نحوه چیدمان اتاق برای درس خواندن

راهکارهای طلایی در زمینه چیدمان اتاق برای درس خواندن

آیا نمی‌توانید مطالعه مؤثر و درستی داشته باشید؟ چیدمان اتاق به نحوی نیست که به تمرکز بیشتر شما کمک کند؟ اصلاً جای نگرانی نیست. ما در این مقاله تمام نکات لازم در زمینه چیدمان اتاق برای درس خواندن را مطرح می‌کنیم.

شروع یک دوره تحصیلی، آمادگی برای کنکور یا هر آزمون نیازمند تلاش و فداکاری هایی است که مطالعه در یک فضا با چیدمان درست می‌تواند زمان مطالعه را ارزشمندتر نماید. اگر با توجه به نکاتی که در ادامه مقاله بیان می‌کنیم، بتوانید چیدمان و دکوراسیون اتاق را طوری تنظیم کنید که فضای مناسبی برای درس خواندن ایجاد کنید، مطمئناً نه تنها از مطالعه درست لذت خواهید برد بلکه بازده مطالعه شما نیز به مراتب افزایش خواهد یافت. اگر می‌خواهید با تمام نکات لازم در مورد چیدمان اتاق برای درس خواندن آشنا شوید، با ادامه مطلب همراه باشید:

نحوه چیدمان اتاق برای درس خواندن مؤثر

برای اینکه بتوانید مطالعه مؤثری داشته باشید و از زمان درس خواندن خود به‌طور مناسب استفاده کنید، ابتدا باید فضای مطالعه مناسبی داشته باشید. برای ایجاد یک فضای مطالعه عالی باید مهارت‌های مربوط به چیدمان اتاق برای درس خواندن را یاد بگیرید. هر چقدر که در یک فضای مناسب، مطالب درسی خود را با تمرکز بیشتری بخوانید، مطمئناً مسیر تحصیلی روشن‌تری خواهید داشت.

میز و صندلی مطالعه

شما باید هنگام درس خواندن احساس راحتی داشته باشید اما نه آن‌قدر راحت که به‌جای مطالعه، به خواب عمیق فرو بروید. در واقع، یک بخش جدا همراه با فضای بزرگ برای قرار دادن لوازم تحریر، کتاب و لپ‌تاپ بهترین مکان برای درس خواندن است که با میز و صندلی مناسب فراهم می‌شود. ارتفاع میز انتخابی باید به‌اندازه‌ای باشد که بین کمر و قفسه سینه قرار بگیرد، به‌طوری که آرنج‌ها به‌راحتی روی میز باشند و نیازی به خم کردن شانه‌ها نباشد. استفاده از یک صندلی راحت و متناسب با ارتفاع میز برای مطالعه کافی است. صندلی‌های چرخشی با امکاناتی مثل باز شدن و … اکثراً باعث حواس‌پرتی می‌شوند.

روشنایی اتاق

روشنایی اتاق در چیدمان اتاق برای درس خواندن

از روشنایی کافی اتاق مطالعه اطمینان حاصل کنید. روشنایی مهم‌ترین قسمت در چیدمان اتاق برای درس خواندن است. اگر نور اتاق بسیار کم باشد، نه تنها باعث خواب‌آلودگی می‌شود بلکه چشم‌ها نیز تحت‌فشار قرار می‌گیرند. در مقابل، نور زیاد نیز برای چشم مضر است. با این اوصاف، بهترین راه، استفاده از یک چراغ رومیزی و یک چراغ مناسب برای اتاق است. مخصوصاً اگر با لپ‌تاپ نیز کار می‌کنید، بهتر است سازگاری شدت نور صفحه نمایش با میزان روشنایی فضا را در نظر بگیرید تا چشم‌هایتان صدمه نبینند.

