اهمیت تحصیل

15 دلیل برای اینکه بیشتر متوجه اهمیت تحصیل و آموزش شوید!

آیا فکر می‌کنید حضور در مدرسه و خواندن مطالب درسی فقط اتلاف وقت است؟ اگر چنین دیدی نسبت به این موضوع دارید، بهتر است با خواندن این مقاله کمی بیشتر با اهمیت تحصیل در آینده خود آشنا شوید.

آموزش نقش مهمی در زندگی همه ما دارد و راه را برای دستیابی به بالاترین پتانسیل‌های خودمان هموار می‌کند. بسیاری از ما به جای توجه به اهمیت آموزش و تحصیل، روی خسته کننده بودن درس خواندن تمرکز می‌کنیم و این‌گونه تلقین می‌کنیم که درس خواندن باعث تلف شدن وقت می‌شود. برخی‌ها نیز چنین فکر می‌کنند که تحصیل، فقط کاری است که باید برای به دست آوردن شغل انجام دهیم. با این حال، بهتر است با حقیقت روبرو شده و بیشتر متوجه قدرت و اهمیت تحصیل شوید. تحصیل، یک امتیاز بسیار فراتر از پیدا کردن شغل و شاد کردن والدین است. در واقع، تحصیل یکی از قدرتمندترین ابزارهای موجود در دنیا است. آشنایی با اهمیت تحصیل می‌تواند به شما کمک کند تا انگیزه بیشتری برای یادگیری و کسب مهارت بیشتر داشته باشید. با ادامه مقاله همراه باشید:

آموزش و تحصیل چیست؟

تحصیل

تحصیل، فرآیندی است که در آن یک فرد دانش اولیه را به دست می‌آورد. دانشی که برای کسب مهارت‌های ضروری زندگی موردنیاز است.

آموزش و پرورش، سازمانی است که مهارت‌ها، فنون، اطلاعات و دانش لازم را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد تا وظایفی که در قبال جامعه، خانواده و ملت دارند را بشناسند، درک کنند و احترام بگذارند.

اهمیت تحصیل در این است که به همه ما کمک می‌کند دیدگاه خوب و مثبتی به جهان و جامعه داشته باشیم. کشف ایده‌های جدید و فراهم کردن شرایط لازم جهت پیاده‌سازی ایده‌ها با تحصیل و آموزش دانش اولیه، بسیار راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌شود.

دانش‌آموزان با تحصیل در مدارس، برای به دست آوردن دانش بیشتر و درک عمیق‌تر از موضوعات مختلف در زندگی تلاش می‌کنند. این دانش فقط به کتاب محدود نمی‌شود، بلکه تجربیات عملی خارج از کلاس نیز به موفقیت تحصیلی کمک می‌کنند.

نگاهی به اهمیت تحصیل

اهمیت تحصیل در زندگی

تحصیل به دانش‌آموز کمک می‌کند تا هم دانش بیشتری کسب کند و هم اعتماد به نفس بیشتری در زندگی داشته باشد. پیشرفت شغلی و رشد شخصیتی از مهم‌ترین دلایلی است که باعث می‌شود والدین به تحصیل فرزندان خود اهمیت زیادی بدهند.

یک فرد تحصیل‌کرده می‌تواند به شهروند بزرگی در جامعه تبدیل شود و تصمیمات و انتخاب‌های درستی را برای زندگی خود و دیگران داشته باشد.

دنیای مدرن و توسعه‌یافته امروزی روی چرخ‌های آموزش می‌چرخد. برای این‌که بتوانیم در این دنیای رقابتی، جایگاه خوبی داشته باشیم به آموزش و تحصیل به عنوان یک چراغ راهنما نیاز داریم. در ادامه کمی بیشتر در مورد اهمیت تحصیل صحبت می‌کنیم:

1. ثبات

تحصیل باعث ثبات در زندگی می‌شود و این چیزی است که هیچ کس نمی‌تواند از شما بگیرد. با تحصیلات عالی و داشتن مدرک دانشگاهی، شانس خود را برای فرصت‌های شغلی بهتر افزایش می‌دهید و درهای جدیدی را به روی خود باز می‌کنید.

