بازی ویدیویی

20 بازی برتر اندروید سال 2020 (قسمت دوم)

اگر طرفدار بازی‌های اندرویدی هستید و بخشی از برنامه‌ی روزانه‌تان را به بازی کردن اختصاص می‌دهید این مقاله را از دست ندهید.

بازی‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای سنجش میزان تمرکز و سرعت عمل ما هستند و این دو مهارت تنها نمونه‌هایی از فواید بازی ها هستند اگر دوست دارید بیشتر راجع به فواید بازی‌ها بدانید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

پیشرفت تکنولوژی فواید بسیار زیادی برای انسان‌ها داشته است و کارهای بسیاری را نیز برای ما ساده کرده است. به عنوان مثال همین بازی‌های کامپیوتری و موبایلی را در نظر بگیرید؛ ما در دنیای بازی‌ها می جنگیم، پرواز می‌کنیم، در هر سنی موتور یا ماشین سواری می کنیم، خانه می‌سازیم، جانمان را از دست می‌دهیم و….

آیا در دنیای واقعی قادر بودیم همه‌ی این تجارب را به دست آوریم؟ پس بیایید با شناختن بیشتر بازی هایی که هرسال در جهت رفاه بیشتر ما ساخته می‌شوند آشنا شویم و از آن‌ها درست بهره ببریم.

بازی‌ها یا در دنیای دیجیتال امروز، بازی‌های اندرویدی می‌توانند در جهت اهداف آموزشی مورد استفاده قرار بگیرند. همه‌ی ما با این موضوع آشنا هستیم که آموزش غیر‌مستقیم از بهترین و تاثیر‌گذار‌‌ترین روش‌های آموزشی است و ما می‌توانیم با بررسی و یافتن مناسب‌ترین بازی‌هایی که با اهداف آموزشی ما همسو هستند یکی از آسان‌ترین و عمیق‌ترین راه‌‌ها را برای رسیدن به اهداف خود به کار گیریم.

در این مقاله می‌خواهیم ۲۰ بازی برتر و پرطرفدار سال ۲۰۲۰ را معرفی کنیم که ۱۰ بازی اول در مقاله‌ی اول معرفی شده‌اند.

بازی‌های پرطرفدار سال ۲۰۲۰  از ۱۱ تا ۲۰:

11. The Room series

بازی اندروید روم

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۹ از ۵

نسخه اندروید مورد نیاز : ۴.۱

دسته بندی : فکری،معمایی

سری بازی‌های اتاق از بازی‌های بسیار پرطرفدار و جذاب است که در سال ۲۰۲۰ هم نسخه های جدید این بازی اندرویدی را شاهد بودیم. بازی اتاق در جزیره‌ای دور‌افتاده اتفاق می‌افتد که شما تلاش می‌کنید از آن نجات پیدا کنید. این بازی توانسته است در گوگل پلی نمره‌ی ۴.۹ از ۵ را کسب کند که نشان دهنده‌ی کیفیت بالا و جذابیت این بازی است. اگر طرفدار بازی‌هایی مانند اتاق فرار باشید حتما بازی اتاق را دوست خواهید ‌داشت. شما با حل معماها می‌توانید مراحل بازی را گذرانده و در آن‌ها پیروز شوید. یکی از ویژگی های سری بازی‌های اتاق این است که داری کیفیت گرافیکی بسیار بالا است که جذابیت این بازی را‌ آن هم در میان بازی‌های اندرویدی دو چندان می‌کند.

سری بازی اتاق در ۴ نسخه‌ The room – The room two – The room three – The room old sins منتشر شده است که می تواند لحظاتی را برای شما فراهم آورد که هم بازی کنید و هم آموزش ببینید.