مرتب‌سازی تمام لوازم موردنیاز برای مطالعه

در چیدمان اتاق برای درس خواندنلوازم موردنیاز برای مطالعه

شما باید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه برای مطالعه خود نیاز دارید را در نزدیکی خود قرار داده‌اید. دسترسی راحت به آنها باعث می‌شود که وقت خود را برای پیدا کردن آنها تلف نکنید. لوازم تحریر خود را در یک بخش مشخص قرار دهید.

فضای مطالعه خود را در بخشی از اتاق مشخص کنید که پریز لازم برای شارژ گوشی، لپ‌تاپ یا کامپیوتر در نزدیکی شما باشد. مطمئناً تمرکز شما با دیدن پیام ” شارژ باتری در حال اتمام است.” به هم خواهد خورد به همین دلیل بهتر است قبل از شروع مطالعه به فکر این مسئله باشید.

سازمان‌دهی چیدمان اتاق برای درس خواندن

سازماندهی در چیدمان اتاق برای درس خواندن

یک میز مرتب بهترین مکان برای بالا رفتن تمرکز در حین مطالعه است. از مهم‌ترین نیازمندی‌های چیدمان اتاق برای درس خواندن این است شخصی‌سازی را به‌درستی انجام دهید. اگر با استفاده از یادداشت‌های انگیزشی یا درسی رنگارنگ، تقویم درسی، برنامه‌ریزی روزانه یا هفتگی و … دیوارها و بخش‌های خالی میز را تزئین کنید، مطمئناً اتاقی خواهید داشت که با نگاه کردن به هر بخش آن اهداف و برنامه‌های خود را به یاد خواهید آورد. تمرکز حاصل از یک فضای مطالعه مرتب و انگیزشی کلید دستیابی به اهداف می‌باشد.

ساعت

ساعت در چیدمان اتاق برای درس خواندن

مدیریت زمان از مهم‌ترین اقدامات دانش‌آموزان موفق می‌باشد. میز کار یا دیوار خود را با استفاده از یک ساعت زیبا تزئین کنید. زمانی که از ساعت به‌عنوان ابزاری برای ایجاد انگیزه استفاده می‌کنید، نه تنها گذر زمان برای شما استرس‌آور نخواهد بود، بلکه تبدیل به راهی می‌شود که تمرکز شما را برای استفاده مفیدتر از زمان بالا می‌برد.

دوری از تلفن همراه

عدم وجود تلفن در چیدمان اتاق برای درس خواندن

با توجه به شرایط امروزی، دوری از تلفن همراه می‌تواند یک درخواست غیرواقعی به نظر برسد ولی اگر بتوانید هنگام مطالعه، تلفن همراه خود را کنار بگذارید، مطمئناً مطالب درسی خود را با جدیت و تمرکز بیشتر یاد خواهید گرفت. اگر خاموش کردن گوشی برایتان غیرممکن است، بهتر است آن را در حالت هواپیما قرار دهید. همچنین، زمانی که برای مطالعه مشخص کرده‌اید را با زمان لازم برای چک کردن شبکه‌های اجتماعی ترکیب نکنید.

نقش مهم صدا در چیدمان اتاق برای درس خواندن

تاثیر صدا در چیدمان اتاق برای درس خواندن

اکثر افراد در یک محیط آرام و بی سروصدا تمرکز بیشتری برای مطالعه دارند، اما اگر از آن دسته افرادی هستید که از کمی سروصدا در هنگام مطالعه لذت می‌برید، مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که شرایطی را فراهم کنید که صداهای اطراف برای شما آشنا باشند و تازگی نداشته باشند. موسیقی موردعلاقه، ایستگاه رادیویی دلخواه و … باعث می‌شوند که از هیجان و کنجکاوی ناشی از اتفاقات جدید دور بمانید. صدای همسایه‌ها، صدای تلویزیون و … باعث پرت شدن حواس شما می‌شوند، بنابراین با اقدامات لازم سعی کنید که سروصداهای آزاردهنده را به حداقل برسانید یا اتاقی را برای مطالعه انتخاب کنید که همه چیز تحت کنترل باشد.

