاص دهد و بازده مطالعه پایین می‌آید. از بین بردن حواس‌پرتی و اختصاص تمام انرژی روی یک کار باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی می‌شود. توجه داشته باشید که تنها اراده برای از بین بردن این حواس‌پرتی ها کافی نیست:

چند مورد از عادت های دانش آموزان موفق برای از بین بردن حواس‌پرتی

 1. خاموش کردن اعلان‌های تلفن همراه یا تبلت
 2. حذف برنامه‌هایی که باعث حواس‌پرتی می‌شوند
 3. قرار دادن یک رمز عبور طولانی برای تلفن همراه یا تبلت
 4. محدود کردن دسترسی به اینترنت

7. کمک خواستن از همکلاسی‌ها، معلمان و ...

کمک خواستن

درخواست کمک به این معنی نیست که شما در حال مبارزه هستید و به خاطر ترس از شکست از بقیه کمک می‌گیرید. با این که با توجه به موقعیت‌های مختلف می‌توانیم از دیگران کمک بخواهیم؛ اما یکی از بهترین عادت های دانش آموزان موفق این است که از تمام منابع اطراف خود برای افزایش سطح دانش و تقویت مهارت‌های خود استفاده می‌کنند.

حتی منابع آموزشی دیگری مانند دوره‌های آنلاین و ویدیوهای آموزشی زیادی در اینترنت موجود هستند که بسته به مشکلی که دارید می‌توانید از آنها استفاده کنید.

8. تغذیه مناسب

تغذیه مناسب از عادت های دانش آموزان موفق

ماست، سبزیجات، شکلات، میوه و قهوه همگی باعث تقویت حافظه می‌شوند. البته مواد مغذی حاوی سدیم، قند و چربی اشباع شده، استرس و افسردگی را افزایش می‌دهند و تأثیر منفی روی توانایی شناختی می‌گذارند. پس اگر دوست دارید یک دانش آموز پرانرژی و باهوش شوید، برنامه غذایی خود را به صورت هوشمندانه تنظیم کنید.

تغذیه بهتر، عملکرد بهتر مغز را به همراه دارد. هر چقدر که عملکرد مغز شما بهتر باشد، پتانسیل شما برای تبدیل‌شدن به یک دانش آموز موفق افزایش پیدا می‌کند. در ادامه چند نکته مهم برای تغذیه سالم‌تر را بیان می‌کنیم:

 • مصرف سبزیجات، گوشت، ماهی، تخم‌مرغ و آجیل
 • پرهیز از غذاهای فرآوری شده، شکر زیاد و چربی‌های ترانس
 • مصرف زیاد آب
 • پرهیز از نوشیدنی‌های شیرین

9. خواب کافی و منظم

خواب کافی، یکی از مهم‌ترین عادت های دانش آموزان موفق است. خواب بخش مهمی از مراحل یادگیری مؤثر است. خواب باعث تقویت حافظه و یادگیری می‌شود؛ بنابراین هر روز در یک ساعت مشخص به رختخواب بروید و 8 ساعت خواب شبانه را در اولویت خود قرار دهید.

همچنین، شب‌بیداری‌ها نیز قطعاً راهی برای بهبود عملکرد تحصیلی نیست. با این که ممکن است در شب‌های امتحان به شما کمک کند ولی با گذشت زمان باعث افت عملکرد شما خواهد شد.

10. کنترل احساسات و افکار

. کنترل احساسات و افکار

دانش آمورانی که تمرکز و انگیزه خود را از دست می‌دهند، معمولاً نسبت به درس خواندن سست می‌شوند. یکی از عادت های دانش آموزان موفق این است که اجازه نمی‌دهند هر حس و فکر منفی آن‌قدر قوی شود که باعث سست شدن و ناامیدی آنها شود.