2. امنیت

علاوه بر ثبات، امنیت مالی در جامعه امروزی نیز یکی از دلایل اهمیت تحصیل است. تحصیلات عالی، احتمال دستیابی به شغلی با درآمد بالاتر را افزایش می‌دهد و مهارت‌های لازم برای دستیابی به آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

3. حفظ برابری

برای اینکه برابری در کل جهان برقرار شود، باید از آموزش شروع کنیم. اگر فرصت‌های آموزشی یکسانی برای همه مردم فراهم شود، شکاف بین طبقات اجتماعی کمتر می‌شود. همه می‌توانند شانس برابری نسبت به فعالیت در مشاغل عالی داشته باشند.

4. اتکا به خود

اهمیت تحصیل زمانی آشکار می‌شود که شخص متوجه می‌شود، هر آنچه برای جلو رفتن به آن نیاز دارد در دستان خودش است. اگر ما تحصیل می‌کنیم، راهی است که خودمان انتخاب کرده‌ایم و آینده‌ای که با تلاش خودمان رقم می‌زنیم، متعلق به خودمان است. این نوع تفکر به ما این امکان را می‌دهد که به هیچ کس غیر از خودمان اتکا نکنیم. مستقل بودن از لحاظ مالی و فکری، امتیازی است که زندگی را برای ما راحت‌تر می‌کند.

راهکارهای رفع حواس پرتی هنگام درس خواندن

5. تبدیل رویاها به واقعیت

اگر در حال ساخت رویاهای خود هستید، مطمئن باشید که می‌توانید به آنها برسید. آموزش و تحصیل، قوی‌ترین سلاحی است که می‌توانید داشته باشید و به کمک آن در مسیر تحقق خواسته‌های خود قدم‌های محکم‌تری بردارید. البته بسته به هدف شما، استثناهایی نیز وجود دارد، اما به طور کلی، تحصیل، شما را تا جایی که مایل هستید، خواهد برد.

6. جهانی امن‌تر

تحصیل یکی از نیازهای مهم جهان است، چون باعث حفظ امنیت جهان می‌شود و آن را به مکان امن‌تری تبدیل می‌کند. همه مردم با آموزش درست می‌توانند تفاوت بین درست و غلط را بیاموزند و موقعیت‌های خطرناک را شناسایی کنند.

7. اعتماد به نفس

داشتن اعتماد به نفس، بخش مهمی از موفقیت در زندگی است و چه راهی بهتر از این‌که، اعتماد به نفس خودتان را با آموزش و تحصیلات عالی به دست بیاورید؟ داشتن دانش کافی در زمینه موردنظر باعث می‌شود اعتماد به نفس لازم در بیان نظرات و انجام اقدامات لازم را داشته باشید.

8 مورد از مهم‌ترین مزایای تحصیل

مزایای تحصیل

آموزش، بخش کلیدی رشد و پیشرفت جامعه است، چون افراد تحصیل‌کرده در زمینه‌های مختلف به خانواده و جامعه کمک می‌کنند و در نتیجه ثبات و قدرت جامعه افزایش پیدا می‌کند. بهتر است در کنار اهمیت تحصیل، چند مورد دیگر از مزایای تحصیل را نیز در نظر بگیریم:

1. ایجاد فرصت‌های شغلی

پیدا کردن یک شغل مناسب، به‌خصوص در شرایط نابسامان اقتصادی، کار آسانی نیست. رقابت برای دستیابی به موقعیت‌های شغلی روز به روز در حال افزایش است. با این حال، داشتن مدارک و پیشینه تحصیلی مناسب، شانس شما را برای فعالیت در شغل موردنظر افزایش خواهد داد. اگر به دنبال راهی هستید که در آینده باعث تمایز شما از سایر متقاضیان فرصت‌های شغلی شود، تا آنجا که ممکن است تحصیل را جدی بگیرید و با کسب دانش و مهارت لازم، دوره‌های تحصیلی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید.