12. Stardew Valley

نوع بازی : آفلاین

نمره: ۴.8 از ۵

نسخه اندروید مورد نیاز : ۴.4

دسته بندی: نقش‌آفرینی

بازی Stardew Valley  ساخت استودیوی بازی سازی Chucklefish Limited برای گوشی‌های اندرویدی است که نسخه‌ی جدید آن در سال ۲۰۲۰ منتشر شده‌است. شما در این بازی موبایلی با روند ساده و بدون هیجان و سرعت می‌توانید مدت‌ زمان زیادی سرگرم شوید، در اطراف شهر، زمین کشاورزی و خانه بسازید و امتیاز خود را افزایش دهید، با همسایه های خود معاشرت کنید و اوقات فراغت خود را با این بازی که در سبک نقش آفرینی تولید شده است سپری کنید. این بازی می‌تواند پیشنهادی مناسب برای رفع خستگی‌های روزانه باشد که شما پس از گذراندن یک روز پرکار ترجیح می‌دهید ذهنتان را درگیر بازی‌های معمایی نکنید و فقط در دنیایی روح بخش سرگرم شوید.

این بازی نمره‌ی ۴.۸ از ۵ را در گوگل پلی کسب کرده‌است. پس اگر به دنبال سرگرمی برای زمان خستگی خود هستید و طرفدار بازی های نقش آفرینی با روند آرام هستید این بازی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

 

13. Alto’s Adventure

نوع بازی: آفلاین

نمره: ۴.۱ از ۵

نسخه اندروید مورد نیاز: ۴.۱

دسته بندی: آرکید،تفننی

بازی ماجراجویی آلتو از بازی‌های استودیوی بازی‌سازی Noodlecake Studios است که به تازگی نسخه‌ی اندرویدی این بازی ارائه شده است. در این بازی آلتو و دوستانش می‌خواهند سوار بر اسنوبرد بهترین رکورد خود در کمترین زمان ثبت کنند؛ و شما نیز باید تلاش کنید بهترین رکورد را به دست‌آورید. این سبک بازی دارای یک ویژگی بسیار خوب هستند که اگر شما از علاقه‌مندان بازی‌های اندرویدی هستید و زمان زیادی برای بازی در روز می‌گذارید و دوست دارید زمان بازی کردن خود را مدیریت کنید می توانید این سبک بازی‌ها را انتخاب کنید. ویژگی خوب این بازی‌ها این است که شما در هر مرحله رکورد جدیدی کسب می‌کنید و با خود رقابت می‌کنید و پس از رسیدن به امتیاز‌های بالاتر رضایت را تجربه می‌کنید اما در بازی های مرحله‌ای بدون کسب رکورد شما هر مرحله را می‌گذرانید و پس از ورود به مرحله‌ی بعدی امکانات جدیدی دریافت می‌کنید و ذوق  و هیجان استفاده از این امکانات شما را با خود همراه می‌کند؛ به همین دلیل دوست دارید تا زمانی که حس رضایت برد کامل را تجربه کنید به بازی ادامه دهید و گذر زمان را احساس نمی‌کنید.

پس با خیال راحت از این بازی لذت ببرید و زمان خود را نیز مدیریت کنید.

 

14. 9th Dawn III

 

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۷ از ۵

نسخه اندروید مورد نیاز : ۴.۴

دسته بندی : نقش‌آفرینی

اگر به بازی‌های نقش‌آفرینی علاقه دارید پیشنهاد خوبی برایتان داریم.

بیایید درباره‌ی بازی نهمین سحر ساخت استودیوی بازی سازی  Valorware بیشتر آشنا بدانیم. بازی نهمین سحر سال ۲۰۲۰ نسخه‌ی سوم  این بازی است و این نسخه در حالی منتشر شد که شماره‌های ۱ و ۲ این بازی مورد استقبال فراوان قرار گرفته‌اند. شما در این بازی در پی کشف نیرو‌های شیطانی مرموز هستید شما در مکان‌های مختلف باید به مبارزه با دشمنان بپردازید. مانند سیاه‌چال‌ها،دره‌ها ،باتلاق‌ها،در میان کوه‌ها،برف و هر آنچه فکرش را بکنید. شما با انواع موجودات عجیب و غریب مثل هیولا‌ها سر وکار دارید؛ برای پیروزی در این جنگ باید مهمات جمع‌آوری کنید و نباید هیچ فرصتی را از دست بدهید. منابع را مدیریت کنید. شما در حالت‌های تک نفره و چند نفره می‌توانید این بازی را تجربه کنید؛ با دشمنان مختلف بجنگید و از تمام آیتم های ارائه شده مثل زره و اسلحه و… برای قوی ساختن خود و برد مراحل بازی بهره ببرید.