وقتی‌که با افکار منفی دست و پنجه نرم می‌کنید، بهتر است سؤالات زیر را از خود بپرسید:

 • آیا این افکار روی آینده من تأثیر می‌گذارند؟
 • نحوه دید من نسبت به مسائل باعث این حساسیت شده است؟
 • آیا فداکاری و بخشش (در مورد هر مسئله‌ای) می‌تواند حال من را خوب کند؟
 • چه کارهایی انجام بدهم، می‌توانم از این افکار دور شوم؟

با پاسخ دادن به این نوع سؤالات، ذهنیت مثبت و انعطاف‌پذیری خواهید داشت.

11. پاداش

پاداش

حفظ انگیزه از مهم‌ترین عادت های دانش آموزان موفق است و اگر با پاداش های کوچک خود را خوشحال کنید، مطمئناً مطالب درسی خود را با علاقه بیشتری دنبال خواهید کرد.

به عنوان مثال، تصمیم بگیرید که بعد از هر 40 دقیقه درس خواندن، از یوتیوب یک ویدیو 5 تا 10 دقیقه‌ای تماشا کنید. یا اگر از ورزش کردن لذت می‌برید، تصمیم بگیرید که بعد از تمام کردن تکالیف درسی، یک تمرین 30 دقیقه‌ای انجام بدهید. درواقع، هر کاری که به شما انگیزه می‌دهد را برای پایان بلوک 30 الی 45 دقیقه‌ای مطالعه خود تعیین کنید.

12. کنترل استرس

دانش آموزانی که به خوبی از عهده کنترل استرس خود برنمی‌آیند، تمرکز لازم برای یادگیری بهتر و کسب نمرات برتر را نخواهند داشت. بهتر است برای کنترل استرس خود، راه‌های زیر را امتحان کنید:

 • تمرینات تنفس عمیق انجام دهید.
 • وقتی را برای صحبت با دوستان خود در نظر بگیرید.
 • ورزش کنید.
 • کتاب بخوانید.
 • فیلم مفید و انگیزشی تماشا کنید.
 • هر روز زمانی را برای فکر کردن در مورد اهداف و آرزوهای خود اختصاص دهید.
 • بازی انجام دهید.

اکنون که صحبت از بازی شد، چه ایده‌ای بهتر از اینکه با استفاده از یک بازی آموزشی فوق‌العاده هم استرس خود را کنترل کنید و هم با یک روش بسیار جذاب‌تر به یادگیری خود ادامه دهید.

بله! منظور ما یکی از بهترین بازی‌های آموزشی یعنی بازی تاپس است!

بازی آموزشی تاپس

دانش آموزانی که رویای کسب بهترین نمرات و رسیدن به شغل دلخواه خود را دارند، با استفاده از بازی تاپس می‌توانند مسیر روشن‌تری داشته باشند. چرا؟ امکانات، چالش‌های رقابتی و سؤالات طبقه‌بندی‌شده این بازی فوق‌العاده برای افزایش لذت یادگیری شما طراحی شده‌اند. درواقع، شما با بازی بیشتر، نه تنها از شرکت در رقابت‌ها لذت می‌برید، بلکه به خاطر بهره‌مندی از سؤالات متنوع و اطلاع از نقاط ضعف و قوت خود، حس بهتری نسبت به زمانی که برای بازی اختصاص می‌دهید، خواهید داشت.

13. انجام به موقع تکالیف و در نظر گرفتن چالش‌های بیشتر

مطالعه قبل از امتحان

هر چه قدر اشتیاق بیشتری برای انجام به موقع و کامل تکالیف داشته باشید، مطمئناً پتانسیل شما برا تبدیل‌شدن به یک دانش آموز موفق بیشتر می‌شود. علاوه بر تکالیف تعیین شده، اگر خودتان را به چالش بکشید و سؤالات سخت تری را برای خودتان طرح کنید و پاسخ‌های آنان را از منابع آنلاین پیدا کنید، مطمئناً پیشرفت تحصیلی شما حتمی خواهد بود. یادگیری مطالب غیردرسی نیز می‌تواند دلیلی برای افزایش انگیزه شما شود.

14. استراحت

وقتی از عادت های دانش آموزان موفق صحبت می‌کنیم، به این معنا نیست که این دانش آموزان به غیر از درس خواندن کار دیگری انجام نمی‌دهند. آرامش و انگیزه زمانی در زندگی حضور دارند که همه چیز حالت متعادل داشته باشد.