برای آشنایی با بهترین مشاغل مناسب برای دانش آموزان، این مقاله را از دست ندهید.

یکی از فواید آموزش این است که دانش‌آموز، نحوه تفکر انتقادی و منطقی را یاد می‌گیرد و با توسعه آن، قدرت بیشتری برای مقابله با چالش‌های زندگی به دست می‌آورد. وقتی سن کودکان بیشتر می‌شود با مسائل بیشتری روبرو می‌شوند و اگر به مرور زمان، مهارت‌های تصمیم‌گیری درست و مستقل را یاد بگیرید، قدم‌های محکم‌تری در مسیر موفقیت خود خواهند برداشت.

3. بهبود وضعیت اقتصادی

معمولاً افرادی که سوابق تحصیلی خوبی دارند، می‌توانند مشاغلی با درآمد بالا پیدا کنند. هر چه تحصیلات و دستاوردهای آنها بالاتر باشد، گزینه‌های شغلی بهتری به دست می‌آورند. تحصیل باعث می‌شود قدرت لازم برای تغییر زندگی در دستان خود شخص باشد. همچنین تحصیل و آموزش به رشد اقتصادی کشورها نیز کمک می‌کند، چون امکان کسب دانش و به‌کارگیری آن در زندگی بیشتر می‌شود و باعث بهبود کیفیت زندگی مردم می‌شود.

4. فراهم کردن زندگی شاد و مرفه

دانش‌آموزان آینده‌نگر از همان ابتدا می‌دانند که انتخاب رشته موردعلاقه و دستیابی به شغل رویایی خود، نه تنها باعث ایجاد یک زندگی راحت می‌شود، بلکه شادی و رضایت خاطر را نیز به همراه دارد. موفقیت تحصیلی، شانس بالا رفتن از نردبان شغلی را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. اعتماد به نفس، ثبات مالی، خرید خانه، ماشین و توانایی برطرف کردن نیازهای زندگی از مهم‌ترین دلایل شادی است که با فعالیت در زمینه شغلی موردعلاقه با درآمد بالا می‌توانید به آنها دست پیدا کنید.

5. ایجاد جامعه مدرن

آموزش، یکی عنصر کلیدی برای جامعه مدرن است. فرد باید آموزش‌های لازم را در مورد فرهنگ، تاریخ و سایر جنبه‌های مهم ببیند تا بتواند به رشد جامعه مدرن کمک کند. آموزش به افراد کمک می‌کند که علاوه بر مطالب درسی، نحوه برخورد با احساسات و ارزش‌های واقعی را نیز یاد بگیرند. افراد تحصیل‌کرده قدرت بیشتری در تشخیص درست و نادرست دارند، بنابراین تحصیل به کاهش جرم و جنایت کمک می‌کند.

6. شکستن مرزها

آموزش دیجیتال، ارتباط مردم و سازمان‌های سراسر جهان را راحت‌تر می‌کند. توانایی بهره‌گیری از منابع آموزشی سراسر جهان، برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن نظرات با مردم کشورها و فرهنگ‌های دیگر، افق‌ها را گسترده‌تر می‌کند و درک و قدردانی را به ما یاد می‌دهد.

فواید مدیتیشن برای دانش آموزان

مدیتیشن یکی از بهترین راه های مقابله با استرس دانش آموزان است. چه ایده ای بهتر از این که از این روش برای افزایش تمرکز خود استفاده کنید:

7. ایجاد فرصت‌های برابر

به طور کلی تحصیل در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا تفاوت نژاد، جنسیت، مذهب و فرقه هیچ تأثیر در آن ندارد. در واقع، با افراد تحصیل‌کرده بر اساس دانش و شایستگی آنها و به صورت برابر رفتار می‌شود. علاوه بر این، افراد تحصیل‌کرده، ذهنی بازتری دارند و می‌توانند نظرات دیگران را بدون توجه به تفاوت آنها گوش بدهند و بپذیرند.