15. Final Order

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۳ از ۵

نسخه اندروید مورد نیاز : ۴.۴

دسته بندی : استراتژیک

 

اگر طرفدار فیلم‌های تخیلی هستید که در آن‌ها جانوران و موجودات عجیب غریب به شهر حمله می‌کنند و مردم شهر برای نجات شهر و زندگی‌شان تلاش می‌کنند و به لحظات نفس‌گیر این فیلم‌ها علاقه دارید این بازی برای شما ساخته شده‌است. در بازی سفارش نهایی شما قرار است شهری جنگ‌زده را نجات دهید. این بازی یک بازی استراتژیک و اکشن تمام عیار است. شما باید گروه نظامی تجهیز کنید و آن‌ها را فرماندهی کنید؛ در این بین می‌توانید از حیوانات توانا کمک بگیرید و از نیروی ‌‌آن‌ها برای پیروزی بهره ببرید. وسایلی مانند تانک، هلی‌کوپتر و لوازم جنگی فضا را به واقعیت جنگ‌ها دردنیای واقعی نزدیک‌تر می‌کند. استراتژی درست و هدفمند به کار گیرید و با توجه به موقعیت آن را تغییر دهید،جانوران قدرتمند را از سراسر جهان بیدار کرده و با خود همراه کنید از افراد و پایگاه‌های نظامی خود دفاع کنید و شهر را از دست این هیولاها نجات دهید.

 

16. Mmm Fingers

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۵ از ۵

نسخه مورد نیاز : ۴.۱

دسته بندی : تفننی

بیایید با یک بازی ساده و جذاب آشنا شویم. این بازی یک بازی تک لمسی است. شما باید درطول بازی از انگشتان خود در برابر هیولاهای انگشت خوار مراقبت کنید. باید انگشت خود را روی صفحه‌ی موبایل حفظ کنید و آن را از روی صفحه بلند نکنید. مدت زمان طولانی‌تری از دست هیولا‌ها و موانع در امان  بمانید و رکورد ثبت کنید. در جهت ثبت رکورد‌های جدید تلاش کنید و بازی خود را ارتقا دهید.

شاید به نظرتان این بازی بیش از حد ساده به نظر آید اما پیشنهاد می‌کنم آن را امتحان کنید شما مراحل سختی را در  پیش دارید و نمی‌توانید از دست هیولاها در امان بمانید.

17. My Home Design Story

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۴ از ۵

نسخه اندروید مورد نیاز : ۴.۴

دسته بندی : پازلی

بازی‌ها می‌توانند یکی از بهترین راه‌ها برای شناخت بهتر علایق ما باشند. ساخت بازی‌هایی که شما می‌توانید در آن‌ها خانه‌های خود را بسازید، طراحی کنید و بچینید یکی از متفاوت ترین و جذاب‌ترین بازی‌هایی است که تولید شده‌است. علاقه‌مندان این سبک می‌توانند در دنیای مجازی خانه‌ی رویایی خود را بسازند و توانایی و سلیقه‌ی خود را محک بزنند.

اتاق‌ها ،‌ آشپزخانه ، پذیرایی، ناهار‌خوری و هر جای خانه را که دوست دارید نوسازی کنید. طرح‌های مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید و از نو خانه و دکوراسیون آن را طراحی کنید. سرویس‌های بهداشتی را بازسازی کنید. شما از بین صد‌ها آیتم متنوع حق انتخاب دارید تا بهترین دکور را طراحی و چیدمان کنید. چه چیزی بهتر از این که بتوانید ایده‌های خود را در فضایی عملی کنید ونتیجه‌ی آن را ببینید.

شما برای پیشرفت در بازی و خرید آیتم‌های مختلف بازی پازلی طراحی شده را با قابلیت های مشخص انجام می‌دهید و برای خرید وسایل خانه مهیا می‌شوید.