برای داشتن یک زندگی متعادل، باید به استراحت خود نیز اهمیت بدهید. اگر به اندازه کافی استراحت نکنید، خستگی مانع یادگیری مؤثر شما می‌شود.

15. شروع زودتر مطالعه برای امتحان

عادت های دانش آموزان موفق

انباشته کردن مطالب درسی بدون مرور کردن بدترین کاری است که هنگام آمادگی برای امتحانات می‌توان انجام داد. این کار موفقیت طولانی‌مدت در مدرسه را به همراه نخواهد داشت. بهتر است حداقل یک تا دو هفته قبل از امتحان برای درس خواندن خود برنامه‌ریزی کنید تا در زمان مناسب برای امتحان آماده باشید.

16. تقویت احساس موفقیت

احساس موفقیت از عادت های دانش آموزان موفق

دانش آموزان موفق هر لحظه به دنبال فعالیت‌هایی هستند که انگیزه خود برای رسیدن به خواسته‌هایشان را حفظ و تقویت کنند. اگر هدفتان فقط کسب نمره بالا باشد و به ادامه مسیر فکر نکنید، مطمئناً از یک زمان به بعد انگیزه‌ای برای ادامه نخواهید داشت.

اما راه‌های تقویت احساس دستیابی به هدف:

 • چه استانداردهایی برای زندگی خود در نظر گرفته‌اید؟
 • چه اهداف بلندمدتی در سر دارید؟
 • دوست دارید در آینده در چه جایگاهی قرار بگیرید؟
 • چه وظایف و مسئولیت هایی دارید؟

فکر کردن در مورد این موارد باعث می‌شود که به جنبه‌های مختلف زندگی خود فکر کنید و ایده‌های روشن‌تری در مورد تقویت عملکرد خود در مدرسه داشته باشید.

17. معاشرت با افراد با انگیزه

معاشرت با افراد با انگیزه

اطرافیان ما تأثیر زیادی در میزان انگیزه و همچنین طرز فکر ما دارند. در مورد افرادی که اطراف شما را احاطه کرده‌اند، بیشتر فکر کنید:

 • آیا با آدم‌های بدبینی معاشرت می‌کنید؟
 • شکایت آنها از وضعیت فعلی خود به عنوان یک انرژی منفی روحیه شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد؟
 • آیا به دنبال راه‌های برای ارتقاء وضعیت خود هستند یا راحت طلبی و ثابت ماندن را ترجیح می‌دهند؟

وقت خود را با افرادی بگذرانید که مثبت، باانگیزه، مهربان، سخاوتمند و سخت‌کوش هستند. با گذر زمان متوجه می‌شوید که ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری شما نیز ارتقا پیدا می‌کنند.

18. تجزیه و تحلیل اشتباهات خود در امتحانات

هر امتحان و نتیجه آن معیار سنجشی برای اطلاع از نقاط ضعف شما است. بهتر است دلیل اشتباهات خود را تحلیل کنید و از خود سوالاتی بپرسید، مثلاً:

 • آیا اشتباه من ناشی از بی‌احتیاطی است؟
 • نکات مهم را با دقت مطالعه نکردم؟
 • مطالعه را به صورت سطحی انجام دادم؟
 • با چه تغییری می‌توانم برای امتحان بعدی بهتر آماده شوم؟

این تجزیه تحلیل‌ها به شما کمک می‌کند که در تحصیلات خود پیشرفت داشته باشید.

نتیجه‌گیری در مورد عادت های دانش آموزان موفق

اگر تمام این عادت های خوب را در خود ایجاد کنید، تقریباً غیرممکن است که نتوانید وضعیت تحصیلی خود را ارتقاء دهید. البته، منطقی نیست که همه این عادت‌ها را به صورت یکجا در خود ایجاد کنید. به هر حال مسیر موفقیت با هر قدم شما طی می‌شود. امیدواریم که قدم‌های رسیدن به هدف‌های دلخواهتان با خواندن این مقاله بهتر و سریع‌تر برداشته شوند.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

Top

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