8. کمک به توانمند سازی

تحصیل و آموزش، کلید تبدیل نقطه ضعف به نقطه قوت است. در واقع، تحصیل، ابزارها و راه‌های مختلفی برای درک مشکلات پیش روی ما ارائه می‌دهد و به حل آنها کمک می‌کند. مهم‌تر از آن، ذهنی که با آموزش درست رشد پیدا کرده است، تصمیم‌گیری درست و اقدام به موقع را برای فرد راحت‌تر می‌سازد. بسیاری از تحقیقات نشان می‌دهد زنان تحصیل‌کرده قدرت بیشتری در مقابله با چالش‌های مخصوص به خود دارند و این قدرت از اعتماد به نفس و تصمیم‌گیری درست و به جا ناشی می‌شود.

جملات انگیزشی در مورد اهمیت تحصیل و آموزش

جملات انگیزشی

آموزش قوی‌ترین سلاحی است که می‌توانید برای تغییر جهان از آن استفاده کنید.

نلسون ماندلا

تحصیل، پاسپورت آینده است، چون فردا متعلق به کسانی است که امروز برای آن آماده می‌شوند.

مالکوم ایکس

سرمایه‌گذاری روی دانش، بهترین سود را دارد.

بنجامین فرانکلین

تحصیل، آمادگی برای زندگی نیست. تحصیل، خود زندگی است.

جان دیویی

طوری زندگی کنید که انگار قرار است فردا بمیرید. طوری به یادگیری ادامه دهید که انگار قرار است تا ابد زنده بمانید.

ماهاتما گاندی

اشتیاق خود به یادگیری را افزایش دهید. اگر این کار را انجام دهید، هرگز رشد شما متوقف نخواهد شد.

آنتونی آنجلو

کسی که مطالعه نمی‌کند نسبت به کسی که نمی‌تواند مطالعه کند، هیچ برتری ندارد.

مارک تاوین

اگر به دنبال راه‌های دیگری برای افزایش انگیزه خود نسبت به تحصیل و درس خواندن هستید، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم:

از بازی انگیزشی استفاده کنید. بازی که شما را درگیر رقابت درسی با همکلاسی‌هایتان کند.

بله! منظور ما بازی تاپس است.

بازی تاپس - یک هیجان فوق العاده

شما به کمک این بازی فوق‌العاده نه تنها انگیزه خود را برای یادگیری مطالب بیشتر افزایش می‌دهید بلکه با نقاط ضعف و قوت خود آشنا می‌شوید. چه ایده‌ای بهتر از اینکه با استفاده از دانش خود با همکلاسی‌های خود رقابت کنید و قدرت خود را اول به خود و بعد به دیگران نشان دهید. شما با انتخاب مقطع تحصیلی خود، سؤالات مرتبط با دروس خود را پاسخ می‌دهید و هر چقدر که بیشتر بازی کنید، تسلط بیشتری روی مطالب درسی خود پیدا می‌کنید. پس وقت آن است که با نصب این بازی فوق‌العاده، هم هیجان را به زندگی خود برگردانید و هم اینکه، مطالب درسی را با یک روش جذاب‌تر یاد بگیرید. فرصت را از دست ندهید و با دانلود بازی تاپس، وارد یک فضای رقابتی-هیجانی شوید:

جملات انگیزشی در مورد اهمیت تحصیل و آموزش

تحصیل یکی از مهم‌ترین عناصر لازم برای موفقیت است. شما با آموزش درست، قدرت بیشتری برای روبرویی با چالش‌های زندگی پیدا می‌کنید. هر چقدر که سطح بالایی از تحصیل را تجربه کنید و دانش بیشتری در مورد رشته موردنظر داشته باشید، فرصت‌های بیشتری برای دستیابی به شغل‌های دلخواه و بهترین نسخه از خودتان را خواهید داشت. این مقاله برای آشنایی بیشتر با اهمیت تحصیل تهیه شده بود. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم.