اقدامات انگیزشی

اضافه کردن تصاویر و یادداشت های انگیزشی در چیدمان اتاق برای درس خواندن

اگر بتوانید انگیزه خود برای درس خواندن را بالا ببرید، مطمئناً زمانی که برای مطالعه مطالب درسی اختصاص می‌دهید، لذت‌بخش‌تر خواهد بود. برای ایجاد انگیزه، عکس‌ها، پوسترها و نوشته‌هایی که باعث افزایش شور و شوق شما می‌شوند را در اطراف خود قرار دهید. فقط مطمئن شوید که این موارد بیش‌ازحد انگیزشی یا محرک نباشند که به‌جای بالا بردن انگیزه باعث حواس‌پرتی شوند.

تصمیم بگیرید که چه چیزهایی انگیزه شما را بالا می‌برند. تصویری از خانواده؟ پوستری از خودرویی که دوست دارید بعد از فارغ‌التحصیلی بخرید؟ یک کپی از نمره‌های پایین در امتحانات قبلی درس شیمی؟ کافی است هر چیزی که شما را از حالت بی‌خیالی و سستی درمی‌آورد را در اطراف خود نگه دارید و با نگاه کردن به آن اهداف خود را به یاد بیاورید.

استفاده از رنگ‌های مناسب در لوازم موردنیاز برای چیدمان اتاق برای درس خواندن

نقش رنگ ها در چیدمان اتاق برای درس خواندن

اگر می‌توانید رنگ دیوارهای اتاق یا فضای مطالعه خود را طوری انتخاب کنید که باعث افزایش تمرکز شما شود. به یاد داشته باشید که رنگ‌های سرد مثل آبی، بنفش و سبز احساس آرامش و تعادل را مختل می‌کنند. در عوض، رنگ‌های گرم‌تر مثل قرمز، زرد و نارنجی به‌عنوان رنگ‌های الهام بخش و آرامش‌دهنده شناخته می‌شوند.

اگر می‌خواهید که برای امتحانات آینده خود اضطراب و بی‌قراری کمتری داشته باشید، وسایل اتاق و دیوارها را با رنگ‌های گرم‌تر تزئین کنید.

درست مانند رنگ‌ها، بوها نیز تأثیر زیادی در آرامش و تمرکز دارند. برخی از رایحه‌ها مانند لیمو، یاسمن، رز ماری، دارچین و نعناع باعث تقویت روحیه و افزایش بازده مطالعه می‌شوند.

تنظیم دما

دما در چیدمان اتاق برای درس خواندن

دما اتاق نیز تأثیر زیادی در احساس آرامش و راحتی شما دارد. محیط بیش‌ازحد گرم یا سرد علاوه بر حواس‌پرتی باعث می‌شود که ناخودآگاه دچار اشتباهات تکراری نیز بشوید. مطالعاتی که در این زمینه انجام شده است، نشان می‌دهد که بهره‌وری در بازه دمایی 72 تا 77 درجه فارنهایت (22 تا 25 درجه سانتی گراد) بیشترین میزان را دارد. تمام سعی خود را انجام دهید که دمای اتاقتان را در این بازه قرار دهید و نرخ خطا و میزان حواس‌پرتی خود را به حداقل برسانید.

نکات مهم در مورد چیدمان اتاق برای درس خواندن

علاوه بر مطالبی که قبلاً ذکر شده است، نکاتی هستند که رعایت آنها باعث می‌شود که از هدف اصلی خود دور نشوید. ایجاد یک فضای مطالعه کاملاً به احساسات شما بستگی دارند، اگر بعد از چیدمان اتاق برای درس خواندن، دیدید که درس خواندن برای شما لذت‌بخش‌تر شد، بدانید که دکوراسیون اتاق را متناسب با سلیقه و احساسات خود انجام دادید.