18. Bullet Knight

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۱ از ۵

نسخه اندروید مورد نیاز : ۵

دسته بندی : اکشن

بیایید راجع به بازی شوالیه تفنگ دار بیشتر بدانیم. شوالیه تفنگ دار توسط استودیو‌ی بازی‌سازی Kooapps Games ساخته شده است . این بازی ترکیبی از المان‌های مختلف است. شما در روند بازی باید این شوالیه‌ی قهرمان را همراهی کنید و کمک کنید تا پیروز میدان باشد. در طول بازی شما یک درخت پیشرفت دارید که باید با گذراندن مراحل بازی قفل آن‌ها را باز کنید. در هر مرحله شما قوی تر می‌شوید و با دشمنان قوی‌تری نیز روبه‌رو هستید پس باید تفنگ خود را ارتقا دهید تا بتوانید از پس مراحل سخت‌تر برآیید. برای این‌کار با کشتن دشمنان خود سکه به دست می‌آورید و می توانید توان خود را برای دفاع و حمله افزایش دهید. شاید مراحل در ابتدا کوتاه و ساده به نظر بیایند اما در ادامه بازی دشوارتر خواهد شد.

شما نه تنها قابلیت‌های خود را ارتقا می‌دهید بلکه در طول بازی قابلبت هایی نیز برای تیر‌های تفنگ‌تان طراحی شده‌است که می‌توانید با انتخاب موردی که در هر مرحله به شما کمک بیشتری می‌کند قدرتتان را افزایش دهید.

19. Tiny Robots Recharged

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۵ از ۵

نسخه مورد نیاز : ۶

دسته بندی : پازلی و فکری

بازی شارژ مجدد ربات‌های کوچک بازی‌ای بسیار سرگرم کننده جذاب و معمایی است که علاوه بر تفریح ذهن شما را درگیر حل معما می‌کند.

در این بازی داستان این‌گونه پیش می‌رود که شما و دوستان ربات‌تان در پارکی دور هم هستید و زندگی شاد و خوبی دارید اما روزی آزمایشگاهی در محل زندگی‌تان تاسیس می‌شود که متاسفانه تمام آزمایشات قرار است بر روی ربات‌ها یعنی شما و دوستانتان صورت گیرد. پس از این اتفاق دوستان شما از سوی آزمایشگاه دزدیده می‌شوند تا مورد آزمایش قرار گیرند و شما باید به کمک یکدیگر آن‌ها را نجات دهید و شر این موجودات مزاحم را از سر خود کم کنید.

این بازی داری گرافیک ،موسیقی و تصویر سازی‌های جذابی است که پیشنهاد می‌کنم آن را تجربه کنید.

20. TheoTown

نوع بازی : آفلاین

نمره : ۴.۵ از ۵

نسخه مورد نیاز : ۴.۴

دسته بندی : شبیه سازی

 

این بازی در دسته‌ی بازی‌های شبیه‌سازی قرار می‌گیرد که شما به عنوان یک شهردار قرار است شهر را مدیریت کنید و به شهرسازی بپردازید. خانه‌ها، ساختمان‌ها، شهربازی‌ها و پارک‌های مجهز و خوب بسازید و آن‌ها را گسترش دهید. شهر را مدیریت کنید و رفاه و شرایط مناسب را برای مردم فراهم آورید. اگر به بازی‌ها شبیه‌سازی علاقه دارید این بازی می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد .مدیریت درست شهر حس خوبی به شما می‌دهد و می تواند انتخاب خوبی برای گذران اوقات فراغتتان باشد.

این دسته از بازی‌ها تجربیات خوبی برای شما فراهم می‌آورد که شاید آن‌ها در دنیای واقعی برای شما دور از دسترس باشند و هیچوقت نتوانید آن‌ها را تجربه کنید. پس حتما آن ها را تجربه کنید و به عنوان مثال در بازی هایی همانند این بازی از بازی بهره‌ی آموزشی بگیرید و مهارت مدیریت خود را تقویت کنید.

 

 

فراموش نکنید بازی‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای آموزش خود و اطرافیان‌تان هستند پس به جای این‌که به طور کامل از آن‌ها فاصله بگیرید و یا در بازی کردن زیاده‌روی کنید،برای بازی کردن خود برنامه داشته باشید و آن را ابزاری در جهت پیشرفت خود قرار دهید.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

Top

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