مطالب مرتبط
tops - screen

هنوز بازی رو دانلود نکردی؟

همین الان بازی تاپس رو دانلود کن و رقابت رو شروع کن

قوانین و مقررات تاپس

تعاریف و اصطلاحات: تاپس: اپلیکیشن تاپس یک بازی می‌باشد که با تکیه بر محتوای آموزشی بستری مناسب برای رشد و تعالی دانش آموزان در زمان فراغتشان را فراهم می‌نماید. کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق بستر ارتباطی اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن تاپس نسبت به دریافت خدمات اقدام می نماید. حساب کاربری (پروفایل) : حسابی است که کاربر با ثبت شماره تلفن همراه خود برای استفاده از خدمات تاپس در اپلیکیشن ایجاد کرده‌ است. اطلاعات هویتی : اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد تاپس می‌شود. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر جامعه می‌یاشد. کاربران با ثبت نام در تاپس و همچنین با استفاده از خدمات تاپس می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تاپس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفاده مستمر کاربران از تاپس به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات است. برای استفاده از خدمات تاپس لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با ثبت شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تاپس ثبت کند. در صورت نقص اطلاعات امکان بروز اشکال در سرویس ها وجود داشته و مسئولیت آن با کاربر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات تاپس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری آنان انجام گیرد، بر عهده خودشان است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر می بایست در اسرع وقت با پشتیبانی تاپس تماس بگیرد. کاربر حق واگذاری و اجازه استفاده از حساب کاربری خود به دیگران (حقیقی یا حقوقی) را ندارد. شرایط استفاده از تاپس: کلیه اصول و رویه های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. محتویات و سرویس های تاپس، تنها برای استفاده شخصی و غیرتجاری عرضه شده است. هرگونه استفاده غیرشخصی، قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات تاپس برای فروش و یا تولید مجدد در هیچ بستری نمی باشد. استفاده از تاپس برای دسترسی به سرویس ها فراهم شده و لازم است کاربر صرفاً از آن در جهت اهداف و مقاصد تعریف شده استفاده نماید. استفاده از اپلیکیشن به گونه ای که باعث بروز مشکل، از کار انداختن و ... آن شود، مجاز نبوده و از طرف صاحب امتیاز نرم افزار قابل پیگیری حقوقی خواهد بود. این سند به عنوان یک توافق نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گردیده و به معنای اعلام موافقت کاربر با شرایط استفاده از تاپس است. کاربر متعهد است به هیچ عنوان سوالات موجود در تست ها و کوئیزها و آزمون ها را به هیچ نحوی با دیگران به اشتراک نگذارد. کاربر می پذیرد که راه ارتباطی اپلیکیشن تاپس با وی از طریق ارسال پیامک است و امکان درخواست قطع ارسال پیامک برای وی وجود دارد، ولی ممکن است که با قطع پیامک، در استفاده از سرویس با اشکال مواجه شود. استفاده از اپلیکیشن تاپس نیازمند سخت افزار و اینترنت بر روی آن می باشد، مسئولیت تامین و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آنها بر عهده کاربر است. کاربر متعهد است در طول یا پس از اتمام استفاده از تاپس، هیچ یک از اطلاعات تاپس را به هیچ گونه ای استفاده نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات خارج از ساختار خود اپلیکیشن بر خلاف قوانین و مقررات تاپس خواهد بود. تاپس ممکن است به علت به روزرسانی، اقدام به حذف برخی از محتواها کند. کاربر حق ندارد هیچ گونه تلاشی در جهت استخراج Source Code نرم افزارهای RF تاپس شامل Decompile، مهندسی معکوس یا فعالیت های مشابه انجام دهد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش های framing یا mirroring یا روش های دیگر نسخه دیگری از اپلیکیشن تاپس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم افزار تاپس یا در روش ارائه سرویس تاپس تغییر یا خللی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سرویس اجرا کند. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای دسترسی غیرقانونی و غیرمتداول به هیچ یک از بخش های سرویس تاپس یا سرویس های مرتبط با تاپس انجام دهد. هزینه ها و پرداخت: خرید اشتراک از تاپس صرفاً از طریق درگاه اینترنتی صورت می پذیرد. امکان عودت هزینه اشتراک و خدمات خریداری شده تنها تا 72 ساعت پس از پرداخت امکان پذیر است. این امکان تنها از طریق ارسال درخواست از طریق "تماس با ما" در صفحه "پروفایل" امکان پذیر است. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه بانکی (که خارج از کنترل مجموعه ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. همچنین اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل و دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده معلق یا ملغی خواهد شد. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را با خبر قبلی معلق یا مسدود کنیم. امکان استفاده از محتوای غیر رایگان اپلیکیشن، با پرداخت درون برنامه ای، اعتبار دارد. مسئولیت تاپس: تاپس تمامی تلاش خود را جهت استفاده کاربر از اپلیکیشن تاپس به کار می گیرد اما تضمینی در مورد اجرای آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن همراه و ...) نخواهد داد. در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از تاپس کاربران می توانند از طریق سرویس "ارتباط با ما" در صفحه پروفایل مشکل خود را مطرح کرده و تاپس پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل مشکلات به عمل خواهد آورد. اطلاعات و محتوای موجود در تاپس از منابع معتبر و مرتبط و با رعایت مقررات و توجه به حقوق مولفان جمع آوری شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، سرویس های موجود یا ارائه شده در اپ در مواردی غیر دقیق و یا دارای اشکالات جزئی باشد. تاپس به طور مداوم اطلاعات و محتویات اپ را کنترل و بروز خواهد نمود. تاپس سهولت چگونگی استفاده، دقت اطلاعات، تضمین عملکرد نرم افزار و سرویس ها را بدون قید و یا تضمین، "آنگونه که هست" ارائه می کند. تاپس تحت هیچ شرایطی مسئولیت های ناشی از مهارت کم کاربر در استفاده از اپلیکیشن و یا ابراز اینکه در مورد سرویس و محصولات اطلاعی نداشته است را برعهده نخواهد گرفت. تاپس مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات کاربری، خرابی تجهیزات شما و یا آلودگی آن به ویروس نداشته و مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن ناشی از این موارد بر عهده استفاده کننده خواهد بود. تاپس سعی می‌کند که کاربران دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته را داشته باشند و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند. تاپس ممکن است با اطلاع قبلی، به منظور تعمیر و نگهداری اپلیکیشن، دسترسی کاربران یا ارائه خدمات را موقتاً و در حداقل زمان ممکن متوقف یا معلق کند. قطع سرویس: تاپس در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می تواند برای تاپس یا سایر کاربران نامطلوب باشد حق حذف دسترسی کاربر به اپلیکیشن را دارد. اگر تاپس به این باور برسد که کاربر از سیاست عودت وجه سوءاستفاده می‌کند، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب کاربری کاربر را معلق یا مسدود یا ملغی کند و استفاده کنونی یا آتی وی از خدمات و محصولات تاپس را محدود یا مسدود کند. اعتبار قوانین: توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزش و پرورش جمهوری اسلامی است. تاپس حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و در صورتی که تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

small_c_popup.png

ثبت نام رایگان

در خبرنامه تاپس ثبت نام کنید تا مقالات جدید هم برای شما ارسال شود
لوگو اندروید

برای یک شروع هیجان انگیز آماده ای؟