در این بخش چند اصل دیگر را برای داشتن یک فضای مطالعه ایده آل مطرح می‌کنیم:

  • از سالم بودن لوازم موردنیاز برای مطالعه اطمینان حاصل کنید. شارژ نشدن لپ‌تاپ، تمام شدن جوهر خودکار یا برگه‌های دفتر یادداشت به‌راحتی می‌تواند شما را از مسیر خارج کند.
  • فضای مطالعه خود را با صندلی، میز و ابزارهای دیگر به‌صورت ارگونومیک طراحی کنید. طوری که نیازی به خم کردن شانه‌ها و گردن نباشد و پاهای خود را به‌راحتی روی زمین قرار دهید. در صورت استفاده از لپ‌تاپ باید ارتفاع لپ‌تاپ و تلویزیون را طوری تنظیم کنید که صفحه‌نمایش درست هم‌سطح با چشم‌ها باشند و تایپ هم به‌طور استاندارد انجام شود.
  • برخی از تحقیقات نشان می‌دهد که مطالعه یا کار در یک فضای نامرتب باعث افزایش خلاقیت می‌شود. برخی از کارشناسان نیز تمرکز را در مطالعه در یک فضای منظم و مرتب می‌بینند. به همین خاطر، هنگام ایجاد یک فضای مطالعه، علایق شخصی خود را در نظر بگیرید. بهتر است هر دو روش را امتحان کنید و بعد ببینید که کدام یک از روش‌ها باعث افزایش تمرکز و انگیزه شما می‌شوند. البته، اگر به این نتیجه رسیدید که مطالعه در یک فضای به‌هم‌ریخته باعث بالا رفتن تمرکز شما می‌شود، بهتر است زیاده‌روی نکنید تا بعداً مجبور نباشید که بیشتر زمان خود را برای تمیز کردن اتاق صرف کنید.
  • هر 30 الی 60 دقیقه یک‌بار استراحت کنید. استراحت‌های منظم علاوه برای افزایش سلامتی، بهره‌وری و تمرکز را نیز بالا می‌برند.

چند نمونه از بهترین چیدمان اتاق برای درس خواندن

برای جمع‌بندی بهتر است چند اتاق مطالعه ایده آل و محبوب را به شما نشان دهیم تا اگر خواستید از آنها ایده بگیرید و در مورد چیدمان اتاقتان تصمیم بگیرید.

نتیجه‌گیری در مورد چیدمان اتاق برای درس خواندن و کار

چیدمان اتاق برای درس خواندن باعث می‌شود که دانش‌آموز در کنار تمرکز، با انگیزه و روحیه بیشتری به مطالعه خود ادامه دهد. ما در این مقاله، هر آنچه برای دکوراسیون اتاق مطالعه خود نیاز دارید را مطرح کردیم اما این نکته را فراموش نکنید که آرامش شما در گرو علایق شخصی شما است. ابتدا، در مورد لوازم، رنگ‌ها و حتی شدت نور اتاق خود تصمیم بگیرید و بر اساس سلایق خود، یک فضای آرام و دنج برای مطالعه خود ایجاد کنید. امیدواریم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

 

اکنون که به‌عنوان یک دانش‌آموز نمونه به دنبال روش‌هایی برای بالا بردن انگیزه و تمرکز خود هستید، علاوه برای چیدمان درست اتاق، یک پیشنهاد ویژه دیگر نیز برای شما داریم:

📢 از بازی آموزشی تاپس استفاده کنید

بازی تاپس به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های آموزش برای افزایش انگیزه و روحیه دانش‌آموزان توسعه داده شده است. به این صورت که شما با بهره‌مندی از هزاران سؤالات طبقه‌بندی شده چالش‌های رقابتی مختلف از فرصت‌های فوق‌العاده برای سنجش سطح آموزشی خود استفاده می کنید. اکنون فرصت آن است که با نصب این بازی فوق‌العاده، قدم‌های بعدی خود را در مسیر موفقیت بردارید.

برگرفته از سایت WIKIHOW

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